Rozpis pískání, 8. liga, skupina B

Senioři Praha A

Pa 20.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 20.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 20.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 20.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 20.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 20.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Zelení študáci

Út 24.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 24.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 24.3. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 27.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 27.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 27.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

VSK MFF UK Praha A

St 27.5. 18:15 Děkanka DEKAN
St 27.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 27.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 23.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 23.6. 19:15 Hrabákova HRAB2

Pražská legie 2000

Út 7.4. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 7.4. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 2.6. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 2.6. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 2.6. 20:45 Hanspaulka HANSP

England United FC

St 25.3. 17:45 Mikulova MIKU3
St 25.3. 19:00 Mikulova MIKU3
St 25.3. 20:15 Mikulova MIKU3
St 22.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 22.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 22.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Forejt FC

Po 6.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 6.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 6.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 9.6. 19:00 Pražačka P1
Út 9.6. 20:15 Pražačka P1

PFC Kodymka B

Ne 22.3. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 22.3. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 29.3. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 29.3. 16:15 Běchovice 2 BECH
Ne 5.4. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 5.4. 16:15 Běchovice 2 BECH

Boží bojovníci

Út 21.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 21.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 12.5. 19:00 Pražačka P2
Út 12.5. 20:15 Pražačka P2
Po 1.6. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 1.6. 19:15 Hrabákova HRAB2

Galantní jeleni

Út 17.3. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 17.3. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 14.5. 19:15 Motorlet MOTO4
Čt 14.5. 20:30 Motorlet MOTO4
Čt 4.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 4.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Zenit Buštěhrad

St 15.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 15.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 6.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 6.5. 19:15 Hrabákova HRAB3

Celý Chodov tančí

Út 5.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 5.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 5.5. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 4.6. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 4.6. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 4.6. 20:30 Koráb SC KORAB

Gastro Porno AC

St 29.4. 19:00 Meteor 8 METE1
St 29.4. 20:15 Meteor 8 METE1
St 20.5. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 20.5. 20:45 Tempo FC TEMPO