Seznam týmů, 8. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Zenit Buštěhrad světle modrá
Zelení študáci zelená, červená
VSK MFF UK Praha A červená
Senioři Praha A světle modrá, tmavě modrá
Pražská legie 2000 modro-bílá
PFC Kodymka B bílo-modrá, zelená
Gastro Porno AC červená
Galantní jeleni žlutá, bílá
Forejt FC zelená
England United FC modrá, bílá
Celý Chodov tančí modro-bílá, oranžová
Boží bojovníci černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Forejt FCSenioři Praha A Po 16.3. 18:00 HRAB2
Boží bojovníciZenit Buštěhrad Po 16.3. 18:00 HRAB3
Gastro Porno ACPFC Kodymka B Po 16.3. 18:15 PLAM
England United FCVSK MFF UK Praha A Po 16.3. 19:15 HRAB2
Galantní jeleniPražská legie 2000 Po 16.3. 20:15 MIKU2
Celý Chodov tančíZelení študáci Po 16.3. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha AGalantní jeleni Po 23.3. 18:00 HRAB2
Pražská legie 2000Gastro Porno AC Po 23.3. 19:00 MIKU4
Zelení študáciEngland United FC Po 23.3. 19:15 MOTO3
Zenit BuštěhradPFC Kodymka B Po 23.3. 19:15 MOTO2
Boží bojovníciCelý Chodov tančí St 25.3. 20:00 BIHOR
VSK MFF UK Praha AForejt FC St 25.3. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
PFC Kodymka BPražská legie 2000 Po 30.3. 17:45 MIKU2
Gastro Porno ACSenioři Praha A Po 30.3. 18:00 HRAB2
Galantní jeleniVSK MFF UK Praha A Po 30.3. 18:00 KORAB
England United FCBoží bojovníci Po 30.3. 18:00 STER1
Celý Chodov tančíZenit Buštěhrad Po 30.3. 18:00 MALES
Forejt FCZelení študáci Po 30.3. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Celý Chodov tančíEngland United FC Po 6.4. 18:00 STER2
VSK MFF UK Praha AGastro Porno AC Po 6.4. 18:00 SCBEC
Senioři Praha APFC Kodymka B Po 6.4. 18:00 HRAB1
Zelení študáciGalantní jeleni Po 6.4. 19:15 MOTO3
Zenit BuštěhradPražská legie 2000 Po 6.4. 20:15 MIKU4
Boží bojovníciForejt FC St 8.4. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
PFC Kodymka BVSK MFF UK Praha A Po 20.4. 18:00 STER3
Gastro Porno ACZelení študáci Po 20.4. 18:00 STER2
England United FCZenit Buštěhrad Po 20.4. 18:15 PLAM
Galantní jeleniBoží bojovníci Po 20.4. 19:30 HANSP
Pražská legie 2000Senioři Praha A Po 20.4. 20:15 MIKU4
Forejt FCCelý Chodov tančí St 22.4. 18:00 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Zenit BuštěhradSenioři Praha A Po 27.4. 18:00 HRAB2
VSK MFF UK Praha APražská legie 2000 Po 27.4. 20:15 MIKU4
England United FCForejt FC Po 27.4. 20:30 STER3
Celý Chodov tančíGalantní jeleni Po 27.4. 20:30 STER2
Zelení študáciPFC Kodymka B Po 27.4. 20:30 MOTO3
Boží bojovníciGastro Porno AC Po 27.4. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Forejt FCZenit Buštěhrad Po 11.5. 17:00 DEKAN
PFC Kodymka BBoží bojovníci Po 11.5. 17:45 MIKU4
Galantní jeleniEngland United FC Po 11.5. 17:45 MIKU3
Senioři Praha AVSK MFF UK Praha A Po 11.5. 18:00 HRAB2
Gastro Porno ACCelý Chodov tančí Po 11.5. 18:00 MALES
Pražská legie 2000Zelení študáci Po 11.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciSenioři Praha A Po 18.5. 18:00 HRAB1
Zenit BuštěhradVSK MFF UK Praha A Po 18.5. 18:00 HRAB3
Boží bojovníciPražská legie 2000 Po 18.5. 20:15 MIKU4
England United FCGastro Porno AC Po 18.5. 20:30 STER3
Celý Chodov tančíPFC Kodymka B Po 18.5. 20:30 STER2
Forejt FCGalantní jeleni Út 19.5. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Senioři Praha ABoží bojovníci Po 25.5. 18:00 HRAB2
Galantní jeleniZenit Buštěhrad Po 25.5. 18:00 MALES
VSK MFF UK Praha AZelení študáci Po 25.5. 19:30 LITVI
Pražská legie 2000Celý Chodov tančí Po 25.5. 20:15 MIKU1
PFC Kodymka BEngland United FC Po 25.5. 20:30 STER2
Gastro Porno ACForejt FC Út 26.5. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Zenit BuštěhradZelení študáci Po 1.6. 17:45 MIKU3
Forejt FCPFC Kodymka B Po 1.6. 18:00 HRAB3
Celý Chodov tančíSenioři Praha A Po 1.6. 18:00 HRAB1
England United FCPražská legie 2000 Po 1.6. 20:15 MIKU2
Galantní jeleniGastro Porno AC Út 2.6. 18:00 MALES
Boží bojovníciVSK MFF UK Praha A St 3.6. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražská legie 2000Forejt FC Po 15.6. 19:00 P3
Zelení študáciBoží bojovníci Po 15.6. 19:15 MOTO3
VSK MFF UK Praha ACelý Chodov tančí Po 15.6. 19:15 MOTO2
Senioři Praha AEngland United FC Po 15.6. 19:30 HOSTI
PFC Kodymka BGalantní jeleni Po 15.6. 19:30 CESMI
Gastro Porno ACZenit Buštěhrad Po 15.6. 19:30 ARIT