Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 15.6.20 | 19:15 | MOTO3 | Zelení študáci Boží bojovníci | 11. | 0:0 |
St 3.6.20 | 18:00 | HRAB3 | Boží bojovníci VSK MFF UK Praha A | 10. | 0:0 |
Po 25.5.20 | 18:00 | HRAB2 | Senioři Praha A Boží bojovníci | 9. | 0:0 |
Po 18.5.20 | 20:15 | MIKU4 | Boží bojovníci Pražská legie 2000 | 8. | 0:0 |
Po 11.5.20 | 17:45 | MIKU4 | PFC Kodymka B Boží bojovníci | 7. | 0:0 |
Po 27.4.20 | 20:45 | ARIT | Boží bojovníci Gastro Porno AC | 6. | 0:0 |
Po 20.4.20 | 19:30 | HANSP | Galantní jeleni Boží bojovníci | 5. | 0:0 |
St 8.4.20 | 20:00 | ARIT | Boží bojovníci Forejt FC | 4. | 0:0 |
Po 30.3.20 | 18:00 | STER1 | England United FC Boží bojovníci | 3. | 0:0 |
St 25.3.20 | 20:00 | BIHOR | Boží bojovníci Celý Chodov tančí | 2. | 0:0 |
Po 16.3.20 | 18:00 | HRAB3 | Boží bojovníci Zenit Buštěhrad | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Galantní jeleni | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Senioři Praha A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Pražská legie 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Gastro Porno AC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | PFC Kodymka B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Forejt FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | VSK MFF UK Praha A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Zenit Buštěhrad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Celý Chodov tančí | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Zelení študáci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | England United FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Boží bojovníci | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 21.4.20 | 19:00 | METE2 | 1.FC Žižkov K.T.S. FC (HL4B) |
Út 21.4.20 | 20:15 | METE2 | Red Leads Kulva PVC (HL7B) |
Út 12.5.20 | 19:00 | P2 | Stará dáma Steve (HL4C) |
Út 12.5.20 | 20:15 | P2 | GFC Regent B Viktoria Bítovská B (HL8C) |
Po 1.6.20 | 18:00 | HRAB2 | Slovan Amatéři Alténa ST (HL8A) |
Po 1.6.20 | 19:15 | HRAB2 | Deportivo bez Coruna A Raiffani (HL4A) |