Seznam týmů, 8. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Volný hráči oranžová
Surtep Beroun bílá, modrá
Praetorians FC A vínová, žlutá
Perros FC černá, bílá
Virtus Praha FK bílá, modrá
ONBLACK černá, bílá
Nanosekundy růžová, černá
Lemplíci FC černá, bílá
Kolíci červená
Bratři v triku černo-bílá, modrá
Botostroj SK zlatá, modrá
Black Ballet černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
KolíciPerros FC Po 30.3. 20:30 MOTO3
Bratři v trikuPraetorians FC A Út 31.3. 19:15 MOTO4
NanosekundyONBLACK St 1.4. 19:00 MIKU3
Botostroj SKSurtep Beroun St 1.4. 19:00 METE2
Lemplíci FCVirtus Praha FK St 1.4. 19:15 STER2
Black BalletVolný hráči St 1.4. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Surtep BerounBratři v triku St 8.4. 17:30 ARIT
Perros FCLemplíci FC St 8.4. 18:00 STER1
Praetorians FC AKolíci St 8.4. 18:45 ARIT
Virtus Praha FKNanosekundy St 8.4. 19:15 STER2
Volný hráčiONBLACK St 8.4. 20:15 METE2
Black BalletBotostroj SK St 8.4. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Lemplíci FCPraetorians FC A St 15.4. 17:30 ARIT
Botostroj SKVolný hráči St 15.4. 19:00 METE1
ONBLACKVirtus Praha FK St 15.4. 19:15 STER3
NanosekundyPerros FC St 15.4. 20:30 STER3
Bratři v trikuBlack Ballet St 15.4. 20:30 MOTO1
KolíciSurtep Beroun Čt 16.4. 19:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Perros FCONBLACK St 22.4. 18:15 PRKOP
Praetorians FC ANanosekundy St 22.4. 18:45 ARIT
Botostroj SKBratři v triku St 22.4. 19:00 METE2
Volný hráčiVirtus Praha FK St 22.4. 19:15 STER2
Black BalletKolíci St 22.4. 20:30 MOTO1
Surtep BerounLemplíci FC Čt 23.4. 17:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Bratři v trikuVolný hráči Po 27.4. 18:00 SCBEC
ONBLACKPraetorians FC A Út 28.4. 17:45 MIKU4
KolíciBotostroj SK St 29.4. 19:00 METE2
Virtus Praha FKPerros FC St 29.4. 19:15 STER1
NanosekundySurtep Beroun St 29.4. 20:00 ARIT
Lemplíci FCBlack Ballet St 29.4. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Volný hráčiPerros FC St 6.5. 17:30 ARIT
Surtep BerounONBLACK St 6.5. 18:00 HRAB3
Black BalletNanosekundy St 6.5. 20:30 MOTO1
Praetorians FC AVirtus Praha FK St 6.5. 20:30 ZAK
Bratři v trikuKolíci St 6.5. 20:45 CESMI
Botostroj SKLemplíci FC St 6.5. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
KolíciVolný hráči St 13.5. 17:30 ARIT
NanosekundyBotostroj SK St 13.5. 19:00 METE1
Virtus Praha FKSurtep Beroun St 13.5. 19:15 STER2
ONBLACKBlack Ballet St 13.5. 20:30 MOTO1
Lemplíci FCBratři v triku Čt 14.5. 19:15 SCBEC
Perros FCPraetorians FC A Čt 14.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Botostroj SKONBLACK St 27.5. 19:00 METE2
Black BalletVirtus Praha FK St 27.5. 20:30 MOTO1
Bratři v trikuNanosekundy St 27.5. 20:45 CESMI
Surtep BerounPerros FC Čt 28.5. 17:45 MIKU4
KolíciLemplíci FC Čt 28.5. 19:30 ZAK
Volný hráčiPraetorians FC A Čt 28.5. 19:30 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
NanosekundyKolíci St 3.6. 17:45 MIKU4
ONBLACKBratři v triku St 3.6. 18:00 STER1
Virtus Praha FKBotostroj SK St 3.6. 19:15 STER2
Praetorians FC ASurtep Beroun St 3.6. 20:00 ARIT
Perros FCBlack Ballet St 3.6. 20:30 MOTO1
Lemplíci FCVolný hráči St 3.6. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Volný hráčiSurtep Beroun St 10.6. 18:15 PRKOP
Lemplíci FCNanosekundy St 10.6. 19:00 P2
KolíciONBLACK St 10.6. 19:00 P3
Botostroj SKPerros FC St 10.6. 19:00 METE2
Bratři v trikuVirtus Praha FK St 10.6. 19:15 ZAK
Black BalletPraetorians FC A St 10.6. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Surtep BerounBlack Ballet St 24.6. 17:45 MIKU2
NanosekundyVolný hráči St 24.6. 17:45 MIKU1
Virtus Praha FKKolíci St 24.6. 18:00 SCBEC
Praetorians FC ABotostroj SK St 24.6. 18:15 BECH
Perros FCBratři v triku St 24.6. 18:15 CESMI
ONBLACKLemplíci FC St 24.6. 18:15 HOSTI