Seznam týmů, 8. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Viktorčin smích žluto-modrá, modro-červená
Tvar VD žlutá, bílá
Strahovská 10 černo-bílá, oranžová
O2 TV Sport modrá, bílá
Sean team B červená
Rošambo tmavě modrá, červená
Rarach FC žlutá, černá
Nejasná identita 1.HK modro-žlutá
Prosím, nesmějte se zeleno-žlutá
Los Muchachos fialová, bílá
Dynamo Warriors FC červeno-bílá
DHI šedá, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
Los MuchachosStrahovská 10 Čt 19.3. 18:15 DEKAN
DHIViktorčin smích Čt 19.3. 19:00 P3
Rarach FCRošambo Čt 19.3. 19:30 STER2
Nejasná identita 1.HKSean team B Čt 19.3. 20:15 P2
Dynamo Warriors FCTvar VD Čt 19.3. 20:15 P1
Prosím, nesmějte seO2 TV Sport Čt 19.3. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Tvar VDLos Muchachos Út 24.3. 20:15 METE2
Strahovská 10Prosím, nesmějte se St 25.3. 17:30 ARIT
Viktorčin smíchRošambo St 25.3. 18:15 PRKOP
Sean team BRarach FC St 25.3. 18:45 ARIT
O2 TV SportNejasná identita 1.HK Pa 27.3. 17:45 ZABEH
DHIDynamo Warriors FC Čt 30.4. 17:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Rarach FCO2 TV Sport Po 30.3. 18:00 STER2
Prosím, nesmějte seTvar VD Út 31.3. 18:00 SCBEC
Los MuchachosDHI Út 31.3. 18:00 STER2
Dynamo Warriors FCViktorčin smích Út 31.3. 18:00 STER1
RošamboSean team B St 1.4. 18:00 STER3
Nejasná identita 1.HKStrahovská 10 St 1.4. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
O2 TV SportRošambo Po 6.4. 20:30 MOTO2
Strahovská 10Rarach FC St 8.4. 17:45 ZABEH
Dynamo Warriors FCLos Muchachos St 8.4. 18:00 STER3
DHIProsím, nesmějte se St 8.4. 18:00 STER2
Viktorčin smíchSean team B St 8.4. 18:00 SCBEC
Tvar VDNejasná identita 1.HK St 8.4. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sean team BO2 TV Sport Čt 16.4. 18:00 SCBEC
RošamboStrahovská 10 Čt 16.4. 18:00 MALES
Los MuchachosViktorčin smích Čt 16.4. 19:15 STER3
Rarach FCTvar VD Čt 16.4. 20:30 STER2
Nejasná identita 1.HKDHI Čt 16.4. 20:30 STER1
Prosím, nesmějte seDynamo Warriors FC Čt 16.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktorčin smíchO2 TV Sport Po 20.4. 18:45 KBELY
Los MuchachosProsím, nesmějte se Út 21.4. 20:30 STER2
Dynamo Warriors FCNejasná identita 1.HK St 22.4. 17:30 ARIT
Tvar VDRošambo St 22.4. 17:30 KBELY
DHIRarach FC St 22.4. 18:45 BIHOR
Strahovská 10Sean team B St 22.4. 18:45 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Prosím, nesmějte seViktorčin smích Út 5.5. 19:30 LITVI
O2 TV SportStrahovská 10 Čt 7.5. 18:15 ARIT
Rarach FCDynamo Warriors FC Čt 7.5. 19:15 STER1
Nejasná identita 1.HKLos Muchachos Čt 7.5. 20:15 ZABEH
Sean team BTvar VD Čt 7.5. 20:30 SCBEC
RošamboDHI Čt 7.5. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Prosím, nesmějte seNejasná identita 1.HK Čt 14.5. 18:00 MALES
Tvar VDO2 TV Sport Čt 14.5. 18:00 KBELY
Viktorčin smíchStrahovská 10 Čt 14.5. 19:30 BECH
Los MuchachosRarach FC Čt 14.5. 20:30 STER3
Dynamo Warriors FCRošambo Čt 14.5. 20:30 STER2
DHISean team B Čt 14.5. 20:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Strahovská 10Tvar VD Čt 28.5. 18:15 BECH
Nejasná identita 1.HKViktorčin smích Čt 28.5. 20:15 ZABEH
O2 TV SportDHI Čt 28.5. 20:30 STER2
RošamboLos Muchachos Čt 28.5. 20:30 STER1
Rarach FCProsím, nesmějte se Čt 28.5. 20:30 MALES
Sean team BDynamo Warriors FC Čt 28.5. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Nejasná identita 1.HKRarach FC St 3.6. 18:00 STER3
Prosím, nesmějte seRošambo St 3.6. 18:00 STER2
DHIStrahovská 10 St 3.6. 18:15 HOSTI
Los MuchachosSean team B St 3.6. 20:45 CESMI
Viktorčin smíchTvar VD Čt 4.6. 18:00 STER3
Dynamo Warriors FCO2 TV Sport Čt 4.6. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Tvar VDDHI Čt 18.6. 20:15 MIKU4
RošamboNejasná identita 1.HK Čt 18.6. 20:15 MIKU3
Rarach FCViktorčin smích Čt 18.6. 20:15 MIKU2
Strahovská 10Dynamo Warriors FC Čt 18.6. 20:30 MOTO4
O2 TV SportLos Muchachos Čt 18.6. 20:30 TEMPO
Sean team BProsím, nesmějte se Čt 18.6. 20:30 KORAB