Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 21.6.20 | 20:00 | P3 | Terron AC Bozi B Atomový veverky B | 11. | 0:0 |
Ne 7.6.20 | 15:00 | P2 | Atomový veverky B Samson Žižkov 1.FC | 10. | 0:0 |
Ne 31.5.20 | 15:00 | P2 | Potíže Atomový veverky B | 9. | 0:0 |
Ne 24.5.20 | 17:45 | METE1 | Atomový veverky B Monica Bellucci A.C. | 8. | 0:0 |
Ne 17.5.20 | 18:30 | HOSTI | Malvazinky 1.FC Atomový veverky B | 7. | 0:0 |
Ne 10.5.20 | 17:30 | ZABEH | Atomový veverky B Lobotomici | 6. | 0:0 |
Ne 26.4.20 | 15:00 | P1 | Laxní přístup Atomový veverky B | 5. | 0:0 |
Ne 19.4.20 | 16:15 | ZABEH | Atomový veverky B England Praha | 4. | 0:0 |
Ne 5.4.20 | 17:30 | MIKU4 | El Paso Atomový veverky B | 3. | 0:0 |
Ne 29.3.20 | 12:30 | TEMPO | Atomový veverky B Dýně AC A | 2. | 0:0 |
Ne 22.3.20 | 17:30 | ZABEH | Atomový veverky B Rychlá rota | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laxní přístup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Potíže | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Monica Bellucci A.C. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Lobotomici | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Malvazinky 1.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | England Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Samson Žižkov 1.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Rychlá rota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Dýně AC A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Terron AC Bozi B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | El Paso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Atomový veverky B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 20.3.20 | 18:00 | P2 | Vincentka FC SH Stejskalova (HL8K) |
Pá 20.3.20 | 19:15 | P2 | Brazzers Praha FC A Žlutá křídla (HL6I) |
St 3.6.20 | 19:30 | TEMPO | Budvarka B Pětka (HL8F) |
St 3.6.20 | 20:45 | TEMPO | Gumídci Méďové FC Alibi (HL5E) |
Út 23.6.20 | 17:45 | MIKU4 | Suchá dáseň AC Airconquest F.F.C. (HL8C) |
Út 23.6.20 | 19:00 | MIKU4 | Warrior MAC Alkohol Tea FC (HL5C) |