Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 21.6.20 | 20:00 | ZAK | Malvazinky 1.FC Laxní přístup | 11. | 0:0 |
Ne 7.6.20 | 17:30 | MIKU4 | England Praha Malvazinky 1.FC | 10. | 0:0 |
Ne 31.5.20 | 15:00 | HANSP | Malvazinky 1.FC El Paso | 9. | 0:0 |
Ne 24.5.20 | 12:30 | TEMPO | Dýně AC A Malvazinky 1.FC | 8. | 0:0 |
Ne 17.5.20 | 18:30 | HOSTI | Malvazinky 1.FC Atomový veverky B | 7. | 0:0 |
Ne 10.5.20 | 15:00 | P2 | Terron AC Bozi B Malvazinky 1.FC | 6. | 0:0 |
Ne 26.4.20 | 15:00 | HANSP | Malvazinky 1.FC Samson Žižkov 1.FC | 5. | 0:0 |
Ne 19.4.20 | 17:15 | HOSTI | Potíže Malvazinky 1.FC | 4. | 0:0 |
Ne 5.4.20 | 17:45 | METE1 | Malvazinky 1.FC Monica Bellucci A.C. | 3. | 0:0 |
Ne 29.3.20 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Malvazinky 1.FC | 2. | 0:0 |
Ne 22.3.20 | 17:45 | METE1 | Lobotomici Malvazinky 1.FC | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laxní přístup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Potíže | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Monica Bellucci A.C. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Lobotomici | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Malvazinky 1.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | England Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Samson Žižkov 1.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Rychlá rota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Dýně AC A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Terron AC Bozi B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | El Paso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Atomový veverky B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 25.3.20 | 18:00 | HRAB1 | Blue Elephants Koloušci AK (HL5D) |
St 25.3.20 | 19:15 | HRAB1 | Opatovští kanonýři FC AC Tylen (HL5E) |
Ne 3.5.20 | 18:45 | MIKU1 | Bohemia Roztyly Buzuluk Úvaly FC (HL8N) |
Ne 3.5.20 | 20:00 | MIKU1 | Kolomajzna TJ Valícíse Kojoti (HL7L) |
So 30.5.20 | 10:00 | P2 | Kalich club Žižkov Gremio (HL8L) |
So 30.5.20 | 11:15 | P2 | Kanonýři Fuerza Arma (HL8L) |