Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 21.6.20 | 20:00 | TEMPO | Samson Žižkov 1.FC Dýně AC A | 11. | 0:0 |
Ne 7.6.20 | 15:00 | P2 | Atomový veverky B Samson Žižkov 1.FC | 10. | 0:0 |
Ne 31.5.20 | 15:00 | P3 | Samson Žižkov 1.FC Terron AC Bozi B | 9. | 0:0 |
Ne 24.5.20 | 17:30 | ZABEH | Rychlá rota Samson Žižkov 1.FC | 8. | 0:0 |
Ne 17.5.20 | 19:45 | HOSTI | Potíže Samson Žižkov 1.FC | 7. | 0:0 |
Ne 10.5.20 | 15:00 | P3 | Samson Žižkov 1.FC Monica Bellucci A.C. | 6. | 0:0 |
Ne 26.4.20 | 15:00 | HANSP | Malvazinky 1.FC Samson Žižkov 1.FC | 5. | 0:0 |
Ne 19.4.20 | 20:00 | TEMPO | Samson Žižkov 1.FC Lobotomici | 4. | 0:0 |
Ne 5.4.20 | 20:00 | MIKU4 | Laxní přístup Samson Žižkov 1.FC | 3. | 0:0 |
Ne 29.3.20 | 17:30 | MIKU3 | Samson Žižkov 1.FC England Praha | 2. | 0:0 |
Ne 22.3.20 | 17:30 | MIKU3 | El Paso Samson Žižkov 1.FC | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Laxní přístup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Potíže | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Monica Bellucci A.C. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Lobotomici | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Malvazinky 1.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | England Praha | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Samson Žižkov 1.FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Rychlá rota | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Dýně AC A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Terron AC Bozi B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | El Paso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Atomový veverky B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 28.3.20 | 08:45 | BECH | Sen Černý Most II PG MTPCH (HL5H) |
So 28.3.20 | 10:00 | BECH | Crossed sausages FC Hoptajch team (HL5H) |
Ne 3.5.20 | 17:30 | TEMPO | Terasy KFC VET Old boys Bohemia Chips (VL4D) |
Ne 3.5.20 | 18:45 | TEMPO | Sací komando Modřany Drny FC (HL5I) |
So 16.5.20 | 10:00 | P2 | Pogo Praha FC Alvarez D.C. (HL6J) |
So 16.5.20 | 11:15 | P2 | Kanonýři Cosmo Hagibor FC (HL8L) |