Po 7.9.20 18:00, 19:15, 20:30 MALES GFC Regent A
Út 8.9.20 18:00, 19:15, 20:30 STER2 A.G.Č.V.
Po 14.9.20 18:00, 19:15, 20:30 MALES Akta - rez
Po 14.9.20 19:15, 20:30 MOTO4 Speciál Bráník B
Út 15.9.20 19:15, 20:30 MOTO1 La Famiglia
Po 21.9.20 18:00, 19:15, 20:30 MALES GFC Regent A
Út 29.9.20 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Absinth
St 30.9.20 17:45, 19:00, 20:15 MIKU1 A.G.Č.V.
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Covidem hojně poznamenaná, dvakrát přerušená a historicky nejdelší 96. sezona Hanspaulky skončila. Soutěž trvala s přestávkami od loňského srpna až do letošního července a z různých důvodů ji nedokončilo rekordních více než 110 týmů. Tato "podivná" sezóna nakonec přinesla nejvíc radosti Debaklu, který sice svému jménu opravdu dostál pouze proti týmům ze dna tabulky, ale vítězství sbíral se železnou pravidelnosti a nakonec se mu podařilo neztratit ani jeden bod, což je vždy cenná vizitka, v tak vysoké lize obzvlášť. N dalších pozicích ale byla situace vyrovnaná až do konce, což dokládají o posuny vzhůru nebo pády o několik příček vzhůru i v posledním kole. Třeba Torpedo Ohrobec bylo po podzimní části předposlední, v jarních dohrávkách ale neztratilo ani bod a na pátém místě mu nakonec chyběl jen bodík na druhé A.G.Č.V. To pro změnu ztratilo první bod až v sedmém kole a v té chvíli mělo Debakl ještě na dostřel, na jaře už ovšem ani ťuk. V sestupovém pásmu byl už delší dobu jasný osud Barclays, ono se dvěma body se toho moc vykouzlit nedá. Dvě koal před koncem se přidaly i Koberce Trend a třetí černý Petr nakonec zbyl na Aktu – rez. Ta sice v posledním kole dokázala přestřílet Městskou policii, jenže Kliďas proti Barclays nakonec potvrdil roli favorita a s Regentem má Akta horší vzájemný zápas. Korunu krále střelců si za 17 gólů nasadil Matěj Krovoza z Debaklu, brankářům vévodil Marian Krajč z La Famiglie.

30. 6. 21 18:00 KORAB Debakl FC Koberce Trend ARG 11. 9:2 (4:1)
Zasloužené vítězství Debaklu.
Debakl FC Koberce Trend ARG
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Tomáš Repaský, Lukáš Reymar, Martin Rouček, Alexandr Sirotek, Robert Stökl vs Tomáš Bubeník – Vilém Brunclík, Adam Čížek, Roman Čížek, Viktor Doleček, Martin Fejfar, Tomáš Fichtner, Radim Jakubec, Danabek Kimranov, Lukáš Mitro, Lukáš Srb, Tomáš Vyhnal