Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 20.6.21 | 16:15 | ZAK | Komety FC B Sokol Vysočany C | 10. | 1:2 |
Ne 13.6.21 | 18:45 | ZAK | Sokol Vysočany C Hypochondři | 9. | 14:2 |
Ne 6.6.21 | 17:30 | HANSP | Mestek 97 FC Sokol Vysočany C | 8. | 2:5 |
Ne 13.12.20 | 18:45 | ZAK | Talent Praha FC Sokol Vysočany C | 6. | 1:3 |
Ne 11.10.20 | 18:45 | ZAK | Sokol Vysočany C Sporting GCL | 5. | 5:3 |
Ne 4.10.20 | 15:00 | P1 | Černý pumy Sokol Vysočany C | 4. | 2:5 |
Ne 20.9.20 | 18:45 | ZAK | Sever 1.FC Sokol Vysočany C | 3. | 0:6 k. |
Ne 13.9.20 | 18:45 | ZAK | Sokol Vysočany C Alvarez D.C. | 2. | 4:2 |
Ne 6.9.20 | 16:15 | DEKAN | Květák Sokol Vysočany C | 1. | 4:8 |
Sokol Vysočany C Krabice | 11. | 6:0 k. | |||
Sokol Vysočany C Beerchester United | 7. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Vysočany C | 11 | 11 | 0 | 0 | 64:17 | 22 |
2. | Komety FC B | 11 | 8 | 1 | 2 | 47:14 | 17 |
3. | Sporting GCL | 11 | 7 | 0 | 4 | 44:25 | 14 |
4. | Talent Praha FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:24 | 14 |
5. | Alvarez D.C. | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:25 | 14 |
6. | Mestek 97 FC | 11 | 6 | 0 | 5 | 41:30 | 12 |
7. | Hypochondři | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:36 | 12 |
8. | Černý pumy | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:28 | 11 |
9. | Květák | 11 | 5 | 0 | 6 | 44:31 | 10 |
10. | Sever 1.FC | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
11. | Beerchester United | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Krabice | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 3.9.20 | 17:00 | ZAK | Lucián FC SUP Starci na chmelu SUP A (SVL2B) |
Čt 3.9.20 | 18:15 | ZAK | Sokol Vysočany SUP Podolka FC SUP (SVL3C) |
Čt 10.9.20 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Rokoska SUP (SVL2B) |
Čt 10.9.20 | 18:15 | ZAK | Real Prd SUP Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
St 30.9.20 | 17:00 | BECH | Dynamo R.U.M. B Brosway team (HL8I) |
St 30.9.20 | 18:15 | BECH | Palouček AC STS Chvojkovice - Brod (HL4D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Coňk Matyáš | 3 | 3 |
Coňk Stanislav | 6 | 3 |
Dvořák Martin | 8 | 2 |
Havlíček Tomáš | 8 | 7 |
Hulej Martin | 7 | 1 |
Jambor Petr | 9 | 0 |
Jandovský Lukáš | 7 | 6 |
Kamp Patrik | 8 | 11 |
Mykytyuk Ivan | 7 | 2 |
Pavlata Tomáš | 4 | 11 |
Ryšlavý Ondřej | 7 | 0 |