So 5.9.20 10:00 KBELY Gremio Basta fidli B   (HL8M)
So 5.9.20 11:15 KBELY Detox Příkopy FC   (HL8M)
Pá 18.6.21 18:15 HOSTI Efficenza AC President FC   (HL4E)
Pá 18.6.21 19:30 HOSTI Heliport SK Rozmetadlo FC   (HL7I)

27. 6. 21 15:00 P3 Talent Praha FC Hypochondři 11. 1:2 (0:1)
Ve velkém horku se hrál klidný a hezký zápas.
Talent Praha FC Hypochondři
Tomáš Kynčl – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Michal Kahoun, Štěpán Ungvari vs Adam Stoklasa – Jaroslav Béreš, Michal Hejč, Jan Martinec, Rostislav Nouza, Jaroslav Šmejkal, Jan Stokláska, Robert Sýkora, Richard Trelo, Pavol Volkay
40. Jaroslav Hojer 10., 54. Pavol Volkay
20. 6. 21 17:30 HANSP Mestek 97 FC Talent Praha FC 10. 0:4 (0:0)
První poločas byl vyrovnaný, potom tým domácích fyzicky odpadl a hosté toho využili. Jakub Plechšmíd, Miroslav Kozel
Mestek 97 FC Talent Praha FC
David Svoboda – Jiří Čížek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Jakub Maršík, Oldřich Šára vs Tomáš Kynčl – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Luboš Míchal, Adam Stuchel
32., 43. Jaroslav Hojer
38. Martin Beránek
53. Petr Hejkal
6. 6. 21 16:15 P1 Černý pumy Talent Praha FC 8. 2:5 (1:0)
Domácí ve druhé půli tahali nohy a hosté skóre otočili ve svůj prospěch. Hošek
Černý pumy Talent Praha FC
Tomáš Malina – Petr Jandourek, Filip Kinkor, Jan Nosek, Oleksiy Shmalyuk, Martin Smetana vs Jakub Kopáč – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Michal Kahoun, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Adam Stuchel
18., 55. Jan Nosek 39. Tomáš Bruder
44. Michal Kahoun
50., 59. Adam Stuchel
52. Martin Beránek
30. 5. 21 18:45 P3 Sporting GCL Talent Praha FC 7. 4:3 (3:1)
Domácí byli lepší. Kohout
Sporting GCL Talent Praha FC
Ondřej Svoboda – Milan Badal, Michal Bohatý, Tomáš Dvořáček, Martin Huňa, Ondřej Komín, Matěj Kozdera, Matthias Moder, Matěj Šarboch, Jakub Vojíř vs Jaroslav Hojer – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Michal Kahoun, Jakub Kopáč, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Štěpán Ungvari
18. Matthias Moder
22. Tomáš Dvořáček
28. Matěj Šarboch
50. Matěj Kozdera
2., 40. Tomáš Bruder
58. Petr Hejkal
13. 12. 20 18:45 ZAK Talent Praha FC Sokol Vysočany C 6. 1:3 (0:3)
V pěkném a přátelském zápase se hráči obou týmů vydali ze všech sil. Sokol byl lepší v závěru první půle a vedl 3:0. Nástup do druhé půle vyšel lépe Talentům. Sokol pak byl i nadále více na balónu, ale gólu jsme se již nedočkali. Vyhrál lepší tým, i když taktika domácích nebyla špatná.
Talent Praha FC Sokol Vysočany C
Jakub Kopáč – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Jaroslav Hojer, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Štěpán Ungvari vs Petr Jambor – Matyáš Coňk, Stanislav Coňk, Martin Dvořák, Tomáš Havlíček, Martin Hulej, Lukáš Jandovský, Patrik Kamp, Ivan Mykytyuk, Ondřej Ryšlavý
31. Tomáš Bruder 21. Matyáš Coňk
23. Lukáš Jandovský
26. Patrik Kamp
11. 10. 20 16:15 P2 Sever 1.FC Talent Praha FC 5. 0:6 k.
Dobře bránící tým Talentu využíval smrtící brejky, Pavel Hrubeš, Jan Kechner
Sever 1.FC Talent Praha FC
Karel Medek – Yevhen Dereniuk, Pavel Drinka, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Maksym Ravliuk, Petr Sysel, Petr Vydra vs Tomáš Kynčl – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Michal Kahoun, Adam Stuchel
8. Petr Sysel
22. Maksym Ravliuk
56., 59. Yevhen Dereniuk
57. Rostislav Pulkrab
19., 25. Martin Beránek
21., 27., 36., 50., 55. Adam Stuchel
4. 10. 20 16:15 ZAK Talent Praha FC Alvarez D.C. 4. 4:3 (1:2)
Vyrovnané a rychlé utkání.
Talent Praha FC Alvarez D.C.
Tomáš Kynčl – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Michal Kahoun, Luboš Míchal, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari vs David Jiroušek – Tomáš Čejna, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Jiří Mrázek, Tomáš Pešek, Róbert Szántó, Ladislav Vamberský, Ladislav Velechovský
28., 56. Tomáš Bruder
47. Luboš Míchal
57. Adam Stuchel
7., 59. Roman Kovařík
21. Róbert Szántó
20. 9. 20 16:15 DEKAN Květák Talent Praha FC 3. 3:5 (1:2)
První poločas probíhal za převahy hostů, kteří více útočili, ale jejichž četné střely likvidoval brankář domácích. Skóre se na začátku druhého poločasu vyrovnalo. Zlepšil se výkon domácích, ale převaha hostů byla na výsledku vidět.
Květák Talent Praha FC
Štěpán Havel – Jakub Kolín, Radek Láska, Jiří Matějíček, Petr Pospíšil, Václav Skála, Jan Tesař vs Tomáš Kynčl – Martin Beránek, Tomáš Bruder, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Michal Kahoun, Luboš Míchal, Adam Stuchel, Štěpán Ungvari