Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Zelená liška TJ SUP A

Po 6.4. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 6.4. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 6.4. 20:15 Mikulova MIKU2
Ne 31.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 31.5. 20:00 Tempo FC TEMPO

Tučňáci SUP A

Čt 23.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 23.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 30.4. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 30.4. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 14.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 14.5. 20:45 Děkanka DEKAN

Felix club super

Po 23.3. 17:45 Mikulova MIKU4
Po 23.3. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 23.3. 20:15 Mikulova MIKU4
Čt 4.6. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 4.6. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 4.6. 20:30 Štěrboholy STER2

Pražačka seniors A

St 1.4. 17:30 Aritma ARIT
St 1.4. 18:45 Aritma ARIT
St 1.4. 20:00 Aritma ARIT
St 24.6. 17:45 Mikulova MIKU3
St 24.6. 19:00 Mikulova MIKU3
St 24.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Sen ČM PG supervet

Ne 24.5. 18:45 Pražačka P2
Ne 24.5. 20:00 Pražačka P2
St 24.6. 17:45 Mikulova MIKU4
St 24.6. 19:00 Mikulova MIKU4
St 24.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Klokan Perón club SUP

Čt 7.5. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 7.5. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 7.5. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 14.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 14.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 14.5. 20:30 Koráb SC KORAB

Super Naděje A

Út 14.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 14.4. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 4.5. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 4.5. 20:30 Malešice AFK MALES
Ne 21.6. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 21.6. 20:00 Mikulova MIKU3

Javorák plus

Po 11.5. 19:00 Pražačka P1
Po 11.5. 20:15 Pražačka P1
Po 1.6. 19:00 Pražačka P3
Po 1.6. 20:15 Pražačka P3
Po 8.6. 19:00 Pražačka P1
Po 8.6. 20:15 Pražačka P1

DP Xaverov SUP

Pa 20.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 20.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 20.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 1.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 1.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 1.4. 20:45 Běchovice 2 BECH

Indus SUP A

Čt 14.5. 19:00 Pražačka P3
Čt 14.5. 20:15 Pražačka P3
Čt 4.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 4.6. 20:15 Pražačka P1
Čt 25.6. 19:00 Pražačka P1
Čt 25.6. 20:15 Pražačka P1

Defect SUP

St 18.3. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 18.3. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 6.4. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 6.4. 20:30 Motorlet MOTO1
St 27.5. 18:00 Koráb SC KORAB
St 27.5. 19:15 Koráb SC KORAB

Gold La Plate

Po 23.3. 19:15 Ďáblice SK DABLI
Po 23.3. 20:30 Ďáblice SK DABLI
St 22.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 22.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 11.5. 19:00 Pražačka P2
Po 11.5. 20:15 Pražačka P2