Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 17.6.20 | 19:15 | ZAK | Javorák plus Sen ČM PG supervet | 11. | 0:0 |
Út 2.6.20 | 18:00 | ZAK | Felix club super Javorák plus | 10. | 0:0 |
Po 25.5.20 | 19:15 | ZAK | Javorák plus Super Naděje A | 9. | 0:0 |
St 20.5.20 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Javorák plus | 8. | 0:0 |
St 13.5.20 | 20:30 | ZAK | Javorák plus DP Xaverov SUP | 7. | 0:0 |
Po 27.4.20 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Javorák plus | 6. | 0:0 |
St 22.4.20 | 20:30 | ZAK | Javorák plus Defect SUP | 5. | 0:0 |
Út 7.4.20 | 19:00 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Javorák plus | 4. | 0:0 |
St 1.4.20 | 20:30 | ZAK | Javorák plus Gold La Plate | 3. | 0:0 |
Út 24.3.20 | 20:45 | DEKAN | Zelená liška TJ SUP A Javorák plus | 2. | 0:0 |
Út 17.3.20 | 18:15 | DEKAN | Javorák plus Pražačka seniors A | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Felix club super | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Gold La Plate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Zelená liška TJ SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Javorák plus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Pražačka seniors A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Super Naděje A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Klokan Perón club SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Sen ČM PG supervet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | DP Xaverov SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Defect SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Indus SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Tučňáci SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 11.5.20 | 19:00 | P1 | Restaurace U Pecků A Santa Dominica (HL1A) |
Po 11.5.20 | 20:15 | P1 | Klokan Brightbox club Deko (HL1A) |
Po 1.6.20 | 19:00 | P3 | Les Miserables Deko (HL1A) |
Po 1.6.20 | 20:15 | P3 | Klokan Brightbox club TJ Spoje Praha A (HL1A) |
Po 8.6.20 | 19:00 | P1 | TJ Spoje Praha A Sparta Pankrác (HL1A) |
Po 8.6.20 | 20:15 | P1 | Deko Lucián FC A (HL1A) |