Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 17.6.20 | 19:15 | ZAK | Javorák plus Sen ČM PG supervet | 11. | 0:0 |
Čt 4.6.20 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Defect SUP | 10. | 0:0 |
Čt 28.5.20 | 19:30 | BECH | Felix club super Sen ČM PG supervet | 9. | 0:0 |
Út 19.5.20 | 19:00 | MIKU1 | Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP | 8. | 0:0 |
Po 11.5.20 | 18:15 | BECH | Super Naděje A Sen ČM PG supervet | 7. | 0:0 |
Čt 30.4.20 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Gold La Plate | 6. | 0:0 |
Po 20.4.20 | 17:45 | ZABEH | Indus SUP A Sen ČM PG supervet | 5. | 0:0 |
Čt 16.4.20 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Zelená liška TJ SUP A | 4. | 0:0 |
Čt 2.4.20 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Sen ČM PG supervet | 3. | 0:0 |
Po 23.3.20 | 20:45 | BECH | Sen ČM PG supervet Pražačka seniors A | 2. | 0:0 |
Po 16.3.20 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Felix club super | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Gold La Plate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Zelená liška TJ SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Javorák plus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Pražačka seniors A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Super Naděje A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Klokan Perón club SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Sen ČM PG supervet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | DP Xaverov SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Defect SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Indus SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Tučňáci SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 24.5.20 | 18:45 | P2 | Atlanta Žižkov FC Splašený kozy TR (HL5I) |
Ne 24.5.20 | 20:00 | P2 | Avengers FC Posílej FC (HL7K) |
St 24.6.20 | 17:45 | MIKU4 | Saens 1.FC A Dynamo UK (HL2B) |
St 24.6.20 | 19:00 | MIKU4 | Notorkros FK VET Hell´s Old Boys (VL2B) |
St 24.6.20 | 20:15 | MIKU4 | Vošach gang-bang Bába FC (HL7E) |