Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Ortopedie

Po 18.5. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 18.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 18.5. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 15.6. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 15.6. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 15.6. 20:30 Koráb SC KORAB

Valník

Út 24.3. 17:45 Mikulova MIKU4
Út 24.3. 19:00 Mikulova MIKU4
Út 24.3. 20:15 Mikulova MIKU4
St 15.4. 17:45 Mikulova MIKU4
St 15.4. 19:00 Mikulova MIKU4
St 15.4. 20:15 Mikulova MIKU4

Cormoran FC SUP

Ne 22.3. 18:45 Pražačka P3
Ne 22.3. 20:00 Pražačka P3
Čt 4.6. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 4.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 4.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Čechie 12° SUP

Po 23.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 23.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 23.3. 20:30 Zákostelní ZAK
Čt 4.6. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 4.6. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 4.6. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Flamengo FC SUP

Čt 23.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 23.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 30.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 30.4. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 25.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 25.5. 20:45 Hanspaulka HANSP

Kickers 1990 ČFC

St 6.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 6.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 27.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 27.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 25.6. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 25.6. 19:15 Koráb SC KORAB

Berušky B

Út 17.3. 19:00 Pražačka P2
Út 17.3. 20:15 Pražačka P2
St 20.5. 19:30 Děkanka DEKAN
St 20.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 8.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 8.6. 19:30 Litvínovská LITVI

Bílý lev CF SUP

St 25.3. 18:00 Koráb SC KORAB
St 25.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Pa 24.4. 18:00 Pražačka P1
Pa 24.4. 19:15 Pražačka P1
Ne 31.5. 18:45 Pražačka P3
Ne 31.5. 20:00 Pražačka P3

Starci na chmelu SUP B

So 18.4. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 18.4. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 18.4. 11:15 Běchovice 2 BECH
Po 20.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 20.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 20.4. 20:45 Běchovice 2 BECH

Jawa-Suprtechno A

Út 24.3. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 24.3. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 1.6. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 1.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Kolotouš FC SUP

St 8.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 8.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Po 11.5. 18:15 Plamínkové PLAM
Po 11.5. 19:30 Plamínkové PLAM
St 3.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 3.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Kings of Kent B.O.

Pa 20.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 20.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 23.4. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 23.4. 20:30 Motorlet MOTO1