Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 16.6.20 | 17:45 | MIKU4 | Kolotouš FC SUP Čechie 12° SUP | 11. | 0:0 |
Út 2.6.20 | 19:15 | MALES | Čechie 12° SUP Kings of Kent B.O. | 10. | 0:0 |
Út 26.5.20 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC Čechie 12° SUP | 9. | 0:0 |
Po 11.5.20 | 18:00 | HRAB1 | Čechie 12° SUP Jawa-Suprtechno A | 8. | 0:0 |
Út 5.5.20 | 20:15 | MIKU1 | Ortopedie Čechie 12° SUP | 7. | 0:0 |
Po 27.4.20 | 17:45 | MIKU3 | Čechie 12° SUP Cormoran FC SUP | 6. | 0:0 |
Po 20.4.20 | 20:15 | METE2 | Čechie 12° SUP Valník | 5. | 0:0 |
Po 6.4.20 | 18:15 | CESMI | Bílý lev CF SUP Čechie 12° SUP | 4. | 0:0 |
Po 30.3.20 | 19:15 | STER2 | Čechie 12° SUP Berušky B | 3. | 0:0 |
Út 24.3.20 | 19:30 | BECH | Starci na chmelu SUP B Čechie 12° SUP | 2. | 0:0 |
Po 16.3.20 | 18:15 | CESMI | Čechie 12° SUP Flamengo FC SUP | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ortopedie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Kolotouš FC SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Kings of Kent B.O. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | Jawa-Suprtechno A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Kickers 1990 ČFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Cormoran FC SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Flamengo FC SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Valník | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Bílý lev CF SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Starci na chmelu SUP B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Čechie 12° SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Berušky B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 23.3.20 | 18:00 | ZAK | Ujde to 1980 SK Hertha ZMZ (HL2A) |
Po 23.3.20 | 19:15 | ZAK | Kehar Club FC Sokol Picasso B (HL5B) |
Po 23.3.20 | 20:30 | ZAK | Erectico TBC Torolka (HL5B) |
Čt 4.6.20 | 18:00 | SCBEC | KKTNC On Tour Pivní pohoda AC (HL8E) |
Čt 4.6.20 | 19:15 | SCBEC | Kings of Kent Inter Lotyšák VET B (VL2B) |
Čt 4.6.20 | 20:30 | SCBEC | Chlapi FK Pigs FC (HL7G) |