Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Houbaři vínová
Benda All Stars FC zeleno-černá, oranžová
Ladronka žlutá, oranžová
Úderka Žižkov SUP rudá, modrá
Rokoska SUP bílo-černá
SG Malešice černo-bílá, zelená
Stará Garda SUP černo-bílá
Starci na chmelu SUP A modrá, žlutá
Super Naděje B modrá
Torzo AFZ modro-šedá
Veget FC SUP modro-bílá, bílá
Lucián FC SUP modro-černá, zeleno-černá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Benda All Stars FCVeget FC SUP St 25.3. 20:15 P1
Rokoska SUPStarci na chmelu SUP A Čt 26.3. 17:00 ZAK
SG MalešiceStará Garda SUP Čt 26.3. 18:15 DEKAN
LadronkaTorzo AFZ Čt 26.3. 20:15 P1
HoubařiLucián FC SUP Čt 26.3. 20:45 HOSTI
Úderka Žižkov SUPSuper Naděje B Ne 29.3. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
HoubařiBenda All Stars FC St 1.4. 20:15 P1
Starci na chmelu SUP ASG Malešice Čt 2.4. 17:00 ZAK
Lucián FC SUPStará Garda SUP Čt 2.4. 18:15 DEKAN
Veget FC SUPLadronka Čt 2.4. 20:15 P1
Super Naděje BRokoska SUP Čt 2.4. 20:15 ZABEH
Torzo AFZÚderka Žižkov SUP Ne 5.4. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov SUPVeget FC SUP St 15.4. 19:00 P3
Benda All Stars FCLucián FC SUP St 15.4. 20:15 P2
Stará Garda SUPStarci na chmelu SUP A Čt 16.4. 18:15 DEKAN
SG MalešiceSuper Naděje B Čt 16.4. 20:15 ZABEH
Rokoska SUPTorzo AFZ Čt 16.4. 20:15 P1
LadronkaHoubaři Pa 17.4. 18:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Benda All Stars FCLadronka St 22.4. 20:15 P1
Lucián FC SUPStarci na chmelu SUP A Čt 23.4. 17:00 ZAK
Veget FC SUPRokoska SUP Čt 23.4. 20:15 P2
Torzo AFZSG Malešice Čt 23.4. 20:15 P1
Super Naděje BStará Garda SUP Čt 23.4. 20:15 ZABEH
HoubařiÚderka Žižkov SUP Ne 26.4. 18:45 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov SUPBenda All Stars FC St 29.4. 20:15 P2
Starci na chmelu SUP ASuper Naděje B Čt 30.4. 17:00 ZAK
Stará Garda SUPTorzo AFZ Čt 30.4. 18:15 DEKAN
Rokoska SUPHoubaři Čt 30.4. 18:15 BECH
LadronkaLucián FC SUP Čt 30.4. 19:15 STER3
SG MalešiceVeget FC SUP Čt 30.4. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Benda All Stars FCRokoska SUP St 13.5. 20:15 P1
Veget FC SUPStará Garda SUP Čt 14.5. 20:15 P2
Torzo AFZStarci na chmelu SUP A Čt 14.5. 20:15 P1
Lucián FC SUPSuper Naděje B Čt 14.5. 20:15 ZABEH
LadronkaÚderka Žižkov SUP Pa 15.5. 18:00 P1
HoubařiSG Malešice Pa 15.5. 19:15 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
SG MalešiceBenda All Stars FC St 20.5. 20:15 P1
Úderka Žižkov SUPLucián FC SUP St 20.5. 20:15 P3
Starci na chmelu SUP AVeget FC SUP Čt 21.5. 17:00 ZAK
Stará Garda SUPHoubaři Čt 21.5. 18:15 DEKAN
Rokoska SUPLadronka Čt 21.5. 19:15 STER3
Super Naděje BTorzo AFZ Čt 21.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov SUPRokoska SUP St 27.5. 20:15 ZABEH
Benda All Stars FCStará Garda SUP St 27.5. 20:15 P2
HoubařiStarci na chmelu SUP A Čt 28.5. 17:00 ZAK
Veget FC SUPSuper Naděje B Čt 28.5. 20:15 P2
Lucián FC SUPTorzo AFZ Čt 28.5. 20:15 P1
LadronkaSG Malešice Pa 29.5. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará Garda SUPLadronka Čt 7.5. 18:15 DEKAN
Starci na chmelu SUP ABenda All Stars FC Čt 4.6. 17:00 ZAK
Rokoska SUPLucián FC SUP Čt 4.6. 19:15 STER2
Torzo AFZVeget FC SUP Čt 4.6. 20:15 P1
Super Naděje BHoubaři Čt 4.6. 20:15 ZABEH
SG MalešiceÚderka Žižkov SUP Pa 5.6. 18:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Úderka Žižkov SUPStará Garda SUP St 10.6. 18:15 DEKAN
LadronkaStarci na chmelu SUP A Čt 11.6. 17:00 ZAK
Benda All Stars FCSuper Naděje B Čt 11.6. 20:15 ZABEH
HoubařiTorzo AFZ Čt 11.6. 20:15 P1
Lucián FC SUPVeget FC SUP Čt 11.6. 20:15 P2
Rokoska SUPSG Malešice Čt 11.6. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Veget FC SUPHoubaři Čt 25.6. 20:15 P3
Torzo AFZBenda All Stars FC Čt 25.6. 20:15 P2
Stará Garda SUPRokoska SUP Čt 25.6. 20:15 DEKAN
SG MalešiceLucián FC SUP Čt 25.6. 20:15 P1
Starci na chmelu SUP AÚderka Žižkov SUP Čt 25.6. 20:30 ZAK
Super Naděje BLadronka Čt 25.6. 20:45 CESMI