Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 25.6.20 | 20:15 | P2 | Torzo AFZ Benda All Stars FC | 11. | 0:0 |
Čt 11.6.20 | 20:15 | ZABEH | Benda All Stars FC Super Naděje B | 10. | 0:0 |
Čt 4.6.20 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC | 9. | 0:0 |
St 27.5.20 | 20:15 | P2 | Benda All Stars FC Stará Garda SUP | 8. | 0:0 |
St 20.5.20 | 20:15 | P1 | SG Malešice Benda All Stars FC | 7. | 0:0 |
St 13.5.20 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC Rokoska SUP | 6. | 0:0 |
St 29.4.20 | 20:15 | P2 | Úderka Žižkov SUP Benda All Stars FC | 5. | 0:0 |
St 22.4.20 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC Ladronka | 4. | 0:0 |
St 15.4.20 | 20:15 | P2 | Benda All Stars FC Lucián FC SUP | 3. | 0:0 |
St 1.4.20 | 20:15 | P1 | Houbaři Benda All Stars FC | 2. | 0:0 |
St 25.3.20 | 20:15 | P1 | Benda All Stars FC Veget FC SUP | 1. | 0:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rokoska SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. | Super Naděje B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3. | Starci na chmelu SUP A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4. | SG Malešice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. | Stará Garda SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Úderka Žižkov SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7. | Torzo AFZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Lucián FC SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9. | Benda All Stars FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Veget FC SUP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11. | Ladronka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | Houbaři | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 29.3.20 | 19:00 | STOD | Gang of Jan Palach Čanda bůráků (HL6L) |
Ne 29.3.20 | 20:15 | STOD | Sporting Luka HeyMed (HL7J) |
Čt 30.4.20 | 19:15 | TEMPO | Bránický tank VET VSK MFF UK Praha VET A (VL2A) |
Čt 30.4.20 | 20:30 | TEMPO | Real Oranjes Vo (HL6H) |
Út 19.5.20 | 18:00 | HRAB1 | Anton aus Tirol Stará Garda VET (VL2A) |
Út 19.5.20 | 19:15 | HRAB1 | PFC Kodymka Slawoj Břevnov (VL3B) |