Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Kapr tým SUP

St 8.4. 19:00 Pražačka P3
St 8.4. 20:15 Pražačka P3
Út 21.4. 19:00 Pražačka P3
Út 21.4. 20:15 Pražačka P3
St 29.4. 19:00 Pražačka P3
St 29.4. 20:15 Pražačka P3

SuperNova L.F.C.

Út 21.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 21.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 18.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 18.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 18.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Dehet Old 1.FC SUP

Čt 7.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 7.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 7.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 5.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 5.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Endoprotéza

Ne 24.5. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 24.5. 20:00 Mikulova MIKU4
St 24.6. 18:15 Litvínovská LITVI
St 24.6. 19:30 Litvínovská LITVI
St 24.6. 20:45 Litvínovská LITVI

Bítovská SUP

Po 30.3. 19:00 Pražačka P1
Po 30.3. 20:15 Pražačka P1
Po 6.4. 19:00 Pražačka P1
Po 6.4. 20:15 Pražačka P1
Po 27.4. 19:00 Pražačka P1
Po 27.4. 20:15 Pražačka P1

Vibromax 2012

Po 16.3. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 16.3. 20:15 Mikulova MIKU1
Ne 26.4. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 26.4. 16:15 Záběhlice ZABEH
Út 9.6. 18:15 Aritma ARIT
Út 9.6. 19:30 Aritma ARIT

Radouč FC B

St 25.3. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 25.3. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 15.4. 19:00 Pražačka P1
St 15.4. 20:15 Pražačka P1
Po 22.6. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 22.6. 20:30 Motorlet MOTO1

VV Vokra SV

Pa 24.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 24.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 24.4. 20:30 Zákostelní ZAK
St 13.5. 18:00 Zákostelní ZAK
St 13.5. 19:15 Zákostelní ZAK
St 13.5. 20:30 Zákostelní ZAK

1.FC RUM SUP

Po 6.4. 19:00 Pražačka P2
Po 6.4. 20:15 Pražačka P2
Po 20.4. 19:00 Pražačka P2
Po 20.4. 20:15 Pražačka P2
Po 27.4. 19:00 Pražačka P2
Po 27.4. 20:15 Pražačka P2

Domácí potřeby SUP

Út 31.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 31.3. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 20.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 20.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Pa 5.6. 18:00 Pražačka P2
Pa 5.6. 19:15 Pražačka P2

Klika CFA SUP

Čt 19.3. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 19.3. 19:30 Děkanka DEKAN
St 8.4. 19:00 Pražačka P1
St 8.4. 20:15 Pražačka P1
Út 26.5. 19:15 Motorlet MOTO4
Út 26.5. 20:30 Motorlet MOTO4