Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Bítovská SUP červeno-černá
Dehet Old 1.FC SUP oranžová, modrá
Kapr tým SUP zelená
1.FC RUM SUP modro-bílá
Domácí potřeby SUP žlutá, zelená
Endoprotéza zelená, rudá
Klika CFA SUP oranžová, zelená
Vibromax 2012 fialovo-bílá, černo-bílá
Radouč FC B fialová, červená
SuperNova L.F.C. červeno-modrá, žlutá
VV Vokra SV modro-červená, žlutá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
EndoprotézaKlika CFA SUP Út 17.3. 19:00 ZABEH
Domácí potřeby SUPVibromax 2012 Út 17.3. 19:00 P3
1.FC RUM SUPRadouč FC B Út 17.3. 19:15 MOTO1
Dehet Old 1.FC SUPVV Vokra SV St 18.3. 19:15 HRAB3
Kapr tým SUPSuperNova L.F.C. Čt 19.3. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 2012Endoprotéza Po 23.3. 19:30 STOD
Bítovská SUPDehet Old 1.FC SUP Út 24.3. 19:00 ZABEH
SuperNova L.F.C.1.FC RUM SUP Út 24.3. 19:15 MOTO4
Radouč FC BDomácí potřeby SUP Út 24.3. 19:30 DEKAN
VV Vokra SVKapr tým SUP St 25.3. 20:45 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFA SUPVibromax 2012 Po 6.4. 19:30 STOD
Kapr tým SUPBítovská SUP Út 7.4. 19:00 ZABEH
EndoprotézaRadouč FC B Út 7.4. 19:15 MALES
1.FC RUM SUPVV Vokra SV Út 7.4. 19:15 MOTO1
Domácí potřeby SUPSuperNova L.F.C. St 8.4. 18:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
SuperNova L.F.C.Endoprotéza Út 14.4. 18:00 MALES
Bítovská SUP1.FC RUM SUP Út 14.4. 19:00 ZABEH
Radouč FC BKlika CFA SUP Út 14.4. 19:15 MALES
VV Vokra SVDomácí potřeby SUP St 15.4. 18:15 LITVI
Dehet Old 1.FC SUPKapr tým SUP St 15.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 2012Radouč FC B Po 20.4. 19:30 STOD
Domácí potřeby SUPBítovská SUP Út 21.4. 19:00 ZABEH
1.FC RUM SUPDehet Old 1.FC SUP Út 21.4. 19:15 MOTO4
EndoprotézaVV Vokra SV St 22.4. 19:15 STER3
Klika CFA SUPSuperNova L.F.C. Čt 23.4. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
SuperNova L.F.C.Vibromax 2012 Po 27.4. 19:30 STOD
Bítovská SUPEndoprotéza Út 28.4. 19:00 ZABEH
Kapr tým SUP1.FC RUM SUP Út 28.4. 19:15 MOTO4
VV Vokra SVKlika CFA SUP Út 28.4. 19:15 STER2
Dehet Old 1.FC SUPDomácí potřeby SUP St 29.4. 18:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 2012VV Vokra SV Po 11.5. 19:30 STOD
Radouč FC BSuperNova L.F.C. Út 12.5. 18:00 HRAB2
Klika CFA SUPBítovská SUP Út 12.5. 19:00 ZABEH
Domácí potřeby SUPKapr tým SUP St 13.5. 18:15 LITVI
EndoprotézaDehet Old 1.FC SUP St 13.5. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
VV Vokra SVRadouč FC B Út 19.5. 17:00 DEKAN
Bítovská SUPVibromax 2012 Út 19.5. 19:00 ZABEH
1.FC RUM SUPDomácí potřeby SUP Út 19.5. 19:30 LITVI
Dehet Old 1.FC SUPKlika CFA SUP St 20.5. 18:15 KBELY
Kapr tým SUPEndoprotéza St 20.5. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vibromax 2012Dehet Old 1.FC SUP Po 25.5. 19:30 STOD
Radouč FC BBítovská SUP Út 26.5. 19:00 ZABEH
SuperNova L.F.C.VV Vokra SV Út 26.5. 19:15 HRAB3
Endoprotéza1.FC RUM SUP Út 26.5. 19:15 MOTO1
Klika CFA SUPKapr tým SUP Čt 28.5. 19:15 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kapr tým SUPVibromax 2012 Po 1.6. 19:30 STOD
Bítovská SUPSuperNova L.F.C. Út 2.6. 19:00 ZABEH
1.FC RUM SUPKlika CFA SUP Út 2.6. 19:15 MOTO4
Dehet Old 1.FC SUPRadouč FC B Út 2.6. 19:15 STER2
Domácí potřeby SUPEndoprotéza St 3.6. 18:15 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
VV Vokra SVBítovská SUP Út 16.6. 17:45 ZABEH
SuperNova L.F.C.Dehet Old 1.FC SUP Út 16.6. 18:00 ZAK
Radouč FC BKapr tým SUP Út 16.6. 18:00 KORAB
Vibromax 20121.FC RUM SUP Út 16.6. 18:15 DEKAN
Klika CFA SUPDomácí potřeby SUP Út 16.6. 18:15 LITVI