Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
V.C. žlutá, červená
Lekfa UVL žlutá, modrá
UltraNova L.F.C. červeno-modrá, žlutá
Cinda Fernet UVL modro-bílá, žlutá
Indus UVL modro-žlutá
Ladronka U70 žlutá, oranžová
Estudiantes UVL bílá, oranžová
Benda 1964 OFC UVL žluto-černá, žlutá
Wyllitým UVL červená
Enzian UVL bílá, oranžová
Žvahov UVL černo-bílá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
UltraNova L.F.C.Enzian UVL Po 30.3. 17:00 DEKAN
Indus UVLBenda 1964 OFC UVL Út 31.3. 18:15 HOSTI
Ladronka U70Estudiantes UVL Út 31.3. 19:00 P3
Lekfa UVLŽvahov UVL Út 31.3. 20:45 HOSTI
Cinda Fernet UVLWyllitým UVL St 1.4. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Benda 1964 OFC UVLLadronka U70 Út 7.4. 18:15 HOSTI
Wyllitým UVLIndus UVL Út 7.4. 19:30 HOSTI
V.C.Lekfa UVL Út 7.4. 20:45 DEKAN
Enzian UVLCinda Fernet UVL St 8.4. 20:45 DEKAN
Žvahov UVLUltraNova L.F.C. Po 20.4. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Cinda Fernet UVLŽvahov UVL Út 14.4. 20:15 P2
Indus UVLEnzian UVL Út 14.4. 20:45 DEKAN
UltraNova L.F.C.V.C. St 15.4. 18:15 HOSTI
Estudiantes UVLBenda 1964 OFC UVL Čt 16.4. 19:00 P3
Ladronka U70Wyllitým UVL Po 20.4. 18:15 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Enzian UVLLadronka U70 Po 27.4. 17:00 DEKAN
Žvahov UVLIndus UVL Út 28.4. 17:45 ZABEH
V.C.Cinda Fernet UVL Út 28.4. 19:30 HOSTI
Wyllitým UVLEstudiantes UVL St 29.4. 18:15 DEKAN
Lekfa UVLUltraNova L.F.C. St 29.4. 19:15 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Estudiantes UVLEnzian UVL Po 4.5. 17:00 DEKAN
Ladronka U70Žvahov UVL Po 4.5. 18:15 CESMI
Benda 1964 OFC UVLWyllitým UVL Út 5.5. 18:15 HOSTI
Indus UVLV.C. Út 5.5. 19:00 ZABEH
Cinda Fernet UVLLekfa UVL Út 5.5. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Enzian UVLBenda 1964 OFC UVL Út 12.5. 18:15 HOSTI
Lekfa UVLIndus UVL Út 12.5. 20:15 MIKU4
V.C.Ladronka U70 Út 12.5. 20:15 P3
UltraNova L.F.C.Cinda Fernet UVL St 13.5. 20:15 P3
Žvahov UVLEstudiantes UVL Čt 14.5. 18:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Wyllitým UVLEnzian UVL Po 18.5. 17:00 DEKAN
Ladronka U70Lekfa UVL Út 19.5. 18:00 ZAK
Benda 1964 OFC UVLŽvahov UVL Út 19.5. 18:15 HOSTI
Indus UVLUltraNova L.F.C. Út 19.5. 20:15 ZABEH
Estudiantes UVLV.C. Čt 21.5. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
UltraNova L.F.C.Ladronka U70 Po 25.5. 19:30 CESMI
Cinda Fernet UVLIndus UVL Út 26.5. 17:45 ZABEH
V.C.Benda 1964 OFC UVL Út 26.5. 18:15 HOSTI
Žvahov UVLWyllitým UVL Út 26.5. 20:15 P3
Lekfa UVLEstudiantes UVL Čt 18.6. 17:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Enzian UVLŽvahov UVL Po 1.6. 18:15 DEKAN
Ladronka U70Cinda Fernet UVL Út 2.6. 17:00 DEKAN
Benda 1964 OFC UVLLekfa UVL Út 2.6. 18:15 HOSTI
Wyllitým UVLV.C. Út 2.6. 19:00 P3
Estudiantes UVLUltraNova L.F.C. Čt 4.6. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Indus UVLLadronka U70 Po 8.6. 18:15 CESMI
V.C.Enzian UVL Po 8.6. 18:15 DEKAN
Lekfa UVLWyllitým UVL Út 9.6. 19:00 P2
UltraNova L.F.C.Benda 1964 OFC UVL Út 9.6. 19:30 HOSTI
Cinda Fernet UVLEstudiantes UVL Čt 11.6. 19:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Estudiantes UVLIndus UVL Čt 25.6. 17:45 DEKAN
Enzian UVLLekfa UVL Čt 25.6. 18:00 KORAB
Wyllitým UVLUltraNova L.F.C. Čt 25.6. 18:00 ZAK
Žvahov UVLV.C. Čt 25.6. 18:15 MALES
Benda 1964 OFC UVLCinda Fernet UVL Čt 25.6. 18:15 HOSTI