Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Old boys Bohemia Chips

Út 31.3. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 31.3. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 31.3. 20:15 Mikulova MIKU2
St 17.6. 17:45 Mikulova MIKU4
St 17.6. 19:00 Mikulova MIKU4
St 17.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Kumpáni VET

Ne 24.5. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 24.5. 20:00 Tempo FC TEMPO
St 17.6. 17:45 Mikulova MIKU3
St 17.6. 19:00 Mikulova MIKU3
St 17.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Maverick VET

Ne 26.4. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 26.4. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 26.4. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 17.5. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 17.5. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 17.5. 20:00 Mikulova MIKU2

Real Prd VET

Ne 31.5. 15:00 Pražačka P2
Ne 31.5. 16:15 Pražačka P2
Ne 31.5. 17:30 Pražačka P2
Po 22.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 22.6. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 22.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Los Gigoalos VET

Ne 29.3. 15:00 Pražačka P3
Ne 29.3. 16:15 Pražačka P3
Ne 29.3. 17:30 Pražačka P3
Ne 10.5. 15:00 Pražačka P3
Ne 10.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 10.5. 17:30 Pražačka P3

Poštmistři VET B

Ne 10.5. 18:45 Pražačka P1
Ne 10.5. 20:00 Pražačka P1
Ne 31.5. 15:00 Pražačka P3
Ne 31.5. 16:15 Pražačka P3
Ne 31.5. 17:30 Pražačka P3

Marná snaha VET

Ne 22.3. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 22.3. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 7.6. 15:00 Pražačka P2
Ne 7.6. 16:15 Pražačka P2
Ne 7.6. 17:30 Pražačka P2

Blizzard ZM VET

Ne 29.3. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 29.3. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Út 5.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 5.5. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 1.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 1.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Demoliční četa VET

St 18.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 18.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
Pa 17.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 17.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 11.6. 19:00 Pražačka P2
Čt 11.6. 20:15 Pražačka P2

TBC Lachtan VET

Ne 22.3. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 22.3. 18:45 Mikulova MIKU4
Po 18.5. 18:15 Aritma ARIT
Po 18.5. 19:30 Aritma ARIT
Po 15.6. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 15.6. 20:30 Tempo FC TEMPO

Blesk VK VET B

Po 30.3. 18:15 Plamínkové PLAM
Po 30.3. 19:30 Plamínkové PLAM
Po 27.4. 18:15 Plamínkové PLAM
Po 27.4. 19:30 Plamínkové PLAM
Po 18.5. 18:15 Plamínkové PLAM
Po 18.5. 19:30 Plamínkové PLAM

Terasy KFC VET

Ne 5.4. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 5.4. 20:00 Tempo FC TEMPO
Ne 26.4. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 26.4. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 17.5. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 17.5. 20:00 Záběhlice ZABEH