Seznam týmů, II.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
Hlad FC žluto-modrá
Temosa AFC modrá
1.PSKN modro-černá, žluto-červená
England Revolution bílá, modrá
Forza Praga bílo-modrá, červeno-bílá
Kanálpucers 69 červená
Kulda team FC oranžovo-černá
KYX Praha černo-žlutá, modro-bílá
Stromovka boys žlutá
Montana B bílá, modrá
Kvirencovy děti žlutá, modrá
Real Triky bílá, modrá
TJ Bohemians Praha C žlutá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
1.PSKNReal Triky Po 6.9. 19:00 HAJE1
England RevolutionKvirencovy děti Po 6.9. 20:00 HAJE2
Kulda team FCKYX Praha Po 6.9. 20:00 ASTR2
Temosa AFCTJ Bohemians Praha C Út 7.9. 20:00 ASTR1
Forza PragaMontana B Út 7.9. 20:00 ASTR2
Kanálpucers 69Stromovka boys Út 7.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyEngland Revolution Po 13.9. 20:00 ASTR2
Hlad FCTemosa AFC Po 13.9. 21:00 ASTR2
Montana BKanálpucers 69 Út 14.9. 20:00 ASTR1
Stromovka boysKulda team FC St 15.9. 20:00 HAJE1
Kvirencovy dětiForza Praga St 15.9. 20:00 HAJE2
TJ Bohemians Praha C1.PSKN Čt 16.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
1.PSKNHlad FC Po 20.9. 19:00 HAJE2
Forza PragaReal Triky Po 20.9. 19:00 HAJE1
England RevolutionTJ Bohemians Praha C Po 20.9. 20:00 HAJE2
KYX PrahaStromovka boys Po 20.9. 20:00 ASTR2
Kulda team FCMontana B Út 21.9. 20:00 ASTR1
Kanálpucers 69Kvirencovy děti Út 21.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlad FCEngland Revolution Po 27.9. 21:00 ASTR2
Montana BKYX Praha Út 28.9. 20:00 ASTR2
Real TrikyKanálpucers 69 Út 28.9. 21:00 ASTR1
Kvirencovy dětiKulda team FC St 29.9. 20:00 HAJE2
TJ Bohemians Praha CForza Praga St 29.9. 21:00 ASTR1
Temosa AFC1.PSKN Čt 30.9. 19:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kulda team FCReal Triky Po 4.10. 19:00 HAJE1
Stromovka boysMontana B Po 4.10. 19:00 ASTR2
KYX PrahaKvirencovy děti Po 4.10. 20:00 HAJE1
Forza PragaHlad FC Po 4.10. 21:00 ASTR2
England RevolutionTemosa AFC Út 5.10. 20:00 ASTR1
Kanálpucers 69TJ Bohemians Praha C St 1.12. 20:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyKYX Praha Po 11.10. 19:00 HAJE1
Kvirencovy dětiStromovka boys Po 11.10. 20:00 HAJE1
1.PSKNEngland Revolution Po 11.10. 20:00 ASTR2
Temosa AFCForza Praga Út 12.10. 20:00 ASTR1
Hlad FCKanálpucers 69 Út 12.10. 21:00 ASTR1
TJ Bohemians Praha CKulda team FC St 13.10. 20:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Stromovka boysReal Triky Po 18.10. 19:00 HAJE1
Montana BKvirencovy děti Út 19.10. 20:00 ASTR1
Kanálpucers 69Temosa AFC Út 19.10. 21:00 ASTR1
KYX PrahaTJ Bohemians Praha C Čt 21.10. 21:00 HAJE2
Forza Praga1.PSKN Po 29.11. 20:00 ASTR2
Kulda team FCHlad FC Po 29.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlad FCKYX Praha Po 25.10. 21:00 ASTR2
Real TrikyMontana B Út 26.10. 20:00 ASTR2
TJ Bohemians Praha CStromovka boys Út 26.10. 20:00 HAJE1
Temosa AFCKulda team FC Út 26.10. 20:00 ASTR1
England RevolutionForza Praga Út 26.10. 20:00 HAJE2
1.PSKNKanálpucers 69 Út 26.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Kulda team FC1.PSKN Po 1.11. 19:00 HAJE2
Kvirencovy dětiReal Triky Po 1.11. 19:00 HAJE1
KYX PrahaTemosa AFC Út 2.11. 20:00 ASTR1
Montana BTJ Bohemians Praha C Út 2.11. 20:00 ASTR2
Kanálpucers 69England Revolution Út 2.11. 21:00 ASTR1
Stromovka boysHlad FC St 1.12. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Hlad FCMontana B Út 9.11. 20:00 ASTR2
Temosa AFCStromovka boys Út 9.11. 20:00 ASTR1
Forza PragaKanálpucers 69 Út 9.11. 21:00 ASTR1
England RevolutionKulda team FC St 10.11. 20:00 HAJE2
1.PSKNKYX Praha Čt 11.11. 21:00 HAJE2
TJ Bohemians Praha CKvirencovy děti St 24.11. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyTJ Bohemians Praha C Po 15.11. 19:00 HAJE1
Stromovka boys1.PSKN Po 15.11. 20:00 ASTR2
Kvirencovy dětiHlad FC Po 15.11. 21:00 ASTR2
Montana BTemosa AFC Út 16.11. 20:00 ASTR1
KYX PrahaEngland Revolution Út 16.11. 21:00 ASTR2
Kulda team FCForza Praga St 17.11. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Temosa AFCKvirencovy děti Po 22.11. 19:00 HAJE2
England RevolutionStromovka boys Po 22.11. 19:00 HAJE1
Forza PragaKYX Praha Po 22.11. 19:00 ASTR2
Hlad FCReal Triky Po 22.11. 21:00 ASTR2
1.PSKNMontana B Út 23.11. 20:00 ASTR2
Kanálpucers 69Kulda team FC Út 23.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyTemosa AFC Po 6.12. 20:00 ASTR2
TJ Bohemians Praha CHlad FC Po 6.12. 21:00 ASTR2
Stromovka boysForza Praga Út 7.12. 20:00 ASTR2
Montana BEngland Revolution Út 7.12. 20:00 ASTR1
KYX PrahaKanálpucers 69 Út 7.12. 21:00 ASTR1
Kvirencovy děti1.PSKN Út 7.12. 21:00 ASTR2