Seznam týmů, 5. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Tak dort jo růžová, černá
Sorry FC červená, bílá
Serfy.cz červená, žlutá
Regio Team černá, žlutá
Prastará dáma bílo-černá
Kehar Club FC žlutá, černá
GK Ohradní modro-bílá, černá
Friends Prague růžová, oranžová
Blue Debils modrá
JZD Slivenec oranžová, červená
Modrá vopice TJ modrá, žluto-modrá
Notorkros FK červená, bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
JZD SlivenecSerfy.cz Út 7.9. 18:15 SLIVE
Blue DebilsRegio Team Út 7.9. 19:00 METE2
Modrá vopice TJSorry FC Út 7.9. 19:00 P2
Notorkros FKTak dort jo Út 7.9. 19:00 MIKU1
GK OhradníKehar Club FC Út 7.9. 19:15 SANC1
Friends PraguePrastará dáma Út 7.9. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Sorry FCJZD Slivenec Út 14.9. 18:15 SLIVE
Notorkros FKModrá vopice TJ Út 14.9. 19:00 MIKU2
Regio TeamFriends Prague Út 14.9. 19:15 HRAB3
Tak dort joKehar Club FC Út 14.9. 19:15 MOTO4
Prastará dámaGK Ohradní Út 14.9. 20:15 MIKU3
Serfy.czBlue Debils St 15.9. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
JZD SlivenecNotorkros FK Út 21.9. 18:15 SLIVE
Modrá vopice TJTak dort jo Út 21.9. 19:00 P3
Kehar Club FCPrastará dáma Út 21.9. 19:15 STER2
GK OhradníRegio Team Út 21.9. 19:15 HRAB2
Friends PragueSerfy.cz Út 21.9. 19:15 HRAB1
Blue DebilsSorry FC Út 21.9. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJJZD Slivenec Út 28.9. 19:00 P2
Notorkros FKBlue Debils Út 28.9. 19:00 MIKU1
Sorry FCFriends Prague Út 28.9. 19:00 P3
Tak dort joPrastará dáma Út 28.9. 19:00 METE1
Regio TeamKehar Club FC Út 28.9. 19:15 HRAB2
Serfy.czGK Ohradní St 29.9. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
JZD SlivenecTak dort jo Út 12.10. 18:15 SLIVE
Friends PragueNotorkros FK Út 12.10. 19:00 MIKU3
Blue DebilsModrá vopice TJ Út 12.10. 19:00 P2
GK OhradníSorry FC Út 12.10. 19:15 HRAB3
Kehar Club FCSerfy.cz Út 12.10. 19:30 HOSTI
Prastará dámaRegio Team Út 12.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
JZD SlivenecBlue Debils Po 18.10. 19:15 SLIVE
Modrá vopice TJFriends Prague Út 19.10. 19:00 P3
Notorkros FKGK Ohradní Út 19.10. 19:00 MIKU3
Sorry FCKehar Club FC Út 19.10. 19:30 HOSTI
Tak dort joRegio Team Út 19.10. 19:30 STOD
Serfy.czPrastará dáma Út 19.10. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Friends PragueJZD Slivenec Po 25.10. 19:15 SLIVE
Kehar Club FCNotorkros FK Út 26.10. 19:00 MIKU4
GK OhradníModrá vopice TJ Út 26.10. 19:00 P1
Blue DebilsTak dort jo Út 26.10. 19:00 METE1
Prastará dámaSorry FC Út 26.10. 19:15 HRAB2
Regio TeamSerfy.cz Út 26.10. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJKehar Club FC Út 2.11. 19:00 P2
Notorkros FKPrastará dáma Út 2.11. 19:00 MIKU2
Sorry FCRegio Team Út 2.11. 19:00 MIKU4
Tak dort joSerfy.cz Út 2.11. 19:30 ARIT
Blue DebilsFriends Prague Út 2.11. 20:15 MIKU1
JZD SlivenecGK Ohradní Út 2.11. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Friends PragueTak dort jo Út 9.11. 18:00 HRAB3
Regio TeamNotorkros FK Út 9.11. 19:00 MIKU2
Prastará dámaModrá vopice TJ Út 9.11. 19:00 P3
Kehar Club FCJZD Slivenec Út 9.11. 19:15 MOTO4
Serfy.czSorry FC Út 9.11. 19:30 PRKOP
GK OhradníBlue Debils St 10.11. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJRegio Team Út 16.11. 18:00 MALES
Notorkros FKSerfy.cz Út 16.11. 19:00 MIKU1
Friends PragueGK Ohradní Út 16.11. 19:15 MOTO4
Blue DebilsKehar Club FC Út 16.11. 19:15 SANC1
Tak dort joSorry FC Út 16.11. 19:30 PRKOP
JZD SlivenecPrastará dáma Út 16.11. 20:30 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
Sorry FCNotorkros FK Út 30.11. 19:00 MIKU4
Serfy.czModrá vopice TJ Út 30.11. 19:00 P3
Prastará dámaBlue Debils Út 30.11. 19:15 MALES
Regio TeamJZD Slivenec Út 30.11. 19:30 STOD
Kehar Club FCFriends Prague Út 30.11. 19:30 STER3
GK OhradníTak dort jo Út 30.11. 19:30 STER2