Seznam týmů, 6. liga, skupina H

Tým Barvy dresů
Vožralý pandy růžová
Sculpturo FC modro-bílá, zelená
Rumburaci žluto-černá, modrá
Real Praha A bílá, růžová
Primeira Equipe bílá, modro-bílá
Parta AC černo-červená
HNK Praha FC růžová, bílá
Hanspaulský beton černá, bílá
GFC oranžová, černá
Dromedarians Praha modro-žlutá, světle modrá
Slamník I.USP bílá, modrá
Šejk Peterka bílo-červená

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina H

Utkání Datum Čas Hřiště
GFCReal Praha A Po 6.9. 19:15 HRAB2
HNK Praha FCParta AC St 8.9. 18:45 ARIT
Hanspaulský betonPrimeira Equipe St 8.9. 19:15 STER3
Dromedarians PrahaRumburaci Čt 9.9. 18:00 HRAB3
Slamník I.USPSculpturo FC Čt 9.9. 19:15 MALES
Šejk PeterkaVožralý pandy Čt 9.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sculpturo FCDromedarians Praha Čt 16.9. 19:15 STER2
Primeira EquipeHNK Praha FC Čt 16.9. 19:15 STER1
RumburaciGFC Čt 16.9. 20:30 MOTO1
Real Praha AHanspaulský beton Čt 16.9. 20:30 MALES
Šejk PeterkaSlamník I.USP Čt 16.9. 20:45 BECH
Vožralý pandyParta AC Čt 16.9. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Parta ACPrimeira Equipe Čt 23.9. 18:00 STER1
HNK Praha FCReal Praha A Čt 23.9. 18:00 MALES
Slamník I.USPVožralý pandy Čt 23.9. 19:15 MALES
Hanspaulský betonRumburaci Čt 23.9. 20:30 STER3
GFCSculpturo FC Čt 23.9. 20:30 STER2
Dromedarians PrahaŠejk Peterka Čt 23.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPDromedarians Praha Čt 30.9. 19:15 MALES
Real Praha AParta AC Čt 30.9. 19:30 BECH
Sculpturo FCHanspaulský beton Čt 30.9. 20:30 STER3
RumburaciHNK Praha FC Čt 30.9. 20:30 STER2
Vožralý pandyPrimeira Equipe Čt 30.9. 20:30 STER1
Šejk PeterkaGFC Čt 30.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Primeira EquipeReal Praha A Čt 14.10. 18:00 MALES
GFCSlamník I.USP Čt 14.10. 19:15 MALES
Parta ACRumburaci Čt 14.10. 20:30 STER3
HNK Praha FCSculpturo FC Čt 14.10. 20:30 STER2
Dromedarians PrahaVožralý pandy Čt 14.10. 20:30 STER1
Hanspaulský betonŠejk Peterka Čt 14.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Slamník I.USPHanspaulský beton Čt 21.10. 19:15 MALES
Dromedarians PrahaGFC Čt 21.10. 20:30 SANC1
Sculpturo FCParta AC Čt 21.10. 20:30 STER2
RumburaciPrimeira Equipe Čt 21.10. 20:30 STER1
Šejk PeterkaHNK Praha FC Čt 21.10. 20:45 BECH
Vožralý pandyReal Praha A Čt 21.10. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Parta ACŠejk Peterka Čt 7.10. 20:45 BECH
HNK Praha FCSlamník I.USP Čt 28.10. 19:15 MALES
Hanspaulský betonDromedarians Praha Čt 28.10. 19:30 DEKAN
GFCVožralý pandy Čt 28.10. 20:15 MIKU3
Real Praha ARumburaci Čt 28.10. 20:30 TEMPO
Primeira EquipeSculpturo FC Čt 28.10. 20:30 SANC1
Utkání Datum Čas Hřiště
GFCHanspaulský beton Čt 4.11. 18:00 SCBEC
Vožralý pandyRumburaci Čt 4.11. 18:15 ARIT
Slamník I.USPParta AC Čt 4.11. 19:15 MALES
Dromedarians PrahaHNK Praha FC Čt 4.11. 20:45 STER3
Šejk PeterkaPrimeira Equipe Čt 4.11. 20:45 BECH
Sculpturo FCReal Praha A Čt 4.11. 20:45 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
RumburaciSculpturo FC St 17.11. 18:00 HRAB2
Parta ACDromedarians Praha Čt 18.11. 18:15 STER3
HNK Praha FCGFC Čt 18.11. 18:15 STER2
Hanspaulský betonVožralý pandy Čt 18.11. 18:15 STER1
Primeira EquipeSlamník I.USP Čt 18.11. 19:15 MALES
Real Praha AŠejk Peterka Čt 18.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
GFCParta AC Čt 11.11. 18:15 BECH
Slamník I.USPReal Praha A Čt 11.11. 19:15 MALES
Hanspaulský betonHNK Praha FC Čt 11.11. 19:30 STER2
Dromedarians PrahaPrimeira Equipe Čt 11.11. 19:30 STER1
Vožralý pandySculpturo FC Čt 11.11. 20:30 MOTO4
Šejk PeterkaRumburaci Čt 11.11. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Primeira EquipeGFC Čt 2.12. 20:15 P3
Parta ACHanspaulský beton Čt 2.12. 20:15 MIKU4
Sculpturo FCŠejk Peterka Čt 2.12. 20:30 SCBEC
RumburaciSlamník I.USP Čt 2.12. 20:30 MALES
Real Praha ADromedarians Praha Čt 2.12. 20:30 SANC1
HNK Praha FCVožralý pandy Čt 2.12. 20:45 ARIT