Rozpis pískání, 7. liga, skupina A

Bohemia AFK

Čt 23.9. 18:15 Aritma ARIT
Čt 23.9. 19:30 Aritma ARIT
Čt 23.9. 20:45 Aritma ARIT
Út 12.10. 18:00 Štěrboholy STER1
Út 12.10. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 12.10. 20:30 Štěrboholy STER1

Slovan Amatéři

Čt 14.10. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 14.10. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 14.10. 20:30 Štěrboholy STER1
Čt 2.12. 19:15 Na Šancích SANC1
Čt 2.12. 20:30 Na Šancích SANC1

Traktor Praha A

Út 5.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 5.10. 20:15 Mikulova MIKU2
Út 12.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 12.10. 20:15 Mikulova MIKU2
Út 26.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 26.10. 20:15 Mikulova MIKU2

New Jersey Devils B

St 22.9. 19:00 Meteor 8 METE2
St 22.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 21.10. 18:00 Štěrboholy STER2
Čt 21.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Čt 21.10. 20:30 Štěrboholy STER2

Guláš FC

St 8.9. 17:45 Mikulova MIKU1
St 8.9. 19:00 Mikulova MIKU1
St 8.9. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 21.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 21.10. 19:30 Aritma ARIT
Čt 21.10. 20:45 Aritma ARIT

Těžká demence

Út 7.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 7.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 7.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 15.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 15.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 15.10. 20:30 Zákostelní ZAK

F3N FC B

St 15.9. 17:30 Aritma ARIT
St 15.9. 18:45 Aritma ARIT
St 15.9. 20:00 Aritma ARIT
Pa 12.11. 18:00 Pražačka P3
Pa 12.11. 19:15 Pražačka P3

A.Č.A.B. FC

Po 13.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 13.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 28.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 28.10. 19:30 Aritma ARIT
Čt 28.10. 20:45 Aritma ARIT

Primitives Prague FC

St 8.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 8.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 8.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Pa 1.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 1.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 1.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Nekopnem si FC

Ne 26.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 26.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Út 9.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 9.11. 20:15 Meteor 8 METE1
Po 29.11. 19:30 Aritma ARIT
Po 29.11. 20:45 Aritma ARIT

Veselá Kráva TJ

Čt 23.9. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 23.9. 20:15 Mikulova MIKU4
Út 12.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 12.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 16.11. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 16.11. 20:30 Motorlet MOTO1

Řepští sršni

Út 14.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 14.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
St 6.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 6.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Pa 19.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Pa 19.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC