Seznam týmů, 7. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Nekopnem si FC černá, bílá
Veselá Kráva TJ modro-bílá, černá
Traktor Praha A oranžová, modrá
Těžká demence červená, černo-bílá
Slovan Amatéři oranžová, modrá
Řepští sršni žlutá, černá
New Jersey Devils B rudá
Guláš FC modro-bílá, fialová
F3N FC B bílá, oranžová
Bohemia AFK modro-bílá
A.Č.A.B. FC žlutá
Primitives Prague FC modro-bílá, zlatá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Guláš FCSlovan Amatéři Po 6.9. 17:45 ZABEH
Bohemia AFKTraktor Praha A Po 6.9. 18:15 HANSP
F3N FC BTěžká demence Po 6.9. 19:30 BECH
A.Č.A.B. FCVeselá Kráva TJ Po 6.9. 19:30 HOSTI
New Jersey Devils BŘepští sršni Po 6.9. 20:15 METE2
Primitives Prague FCNekopnem si FC Po 6.9. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Nekopnem si FCŘepští sršni Po 20.9. 17:45 MIKU1
Traktor Praha AF3N FC B Po 20.9. 19:30 HANSP
Těžká demenceGuláš FC Po 20.9. 19:30 HOSTI
Slovan AmatéřiNew Jersey Devils B Po 20.9. 20:15 ZABEH
Primitives Prague FCA.Č.A.B. FC Po 20.9. 20:45 HOSTI
Veselá Kráva TJBohemia AFK Po 20.9. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Řepští sršniSlovan Amatéři Po 27.9. 19:00 METE2
F3N FC BVeselá Kráva TJ Po 27.9. 19:00 METE1
A.Č.A.B. FCNekopnem si FC Po 27.9. 19:00 MIKU4
New Jersey Devils BTěžká demence Po 27.9. 19:30 BECH
Guláš FCTraktor Praha A Po 27.9. 19:30 HOSTI
Bohemia AFKPrimitives Prague FC Po 27.9. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Veselá Kráva TJGuláš FC Po 4.10. 18:15 ARIT
Traktor Praha ANew Jersey Devils B Po 4.10. 18:15 HANSP
Těžká demenceŘepští sršni Po 4.10. 18:15 HOSTI
A.Č.A.B. FCBohemia AFK Po 4.10. 19:15 TEMPO
Primitives Prague FCF3N FC B Po 4.10. 20:45 HOSTI
Nekopnem si FCSlovan Amatéři Út 30.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
New Jersey Devils BVeselá Kráva TJ Po 11.10. 18:00 SCBEC
Slovan AmatéřiTěžká demence Po 11.10. 19:15 STER2
Řepští sršniTraktor Praha A Po 11.10. 19:30 ARIT
Bohemia AFKNekopnem si FC Po 11.10. 19:30 PLAM
F3N FC BA.Č.A.B. FC Po 11.10. 20:30 SCBEC
Guláš FCPrimitives Prague FC Po 11.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Nekopnem si FCTěžká demence Po 25.10. 19:15 HRAB3
A.Č.A.B. FCGuláš FC Po 25.10. 19:30 HOSTI
Traktor Praha ASlovan Amatéři Po 25.10. 19:30 HANSP
Veselá Kráva TJŘepští sršni Po 25.10. 20:30 SLIVE
Bohemia AFKF3N FC B Po 25.10. 20:45 HANSP
Primitives Prague FCNew Jersey Devils B Po 25.10. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
F3N FC BNekopnem si FC Po 1.11. 18:00 SCBEC
Slovan AmatéřiVeselá Kráva TJ Po 1.11. 19:00 METE2
Guláš FCBohemia AFK Po 1.11. 19:15 HRAB3
New Jersey Devils BA.Č.A.B. FC Po 1.11. 20:15 P1
Těžká demenceTraktor Praha A Po 1.11. 20:30 MALES
Řepští sršniPrimitives Prague FC Po 1.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Veselá Kráva TJTěžká demence Po 8.11. 18:00 SANC1
F3N FC BGuláš FC Po 8.11. 18:15 BECH
A.Č.A.B. FCŘepští sršni Po 8.11. 18:15 HOSTI
Nekopnem si FCTraktor Praha A Po 8.11. 19:15 ZAK
Bohemia AFKNew Jersey Devils B Po 8.11. 19:30 ARIT
Primitives Prague FCSlovan Amatéři Po 8.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Praha AVeselá Kráva TJ Po 15.11. 17:45 MIKU1
Guláš FCNekopnem si FC Po 15.11. 18:00 HRAB3
Slovan AmatéřiA.Č.A.B. FC Po 15.11. 19:30 STER3
New Jersey Devils BF3N FC B Po 15.11. 19:30 STER2
Těžká demencePrimitives Prague FC Po 15.11. 20:45 HOSTI
Řepští sršniBohemia AFK Po 15.11. 20:45 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Bohemia AFKSlovan Amatéři Po 22.11. 19:00 MIKU3
Nekopnem si FCVeselá Kráva TJ Po 22.11. 19:00 P3
Guláš FCNew Jersey Devils B Po 22.11. 19:30 BECH
A.Č.A.B. FCTěžká demence Po 22.11. 19:30 HOSTI
F3N FC BŘepští sršni Po 22.11. 20:15 P2
Primitives Prague FCTraktor Praha A Po 22.11. 20:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Těžká demenceBohemia AFK Út 7.12. 18:00 MALES
Slovan AmatéřiF3N FC B Út 7.12. 18:00 KORAB
Řepští sršniGuláš FC Út 7.12. 18:00 ZAK
Veselá Kráva TJPrimitives Prague FC Út 7.12. 18:15 HOSTI
Traktor Praha AA.Č.A.B. FC Út 7.12. 18:15 DEKAN
New Jersey Devils BNekopnem si FC Út 7.12. 18:15 BECH