Seznam týmů, 8. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Union Zlonín černo-žlutá, zelená
Strahovská 10 B černo-bílá, oranžová
Pohoda FC zlatá, zelená
Bad Boys FC žluto-červená
PJovci modrá
Pivovar Moucha FC červeno-černá, modro-černá
Perros FC černá, bílá
Metráčci bílá
Libeň SK B modrá, zelená
Athletico KMF oranžová, bílá
Senioři Praha B zeleno-bílá
Kanonýři červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Perros FCPivovar Moucha FC Po 6.9. 19:00 MIKU4
MetráčciPJovci Út 7.9. 20:30 STER1
Athletico KMFBad Boys FC St 8.9. 19:15 STER2
Senioři Praha BStrahovská 10 B St 8.9. 19:15 HRAB3
Libeň SK BPohoda FC St 8.9. 20:30 MOTO4
KanonýřiUnion Zlonín St 8.9. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
PJovciPerros FC Po 13.9. 19:30 PLAM
Union ZlonínPivovar Moucha FC Po 13.9. 20:15 ZABEH
Bad Boys FCMetráčci Út 14.9. 18:00 SANC1
Pohoda FCAthletico KMF St 15.9. 19:15 STER1
KanonýřiSenioři Praha B St 15.9. 20:45 CESMI
Strahovská 10 BLibeň SK B Čt 16.9. 18:00 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Perros FCBad Boys FC Po 27.9. 19:15 MOTO4
Pivovar Moucha FCPJovci Po 27.9. 20:15 METE2
MetráčciPohoda FC Út 28.9. 18:15 SLIVE
Athletico KMFStrahovská 10 B St 29.9. 19:15 STER1
Senioři Praha BUnion Zlonín St 29.9. 19:15 HRAB3
Libeň SK BKanonýři St 29.9. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Bad Boys FCPivovar Moucha FC Po 4.10. 18:00 SANC1
Pohoda FCPerros FC Út 5.10. 18:00 MALES
Strahovská 10 BMetráčci Út 5.10. 18:15 PRKOP
Union ZlonínPJovci Út 5.10. 20:30 STER3
Senioři Praha BLibeň SK B St 6.10. 19:15 HRAB2
KanonýřiAthletico KMF St 6.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
PJovciBad Boys FC Út 12.10. 18:00 SCBEC
Pivovar Moucha FCPohoda FC Út 12.10. 18:00 STER1
Perros FCStrahovská 10 B Út 12.10. 18:00 SANC1
Libeň SK BUnion Zlonín St 13.10. 18:45 ARIT
Athletico KMFSenioři Praha B St 13.10. 19:15 STER1
MetráčciKanonýři St 13.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Pohoda FCPJovci Po 18.10. 18:00 MALES
Union ZlonínBad Boys FC Po 18.10. 20:45 LITVI
Libeň SK BAthletico KMF St 20.10. 19:15 STER1
Senioři Praha BMetráčci St 20.10. 19:15 HRAB3
Strahovská 10 BPivovar Moucha FC St 20.10. 19:15 STER3
KanonýřiPerros FC St 20.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Athletico KMFUnion Zlonín St 22.9. 18:00 STER1
PJovciStrahovská 10 B St 22.9. 20:45 HOSTI
MetráčciLibeň SK B St 27.10. 18:45 ARIT
Perros FCSenioři Praha B St 27.10. 19:15 HRAB3
Bad Boys FCPohoda FC St 27.10. 19:30 PRKOP
Pivovar Moucha FCKanonýři St 27.10. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Strahovská 10 BBad Boys FC St 10.11. 17:30 ARIT
Union ZlonínPohoda FC St 10.11. 18:45 ARIT
Senioři Praha BPivovar Moucha FC St 10.11. 19:15 HRAB2
Athletico KMFMetráčci St 10.11. 19:30 STER1
KanonýřiPJovci St 10.11. 20:45 CESMI
Libeň SK BPerros FC Čt 11.11. 18:00 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivovar Moucha FCLibeň SK B Po 1.11. 18:00 SANC1
MetráčciUnion Zlonín Po 1.11. 18:30 SANC2
Pohoda FCStrahovská 10 B Út 2.11. 20:30 MALES
Bad Boys FCKanonýři St 3.11. 20:45 CESMI
PJovciSenioři Praha B St 17.11. 19:15 HRAB2
Perros FCAthletico KMF St 17.11. 19:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Libeň SK BPJovci St 24.11. 19:00 P3
Union ZlonínStrahovská 10 B St 24.11. 19:00 P2
MetráčciPerros FC St 24.11. 20:15 P2
Senioři Praha BBad Boys FC St 24.11. 20:15 MIKU4
Athletico KMFPivovar Moucha FC St 24.11. 20:30 ZAK
KanonýřiPohoda FC St 24.11. 20:45 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Pohoda FCSenioři Praha B St 8.12. 20:15 MIKU4
PJovciAthletico KMF St 8.12. 20:15 MIKU3
Pivovar Moucha FCMetráčci St 8.12. 20:15 MIKU2
Perros FCUnion Zlonín St 8.12. 20:15 MIKU1
Bad Boys FCLibeň SK B St 8.12. 20:30 ZAK
Strahovská 10 BKanonýři St 8.12. 20:45 CESMI