Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Zelená liška TJ SUP A

St 6.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 6.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 6.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Ne 7.11. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 7.11. 20:00 Zákostelní ZAK

Kbelák FC SUP

So 2.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 2.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 16.10. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 16.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 6.11. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 6.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY

Super Naděje B

Ne 19.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 19.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Út 16.11. 18:15 Štěrboholy STER2
Út 16.11. 20:45 Štěrboholy STER2

Tycho de Brahe SUP

Po 4.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 4.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 4.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 25.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 25.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 25.10. 20:45 Hanspaulka HANSP

Lomíci

St 3.11. 18:15 Štěrboholy STER3
St 3.11. 19:30 Štěrboholy STER3
St 3.11. 20:45 Štěrboholy STER3
Út 7.12. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 7.12. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 7.12. 20:30 Koráb SC KORAB

Veget FC SUP

Ne 21.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 21.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 21.11. 20:00 Mikulova MIKU3
Po 6.12. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 6.12. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 6.12. 20:15 Mikulova MIKU2

Radouč FC B

Pa 17.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 17.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 1.11. 18:30 Na Šancích SANC2
Po 1.11. 19:45 Na Šancích SANC2
Út 23.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 23.11. 19:15 Malešice AFK MALES

Stará Garda SUP

Út 9.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 9.11. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 29.11. 19:00 Pražačka P2
Po 29.11. 20:15 Pražačka P2

Starci na chmelu SUP A

Ne 3.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 3.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 10.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 10.10. 20:00 Pražačka P1
Ne 17.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 17.10. 20:00 Pražačka P1

Lucián FC SUP

St 15.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 15.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 22.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 22.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 6.10. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 6.10. 20:45 Tempo FC TEMPO

Jawa-Suprtechno B

Po 13.9. 19:15 Motorlet MOTO1
Po 13.9. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 5.10. 19:00 Pražačka P2
Út 5.10. 20:15 Pražačka P2
Pa 12.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 12.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

SG Malešice

Ne 7.11. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 7.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 7.11. 20:00 Mikulova MIKU1
Ne 21.11. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 21.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 21.11. 20:00 Mikulova MIKU2