Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Starci na chmelu SUP A modrá, oranžová
Stará Garda SUP černo-bílá
Lomíci bílo-modrá, žlutá
Super Naděje B modrá
Veget FC SUP modro-bílá, bílá
Lucián FC SUP modro-černá, zeleno-černá
Jawa-Suprtechno B modrá, zelená
Kbelák FC SUP černo-bílá
Radouč FC B fialovo-bílá, červená
SG Malešice bílo-černá, zelená
Tycho de Brahe SUP bílá, oranžová
Zelená liška TJ SUP A modrá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Starci na chmelu SUP AZelená liška TJ SUP A Čt 9.9. 17:00 ZAK
Stará Garda SUPTycho de Brahe SUP Čt 9.9. 18:15 DEKAN
LomíciSG Malešice Čt 9.9. 19:00 P1
Lucián FC SUPJawa-Suprtechno B Čt 9.9. 19:15 HRAB1
Veget FC SUPKbelák FC SUP Čt 9.9. 20:15 P1
Super Naděje BRadouč FC B Čt 9.9. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Starci na chmelu SUP AStará Garda SUP Čt 16.9. 17:00 ZAK
Tycho de Brahe SUPLomíci Čt 16.9. 19:00 P2
SG MalešiceSuper Naděje B Čt 16.9. 20:15 ZABEH
Radouč FC BVeget FC SUP Čt 16.9. 20:15 P1
Kbelák FC SUPLucián FC SUP Čt 16.9. 20:30 KORAB
Zelená liška TJ SUP AJawa-Suprtechno B Čt 16.9. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC SUPRadouč FC B Út 21.9. 19:15 HRAB3
Jawa-Suprtechno BKbelák FC SUP Čt 23.9. 18:15 HANSP
Stará Garda SUPZelená liška TJ SUP A Čt 23.9. 18:15 DEKAN
LomíciStarci na chmelu SUP A Čt 23.9. 19:00 P1
Veget FC SUPSG Malešice Čt 23.9. 20:15 P1
Super Naděje BTycho de Brahe SUP Čt 23.9. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelená liška TJ SUP AKbelák FC SUP Út 28.9. 20:45 DEKAN
Starci na chmelu SUP ASuper Naděje B Čt 30.9. 17:00 ZAK
Stará Garda SUPLomíci Čt 30.9. 18:15 DEKAN
SG MalešiceLucián FC SUP Čt 30.9. 19:15 HRAB3
Tycho de Brahe SUPVeget FC SUP Čt 30.9. 20:15 P1
Radouč FC BJawa-Suprtechno B Čt 30.9. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kbelák FC SUPRadouč FC B Út 5.10. 20:45 LITVI
LomíciZelená liška TJ SUP A Čt 7.10. 19:00 P2
Lucián FC SUPTycho de Brahe SUP Čt 7.10. 19:30 DEKAN
Jawa-Suprtechno BSG Malešice Čt 7.10. 19:30 BECH
Super Naděje BStará Garda SUP Čt 7.10. 20:15 ZABEH
Veget FC SUPStarci na chmelu SUP A Čt 7.10. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelená liška TJ SUP ARadouč FC B Út 12.10. 20:45 DEKAN
Starci na chmelu SUP ALucián FC SUP Čt 14.10. 17:00 ZAK
Stará Garda SUPVeget FC SUP Čt 14.10. 18:15 DEKAN
LomíciSuper Naděje B Čt 14.10. 19:00 P1
SG MalešiceKbelák FC SUP Čt 14.10. 20:30 MALES
Tycho de Brahe SUPJawa-Suprtechno B Čt 14.10. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC BSG Malešice Út 19.10. 19:15 STER2
Jawa-Suprtechno BStarci na chmelu SUP A Čt 21.10. 17:00 ZAK
Kbelák FC SUPTycho de Brahe SUP Čt 21.10. 18:00 SCBEC
Lucián FC SUPStará Garda SUP Čt 21.10. 18:15 DEKAN
Super Naděje BZelená liška TJ SUP A Čt 21.10. 20:15 ZABEH
Veget FC SUPLomíci Čt 21.10. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelená liška TJ SUP ASG Malešice Út 2.11. 20:45 DEKAN
Starci na chmelu SUP AKbelák FC SUP Čt 4.11. 17:00 ZAK
Stará Garda SUPJawa-Suprtechno B Čt 4.11. 18:15 DEKAN
LomíciLucián FC SUP Čt 4.11. 19:00 P1
Tycho de Brahe SUPRadouč FC B Čt 4.11. 19:30 STER2
Super Naděje BVeget FC SUP Čt 4.11. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC BStarci na chmelu SUP A Čt 11.11. 17:00 ZAK
Kbelák FC SUPStará Garda SUP Čt 11.11. 18:15 DEKAN
Jawa-Suprtechno BLomíci Čt 11.11. 19:00 P1
SG MalešiceTycho de Brahe SUP Čt 11.11. 19:15 SANC1
Veget FC SUPZelená liška TJ SUP A Čt 11.11. 20:15 P1
Lucián FC SUPSuper Naděje B Čt 11.11. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelená liška TJ SUP ATycho de Brahe SUP Út 16.11. 20:45 DEKAN
Starci na chmelu SUP ASG Malešice Čt 18.11. 17:00 ZAK
Super Naděje BJawa-Suprtechno B Čt 18.11. 17:45 ZABEH
Stará Garda SUPRadouč FC B Čt 18.11. 18:15 DEKAN
LomíciKbelák FC SUP Čt 18.11. 19:00 P3
Veget FC SUPLucián FC SUP Čt 18.11. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC SUPZelená liška TJ SUP A Čt 2.12. 19:00 MIKU4
Jawa-Suprtechno BVeget FC SUP Čt 2.12. 19:00 P1
Kbelák FC SUPSuper Naděje B Čt 2.12. 19:00 ZABEH
Radouč FC BLomíci Čt 2.12. 19:00 P2
SG MalešiceStará Garda SUP Čt 2.12. 19:30 DEKAN
Tycho de Brahe SUPStarci na chmelu SUP A Čt 2.12. 19:30 ZAK