Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Benda 1964 OFC VET

Po 6.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 6.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 6.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Ne 5.12. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 5.12. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 5.12. 16:15 Zákostelní ZAK

PFC Kodymka

Ne 12.9. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 12.9. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 7.11. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 7.11. 16:15 Běchovice 2 BECH
So 20.11. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 20.11. 10:00 Běchovice 2 BECH

Bílý lev CF VET

St 27.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 27.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 27.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 22.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 22.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Estudiantes VET B

St 10.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 10.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 10.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 1.12. 19:30 Štěrboholy STER2
St 1.12. 20:45 Štěrboholy STER2

Santa Dominica VET

Po 1.11. 19:30 Štěrboholy STER3
Po 1.11. 20:45 Štěrboholy STER3
Čt 2.12. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 2.12. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 2.12. 20:15 Záběhlice ZABEH

VSK MFF UK Praha VET A

Pa 5.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 5.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 5.11. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 25.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 25.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Běchovičtí sršni A

Čt 9.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 9.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Ne 26.9. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 26.9. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 30.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 30.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC

Kliďas SFC

Po 18.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 18.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 18.10. 20:30 Koráb SC KORAB
Ne 5.12. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 5.12. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 5.12. 20:00 Zákostelní ZAK

Šachta UK VET

Po 13.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 13.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 13.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 8.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 8.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 8.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Demoliční četa VET

Po 4.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 25.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 25.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 15.11. 19:00 Pražačka P2
Po 15.11. 20:15 Pražačka P2

Sananim Legends

Ne 19.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 19.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 19.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 3.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 3.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 3.10. 20:00 Mikulova MIKU2

Plameňáci 1.FC VET

Čt 23.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 23.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 13.10. 19:15 Motorlet MOTO1
St 13.10. 20:30 Motorlet MOTO1
Út 2.11. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 2.11. 20:15 Mikulova MIKU1