Seznam týmů, 4. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Premiéra TV - Nowatron modrá, oranžová
Green Shock FC VET zeleno-bílá
Kulišáci CF VET žlutá, modrá
Ugandská ťava VET žlutá, oranžová
Studenti Praha FC VET oranžová
Exact old boys černá, žlutá
Junior Motol VET modrá, oranžová
Traktor Praha VET zeleno-černá, žlutá
Turman VET žluto-černá
Křídla Ďáblic VET B červeno-černá
Touš KK bílá, oranžová

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Ugandská ťava VETTurman VET Po 6.9. 20:15 MIKU3
Green Shock FC VETTouš KK Po 6.9. 20:15 ZABEH
Kulišáci CF VETKřídla Ďáblic VET B Út 7.9. 18:15 BECH
Studenti Praha FC VETTraktor Praha VET Út 7.9. 19:15 SCBEC
Exact old boysJunior Motol VET St 8.9. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Premiéra TV - NowatronGreen Shock FC VET Po 13.9. 19:30 BECH
Křídla Ďáblic VET BUgandská ťava VET Po 13.9. 20:15 MIKU2
Traktor Praha VETExact old boys Po 13.9. 20:45 DEKAN
Touš KKKulišáci CF VET Út 14.9. 18:15 BECH
Turman VETStudenti Praha FC VET Út 14.9. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Exact old boysTurman VET Po 20.9. 19:30 BECH
Ugandská ťava VETTouš KK Po 20.9. 20:15 MIKU2
Kulišáci CF VETPremiéra TV - Nowatron Út 21.9. 18:15 BECH
Studenti Praha FC VETKřídla Ďáblic VET B Út 21.9. 19:15 SCBEC
Junior Motol VETTraktor Praha VET Út 21.9. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Green Shock FC VETKulišáci CF VET Po 27.9. 20:15 ZABEH
Turman VETJunior Motol VET Út 28.9. 19:00 METE2
Křídla Ďáblic VET BExact old boys Út 28.9. 20:30 ZAK
Premiéra TV - NowatronUgandská ťava VET Po 25.10. 19:30 BECH
Touš KKStudenti Praha FC VET Út 26.10. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Ugandská ťava VETGreen Shock FC VET Po 4.10. 20:15 MIKU3
Studenti Praha FC VETPremiéra TV - Nowatron Út 5.10. 19:15 SCBEC
Traktor Praha VETTurman VET Út 5.10. 20:15 P3
Junior Motol VETKřídla Ďáblic VET B Út 5.10. 20:45 HANSP
Exact old boysTouš KK St 6.10. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Premiéra TV - NowatronExact old boys Po 11.10. 19:30 BECH
Kulišáci CF VETUgandská ťava VET Po 11.10. 20:15 MIKU2
Green Shock FC VETStudenti Praha FC VET Po 11.10. 20:15 ZABEH
Křídla Ďáblic VET BTraktor Praha VET Út 12.10. 20:30 MALES
Touš KKJunior Motol VET St 13.10. 19:15 MOTO4
Utkání Datum Čas Hřiště
Junior Motol VETPremiéra TV - Nowatron Po 18.10. 19:30 BECH
Exact old boysGreen Shock FC VET Po 18.10. 20:15 ZABEH
Turman VETKřídla Ďáblic VET B Út 19.10. 19:15 SANC1
Studenti Praha FC VETKulišáci CF VET Út 19.10. 19:15 SCBEC
Traktor Praha VETTouš KK Út 19.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Premiéra TV - NowatronTraktor Praha VET Po 1.11. 19:30 BECH
Ugandská ťava VETStudenti Praha FC VET Po 1.11. 20:15 MIKU4
Green Shock FC VETJunior Motol VET Po 1.11. 20:15 ZABEH
Kulišáci CF VETExact old boys Út 2.11. 18:15 BECH
Touš KKTurman VET Út 2.11. 19:30 STER1
Utkání Datum Čas Hřiště
Turman VETPremiéra TV - Nowatron Po 8.11. 19:30 BECH
Traktor Praha VETGreen Shock FC VET Po 8.11. 20:15 ZABEH
Exact old boysUgandská ťava VET Po 8.11. 20:15 MIKU3
Junior Motol VETKulišáci CF VET Út 9.11. 18:15 BECH
Křídla Ďáblic VET BTouš KK Út 9.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Premiéra TV - NowatronKřídla Ďáblic VET B Po 15.11. 19:30 BECH
Ugandská ťava VETJunior Motol VET Po 15.11. 20:15 MIKU3
Green Shock FC VETTurman VET Po 15.11. 20:15 ZABEH
Kulišáci CF VETTraktor Praha VET Út 16.11. 18:15 BECH
Studenti Praha FC VETExact old boys Út 16.11. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Křídla Ďáblic VET BGreen Shock FC VET Po 29.11. 17:45 ZABEH
Traktor Praha VETUgandská ťava VET Po 29.11. 17:45 MIKU2
Junior Motol VETStudenti Praha FC VET Po 29.11. 17:45 MIKU1
Touš KKPremiéra TV - Nowatron Po 29.11. 18:00 ZAK
Turman VETKulišáci CF VET Po 29.11. 18:15 BECH