Přítomni:   Horn (předseda), Filip, Hopfinger, Kňap, Suhrada, Šebek

 STDK projednala případy a rozhodla takto:

1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Štangel T.

Medvídkova tlapička

4C

1 SU od 6.10.2016

2. ŽK v soutěži

Mrázek F.

A - klub 90

7F

1 SU od 5.10.2016

ČK - úmyslná hra rukou

Ševčík Z. ml.

Deportivo bez Coruna B

7I

od 9.10. do 23.10.2016

ČK - oplácení po faulu soupeře

Dusil J.

Pěstební dělníci

8C

2 SU od 4.10.2016

ČK - oplácení po faulu soupeře

Bárta R.

KáGéčko C

8D

2 SU od 4.10.2016

ČK - potyčka s protihráčem

Ulvr R.

Sanitka AS

8D

2 SU od 4.10.2016

ČK - potyčka s protihráčem

Janík K.

Primitives Prague FC

8I

1 SU od 7.10.2016

2. ŽK v soutěži

Černušák M.

Athletico Spořilov

8M

5 SU od 10.10.2016

ČK - plivnutí na rozhodčího

Houdek M.

Inter Lotyšák VET

V3C

5 SU od 12.10.2016

Start v jiném týmu.

Heinz R.

Cormoran FC SUP

S3B

2 SU od 6.10.2016

ČK - oplácení po faulu soupeře

Matějík Z.

Dehet Old 1.FC SUP

S3B

2 SU od 6.10.2016

ČK - oplácení po faulu soupeře

Mičinec T.

Klokan club UVL

U1

1 SU od 7.10.2016

2. ŽK v soutěži

SU = soutěžní utkání

Tresty na časové období v Hanspaulských soutěžích u hráčů „B“ týmů platí i pro jejich případný start za „A“ tým, u hráčů registrovaných ve více soutěžích (HL, VL ...) pro všechny soutěže. 

2)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci rozhodčích:

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Amfora restaurant

3C

2 SU dne 3.10.2016

Odečtení 4 bodů, pokuta 800 Kč.

Hustý FC

8H

2 SU dne 7.10.2016

Odečtení 4 bodů, pokuta 800 Kč.

Válcovna plechu FC

8H

3 SU dne 5.10.2016

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200 Kč.

Ansámbl

8I

3 SU dne 3.10.2016

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200 Kč.

Torzoo VET

V4A

3 SU dne 3.10.2016

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200 Kč.

Flamengo FC SUP

S2A

2 SU dne 9.10.2016

Odečtení 4 bodů, pokuta 800 Kč.

3)   Uložila trest dle SŘ a Propozic soutěží za absenci asistenta rozhodčího: 

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Rasta Velbloudi

7L

1 SU dne 3.10.2016

Odečtení 1 bodu, pokuta 200 Kč.

4)   Uložila další tresty: 

Tým:

Liga:

Trest:

Důvod:

Oratoř Kobylisy

3C

Pokuta 100 Kč.

Nesportovní chování hráčů po utkání Oratoř Kobylisy – Palouček dne 6.10.2016.

Delfínci

6I

Vyloučení ze soutěže.

Nedostavení se ke 3 SU (9.9., 25.9., 7.10.2016).

Dynamit Vršovice

8A

Pokuta 500 Kč.

Vyloučení neregistrovaného hráče v utkání Dynamit Vršovice – F3N FC B dne 3.10.2016.

Touš KK

V4A

Pokuta 200 Kč.

Nesprávný postup rozhodčího po vyloučení hráčů v utkání Dehet Old 1.FC SUP – Cormoran FC SUP dne 5.10.2016.

5)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání: 

                                 Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod; pokuta:

Libčice FC

-

Úderka Žižkov junioři

2B

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Fešáci ve vatě

-

Fugas CF A

4D

0:6

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Dukla Praha FK

-

Pražská legie 2000

5B

6:0

Nedostatečný počet hráčů k utkání; 500 Kč.

Berlusconi SV

-

Delfínci

6I

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Kozlové FC

-

Válcovny plechu MS FC

8C

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Rudý teror

-

Hustý FC

8H

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Prapražačka A

-

Dřevosprint SC

V2A

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Věčná žízeň FC VET

-

Eukaryota 2.LKW VET

V4A

6:0

Příchod k utkání po čekací době; 300 Kč.

Rokoska VET A

-

Dejvický expres VET

V4B

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Paradentol 1990

-

Hvězda VAB F.C.

V4B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

DP Xaverov SUP

-

Keckafogo KK SUP

S1

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 300 Kč.

Kvirencovy děti

-

Anbesorry

F3B

5:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200 Kč.

Vokovicer's

-

Matrix

F3C

5:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200 Kč.

6)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace: 

                                Utkání:

Liga:

Výsledek:

Důvod::

Dynamit Vršovice

-

F3N FC B

8A

0:6

Start neregistrovaného hráče (Krmenčík L.)

Kuřátka FC

-

Rokoska VET B

V1

2:12

Start hráče, který je registrován v jiném týmu (Houdek M.); výsledek dosažený na hřišti.

Starci na chmelu B

-

Turman VET

V4B

0:6

Nedohráno pro pokles počtu hráčů.

7)   Projednala žádosti a podněty:              

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

Pěch P.

Spirit bar FC B

5D

Žádost o prominutí zbytku trestu.

Činnost uvolněna ode dne 12.10.2016.

 

H.K. 12

6C

Stížnost na rozhodčího utkání H.K. 12 – Tak dort jo dne 4.10.2016.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 4:2.

 

Tak dort jo

6C

Stížnost na vystupování a hrubou hru soupeře v utkání H.K. 12 – Tak dort jo dne 4.10.2016.

Odročeno, další šetření.

 

Milenium Praha FC

6B

Stížnost na postup rozhodčího utkání Milenium Praha FC – UNYP´s Blazers dne 3.10.2016.

Potvrzen výsledek 5:6 a napomínání hráčů (ŽK), uvedené v ZU (Uličný V., Šimůnek M.); dále viz odst. 3).

 

Kopanda team FC

7F

Odvolání proti trestu za nedelegování rozhodčího.

Předáno ORK.

 

Airconquest F.F.C.

8J

Stížnost na chování soupeře v utkání Airconquest F.F.C. – Na zdraví p.Macháčka dne 23.9.2016.

Šetřením nepotvrzeno závažné provinění; potvrzen výsledek 0:12.

 

Athletico Spořilov

8M

Námitka vůči postupu rozhodčího a vyloučení hráče v utkání Mamissero – Athletico Spořilov dne 9.10.2016.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 3:1 a vyloučení hráče (ČK), uvedené v ZU (Černušák M.)

 

Eukaryota 2.LKW VET

V4A

Žádost o opakování utkání Věčná žízeň FC VET – Eukaryota 2.LKW VET.

Zamítnuto; dále viz odst. 4).

 

Cormoran FC SUP

S3B

Stížnost na postup rozhodčího utkání Dehet Old 1.FC SUP – Cormoran FC SUP dne 5.10.2016.

Potvrzen výsledek 3:1 a vyloučení hráče (ČK) uvedené v ZU (Heinz R.); dále viz odst. 4).

 

Cormoran FC UVL

U1

Oznámení o odstoupení ze soutěže.

STDK bere na vědomí.

ZU = zápis o utkání  

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 12.10.2016.

Zapsal: Zdeněk Hopfinger                                                                    Za STDK: Matěj Horn (předseda)