Přítomni:   Horn (předseda), Filip, Hopfinger, Kňap, Suhrada
Omluveni: Klozar 

STDK projednala případy a rozhodla takto:

1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Strazzer Pavel

Saens 1.FC A

1

1 SU od 28.5.2015

2. ŽK v soutěži

Hakl F.

Úterní hosté Ski FC A

1

1 SU od 26.5.2015

ČK - faul v šanci soupeře

Dmitriyev V.

Internazionale AC A

3C

1+1 SU od 3.6.2015

Start v trestu po 2. ŽK v soutěži.

Ponert D.

Torpedo Barrandov

3D

1 SU od 1.6.2015

2. ŽK v soutěži

Šturma D.

Pekárny United FC

4A

5 SU od 3.6.2015

Kapitán týmu, jehož hráč při konfrontaci neprokázal totožnost.

Řebíček J.

Serval KPKS

4B

1 SU od 27.5.2015

2. ŽK v soutěži

Šindler M.

Strašnická šlechta

4D

3 SU od 29.5.2015

ČK - urážka rozhodčího

Nehasil M.

Na zdraví p.Macháčka

4E

2 SU od 31.5.2015

ČK - oplácení faulu

Šimek Zb.

1.FC Žižkov

5B

od 26.5.2015 do vyřešení

ČK - hrubé nesportovní chování

Hejtman L.

Pavana AK A

5C

1 SU od 27.5.2015

2. ŽK v soutěži

Liška Z.

J.R.Club A

6C

1 SU od 27.5.2015

2. ŽK v soutěži

Šifta M.

K.K.K.

6C

1 SU od 27.5.2015

2. ŽK v soutěži

Kuchař J.

Los Bimbananos

6G

1 SU od 30.5.2015

2. ŽK v soutěži

Boledovič M.

Partizan Praha

6H

2 SU od 31.5.2015

ČK po 2. ŽK - nesportovní chování

Tikovský Š.

Green shock FC

7A

1 SU od 26.5.2015

ČK po 2. ŽK - fauly

Schlosser J.

Kerata Chíjos

7A

1+1 SU od 3.6.2015

Start v trestu po 2. ŽK v soutěži.

Nález M.

Brázda OZ

7H

2 SU od 30.5.2015

ČK - oplácení faulu

Havel J.

Virtus Praha FK

8J

2 SU od 29.5.2015

ČK - vražení do protihráče

Hradecký J.

Bad Boys FC

8O

2 SU od 1.6.2015

ČK - vražení do protihráče

Adaev M.

Prague Gunners

8P

5 SU od 1.6.2015

ČK - hrubé nesp. chování (napadení protihráčů) po skončení utkání

Dobřanský J.

Rokoska VET B

V1

1 SU od 27.5.2015

2. ŽK v soutěži

SU = soutěžní utkání 

Upozornění: Všechny nevyčerpané tresty se převádějí do další sezóny (Podzim 2015).

2)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci rozhodčích:

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Youngsters FC

3C

2 SU dne 31.5.2015

Odečtení 4 bodů, pokuta 800,- Kč.

K.K.K.

6C

3 SU dne 27.5.2015

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200,- Kč.

Slamník I.USP

6F

2 SU dne 26.5.2015

Odečtení 4 bodů, pokuta 800,- Kč.

TJ Bohemia Chips 1980

7H

2 SU dne 27.5.2015

Odečtení 4 bodů, pokuta 800,- Kč.

Atletico de Toranja

8M

3 SU dne 31.5.2015

Odečtení 6 bodů, pokuta 1200,- Kč.

Nowatron

F4B

1 SU dne 27.5.2015

Odečtení 3 bodů, pokuta 300,- Kč.

3)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci asistenta rozhodčího: 

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Viktoria Bítovská A

7B

3 SU dne 27.5.2015

Odečtení 3 bodů, pokuta 600,- Kč.

4)   Uložila další tresty: 

Tým:

Liga:

Trest:

Důvod:

Pekárny United FC

4A

Odečtení 2 bodů.

Při dodatečné konfrontaci hráče nepotvrdil rozhodčí utkání Havri Havri – Pekárny United FC jeho totožnost.

Holešovice 1.FC

6D

Vyloučení ze soutěže.

Nedostavení se ke 2 SU v řadě (20.5., 27.5.2015).

5)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání: 

                             Utkání:

Liga:

Výsledek:

Důvod; pokuta:

Yellow Dildos A

-

Ramutant CF

5B

0:6

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Holešovice 1.FC

-

VŠSK MFF UK A

6D

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

S.N.F. B

-

AC SK FC

6E

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Junior Motol

-

Slovan Amatéři

7A

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

Haryba FK

-

Concur 1.FC

8J

6:0

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

All Blacks

-

Klátiči WH

8K

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Fiasko

-

San Pedro

8P

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

Hell´s Old Boys

-

PFC Kodymka

V3B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

6)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace: 

                                Utkání:

Liga:

Výsledek:

Důvod::

Medvídkova tlapička

-

Internazionale AC A

3C

6:0

Start hráče v trestu (Dmitriyev V.)

Havri Havri

-

Pekárny United FC

4A

6:0

Při dodatečné konfrontaci hráče nepotvrdil rozhodčí utkání jeho totožnost.

Kerata Chíjos

-

Hulla hulla FC

7A

0:6

Start hráče v trestu (Schlosser J.)

7)   Projednala žádosti a podněty:              

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

 

Erko Kbely, Petrohradská BFK A

2B

Konfrontace hráče v utkání Erko Kbely – Petrohradská BFK A dne 27.5.2015.

Odročeno, předvolání zúčastněných.

 

Torpedo Barrandov, Veleslavín Viktoria

3D

Konfrontace hráče v utkání Torpedo Barrandov – Veleslavín Viktora dne 31.5.2015.

Odročeno, předvolání zúčastněných.

Jungbauer R.

Kapr tým 86 A

4F

Odvolání proti rozhodnutí STDK ze dne 26.5.2015.

Hráči podmíněně uvolněna činnost dnem 3.6.2015; další šetření, předvolání zúčastněných.

 

1 FC Žižkov

5B

Námitka proti rozhodování utkání 1.FC Žižkov – Oratoř Kobylisy dne 25.5.2015.

Předvolání zúčastněných; dále viz odst. 1).

 

Bad Boys FC

8O

Námitka proti rozhodování utkání Bad Boys FC – ONBLACK dne 31.5.2015.

Zamítnuto, potvrzen výsledek 0:0; dále viz odst. 1).

8)   Předvolává na jednání v úterý 9.6.2015: 

Jméno:

Tým:

Liga:

Čas jednání:

Důvod předvolání:

Kozel K.

1.FC Žižkov

5B

17:00

Kapitán týmu v utkání 1.FC Žižkov – Oratoř Kobylisy dne 25.5.2015.

Kučera T.

Oratoř Kobylisy

5B

17:00

Kapitán týmu v utkání 1.FC Žižkov – Oratoř Kobylisy dne 25.5.2015.

Dufek P.

Hodkovičky United FC (delegující tým)

3B

17:00

Rozhodčí utkání 1.FC Žižkov – Oratoř Kobylisy dne 25.5.2015.

Jungbauer R.

Kapr tým 86 A

4F

17:10

Kapitán týmu v utkání Komety FC A – Kapr tým 86 A dne 24.5.2015.

Jurčík T.

Kapr tým 86 B

6H

17:10

Hráč konfrontovaný v utkání Komety FC A – Kapr tým 86 A dne 24.5.2015.

Gevorkjan Ch.

Komety FC A

4F

17:10

Kapitán týmu v utkání Komety FC A – Kapr tým 86 A dne 24.5.2015.

Čech

Petrovice A

6L

17:10

Rozhodčí utkání utkání Komety FC A – Kapr tým 86 A dne 24.5.2015.

Šístek P.

Torpedo Barrandov

3D

17:20

Kapitán týmu v utkání Torpedo Barrandov – Veleslavín Viktoria dne 31.5.2015.

Pekár T.

Veleslavín Viktoria

3D

17:20

Vedoucí týmu – podání vysvětlení k utkání Torpedo Barrandov – Veleslavín Viktoria dne 31.5.2015.

Kadeřábek Jakub

Veleslavín Viktoria

3D

17:20

Hráč uvedený po opravě v zápisu o utkání Torpedo Barrandov – Veleslavín Viktoria dne 31.5.2015; hráč předloží ke kontrole svůj RP a doklad totožnosti.

Panýrek

Callida CS (delegující tým)

5G

17:20

Rozhodčí utkání Torpedo Barrandov – Veleslavín Viktoria dne 31.5.2015.

Kyral K.

Erko Kbely

2B

17:30

Kapitán týmu v Erko Kbely – Petrohradská BFK A dne 27.5.2015.

Češka V.

Kbelské vosy B

6H

17:30

Podání vysvětlení k údajnému startu v utkání Erko Kbely – Petrohradská BFK A dne 27.5.2015.

Procházka M.

Petrohradská BFK A

2B

17:30

Kapitán týmu v Erko Kbely – Petrohradská BFK A dne 27.5.2015.

Voldán T.

Křídla Ďáblic VET B (delegující tým)

V4A

17:30

Rozhodčí utkání Erko Kbely – Petrohradská BFK A dne 27.5.2015.

Jednání STDK se uskuteční v zasedací místnosti za recepcí v budově Casablanca (bývalý Strojimport), Vinohradská 184, Praha 3 (u stan. metra A Želivského).

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 3.6.2015.

Zapsal: Zdeněk Hopfinger                                                                        Za STDK: Matěj Horn (předseda)