Přítomni: Suhrada (1. místopředseda), Filip, Kňap, Šebek
Omluveni: Horn, Hopfinger
STDK projednala případy a rozhodla takto:
1) Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti, resp. zastavila činnost:
Hráč: |
Tým: |
Liga: |
Zastavení činnosti nepodmíněně: |
Důvod: |
Fiala M. |
K.T.S. FC |
3C |
2 SU od 20.9.2018 |
ČK - nesportovní chování |
Berdan V. |
Tatran Válec |
5D |
od 1.10.2018 do vyřešení |
Hráč nastoupil před podáním přestupu v sezóně za původní oddíl. |
Zulić H. |
Atlético Cerveza |
6C |
od 19.9. do 31.12.2018 |
ČK po 2. ŽK - nesp. chování, strčení do rozhodčího |
Kováč R. |
Strašnická SK |
6E |
od 1.10.2018 do vyřešení |
Hráč nastoupil před podáním přestupu v sezóně za původní oddíl. |
Plavka J. |
HNK Praha FC |
6H |
1 SU od 21.9.2018 |
ČK - podražení protihráče |
Tichý R. |
Sokol Vysočany C |
6K |
1 SU od 24.9.2018 |
2. ŽK v soutěži |
Nekola D. |
Nulová šance |
7J |
1 SU od 23.9.2018 |
2. ŽK v soutěži |
Manda D. |
Terron AC Bozi B |
7K |
1 SU od 24.9.2018 |
2. ŽK v soutěži |
Pešek M. |
Eukaryota 2.LKW VET |
V4A |
2 SU od 18.9.2018 |
ČK - vražení do protihráče |
Kirbl T. |
Věčná žízeň FC VET |
V4A |
4 SU od 18.9.2018 |
ČK - udeření protihráče hlavou |
Nepraš K. |
Double United |
V4D |
1 SU od 21.9.2018 |
2. ŽK v soutěži |
SU = soutěžní utkání
2) Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci rozhodčích:
Tým: |
Liga: |
Absence: |
Trest: |
Jižní Sheepy |
4E |
1 SU dne 23.9.2018 |
Odečtení 2 bodů, pokuta 400 Kč. |
Juventus Pivus |
6C |
3 SU dne 19.9.2018 |
Odečtení 6 bodů, pokuta 1200 Kč. |
HKS Běchovice 2 |
8J |
2 SU dne 18.9.2018 |
Odečtení 4 bodů, pokuta 800 Kč. |
Old Mosquitos |
8N |
2 SU dne 22.9.2018 |
Odečtení 4 bodů, pokuta 800 Kč. |
3) Vyhlásila kontumační výsledek utkání:
Utkání: |
Liga: |
Výsl: |
Důvod; pokuta: | ||
Traktor humus A |
- |
Úderka Žižkov junioři |
2A |
0:6 |
Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč. |
Models FC |
- |
Sedm zbabělých B |
3A |
6:0 |
Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč. |
Corleone |
- |
Callida CS |
4F |
0:6 |
Nedostavení se k utkání; 500 Kč. |
Bruchos HFC |
- |
Benda OFC |
6K |
6:0 |
Nedostavení se k utkání; 500 Kč (omluva po termínu). |
Lipodur FC A |
- |
S.T.R.U.P. |
6L |
0:6 |
Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč. |
OOO FC |
- |
Jabadabadoo Prosek |
7J |
6:0 |
Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč. |
Bránický tank VET |
- |
Hertha ZMZ VET |
V3C |
0:6 |
Nedostavení se k utkání; 500 Kč (omluva po termínu). |
Reka Group - Calvados |
- |
Lisako A |
V3D |
0:6 |
Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč. |
Rumové pralinky VET |
- |
Indiana Team VET |
V4D |
6:0 |
Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč. |
Los Gigoalos VET |
- |
MoKo VET |
V4E |
0:6 |
Nedostavení se k utkání; 500 Kč. |
DP Xaverov SUP |
- |
Zelená liška TJ SUP A |
S1A |
6:0 |
Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč. |
Defect SUP |
- |
Berušky A |
S1A |
6:0 |
Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč. |
Klokan Perón club SUP |
- |
Super Naděje A |
S1A |
6:0 |
Nedostavení se k utkání; 500 Kč (omluva po termínu). |
4) Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace:
Utkání: |
Liga: |
Výsledek: |
Důvod:: | ||
Prague Gunners |
- |
Kapr tým 86 B |
3D |
0:6 |
Nedohráno pro pokles počtu hráčů. |
Litrpůl FC |
- |
Prague City FC |
7A |
0:6 oba |
Při absenci rozhodčího utkání se týmy nedohodly na náhradním rozhodčím. |
Brosway team |
- |
Šílení kačeři |
8I |
0:6 |
Start neregistrovaného hráče. |
5) Projednala žádosti a podněty:
Jméno: |
Tým: |
Liga: |
Podnět: |
Rozhodnutí: |
Sokol Picasso A |
3B |
Start 2 hráčů soupeře po vyloučení v předchozím utkání, neuvedeném v ZU. |
Podnět zamítnut. | |
Řežem to United Youngsters FC |
3D |
Vzájemné utkání dne 23.9.2018 nesehráno pro bouřku. |
Utkání sehrát v náhradním termínu. | |
Jižní Sheepy |
4E |
Vyjádření k absenci HR, delegovaného týmem dne 23.9.2018. |
Viz odst. 2). | |
Bamboocha City Sací komando Modřany |
4F |
Vzájemné utkání dne 23.9.2018 předčasně ukončeno po dohodě týmů (zranění hráčů, povětrnostní podmínky). |
Potvrzen stávající výsledek 1:3. | |
Gumídci Méďové FC Nalejto 1.FC |
5G |
Vzájemné utkání dne 21.9.2018 předčasně ukončeno pro výpadek osvětlení. |
Utkání dohrát v náhr. termínu od 25. min. a stavu 1:1. | |
Power WCC Sokol Suchdol TJ |
5H |
Vzájemné utkání dne 23.9.2018 nesehráno pro bouřku. |
Utkání sehrát v náhradním termínu. | |
Hattrick Prosek FC Pfefrs FC |
5I |
Vzájemné utkání dne 23.9.2018 předčasně ukončeno pro bouřku. |
Utkání dohrát v náhr. termínu od 44. min. a stavu 1:1. | |
Prague City FC |
7A |
Odvolání proti rozhodnutí STDM ze dne 18.9.2018. |
Rozhodnutí zrušeno (čl. 31, odst. 8 SŘ). Nové rozhodnutí viz odst. 4). | |
Příkopy FC Pražská Stoka |
7L |
Vzájemné utkání dne 23.9.2018 nesehráno pro bouřku. |
Utkání sehrát v náhradním termínu. | |
Herbal Fusion, Malvazinky 1.FC |
8L |
Vzájemné utkání dne 23.9.2018 nesehráno pro bouřku. |
Utkání sehrát v náhradním termínu. | |
Buzuluk Úvaly FC Old Mosquitos |
8N |
Vzájemné utkání dne 23.9.2018 nesehráno pro bouřku. |
Utkání sehrát v náhradním termínu. | |
DDR FC 1.FC Zahradní Město |
8N |
Vzájemné utkání dne 23.9.2018 nesehráno pro bouřku. |
Utkání sehrát v náhradním termínu. | |
Věčná žízeň FC VET |
V4A |
Námitka proti vyloučení hráče (Kirbl T.) v utkání Eukaryota 2.LKW VET – Věčná žízeň FC VET dne 17.9.2018. |
Zamítnuto. | |
Holomajzna Torzo Hostivař FC |
F3E |
Vzájemné utkání dne 21.9.2018 předčasně ukončeno pro bouřku. |
Utkání dohrát v náhr. termínu od 41. min. a stavu 5:6. |
Pozn.: Náhradní termíny utkání určí PSMF.
7) Předvolává na jednání v úterý 2.10.2018:
Jméno: |
Tým: |
Liga: |
Čas jednání: |
Důvod předvolání: |
Berdan V. |
Tatran Válec |
5D |
17:00 |
Podání přestupu po startu v sezóně za původní tým. |
Kováč R. |
Strašnická SK |
6E |
17:00 |
Podání přestupu po startu v sezóně za původní tým. |
Jednání STDK se uskuteční v zasedací místnosti za recepcí v budově Casablanca (bývalý Strojimport), Vinohradská 184, Praha 3 (u stan. metra A Želivského).
Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.
Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 26.9.2018.
Zapsal: Karel Filip Za STDK: Jan Suhrada (1. místopředseda)