Přítomni:   Horn (předseda), Filip, Hopfinger, Suhrada, Šebek
Omluven:  Kňap 

STDK projednala případy a rozhodla takto:

1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Jerie M.

Bedna 98 FC

2B

1 SU od 23.11.2018

2. ŽK v soutěži

Kopecký M.

Palouk SK

4C

3 SU od 21.11.2018

ČK - hrubé nesportovní chování

Svanidze M.

Palouk SK

4C

1 SU od 21.11.2018

ČK po 2. ŽK - nesp. chování, faul

Janouš R.

Lachtánci 1.WC

4D

1 SU od 22.11.2018

2. ŽK v soutěži

Zahradníček M.

Spirit bar FC B

4D

1+1 SU od 28.11.2018

Start v trestu po 2. ŽK.

Kovalčík J.

Power WCC

5H

1 SU od 26.11.2018

2. ŽK v soutěži

Krebs J.

Sokol Suchdol TJ

5H

1 SU od 26.11.2018

2. ŽK v soutěži

Měšťánek J.

Regio Team

6H

1 SU od 23.11.2018

2. ŽK v soutěži

Pavlík Z.

A - klub 90

7B

5 SU od 28.11.2018

Start za cizí tým v utkání DDR FC - 1.FC Zahradní Město dne 25.11.2018.

Ptáček Dominik

Bro´s

8F

1 SU od 23.11.2018

2. ŽK v soutěži

Bláha L.

DDR FC

8N

1 SU od 26.11.2018

2. ŽK v soutěži

Adamec L.

Ekonom WT VET

V2A

od 20.11.2018 do vyřešení

ČK - hrubé nesp. chování

Plemeník K.

Indiana Team VET

V4D

1 SU od 23.11.2018

ČK - faul v šanci soupeře

SU = soutěžní utkání

Tresty na časové období v Hanspaulských soutěžích u hráčů „B“ týmů platí i pro jejich případný start za „A“ tým, u hráčů registrovaných ve více soutěžích (HL, VL ...) pro všechny soutěže; ve futsalu FIFA též pro střídavé starty hráčů oddílů s několika týmy v soutěži.

Upozornění: Všechny nevyčerpané tresty se převádějí do další sezóny (Jaro 2019).

2)   Uložila další tresty:

Tým:

Liga:

Trest:

Důvod:

S.N.F. A

2B

Vyloučení ze soutěže.

Nedostavení se ke 2 SU v řadě (14.11., 22.11.2018).

STG Milovice

V3D

Pokuta 300,- Kč.

Pozdní příchod rozhodčích k utkání dne 21.11.2018.

Sebranca 2018

S3A

Vyloučení ze soutěže.

Nedostavení se ke 3 SU v sezóně (17.10., 14.11., 22.11.2018).

3)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání: 

                                    Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod; pokuta:

Klokan Perón club A

-

Koberce Trend ARG

2A

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

G.I.C La Plate de Cünde

-

S.N.F. A

2B

6:0

Nedostavení se k utkání (druhá omluva v řadě); 500 Kč.

Sokol Vysočany B

-

Atomovej brouk B

5I

6:0

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Cvrčci FC

-

Pěstební dělníci

6C

0:6

Nedostavení se k utkání (druhá omluva v sezóně); 400 Kč.

Concur 1.FC

-

HNK Praha FC

6H

0:6

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Vlci Praha

-

Exilová šatna

7G

0:6

Nedostavení se k utkání; 500 Kč.

Žabí hlen

-

Dejavu FC

8D

0:6

Nedostavení se k utkání (druhá omluva v sezóně); 400 Kč.

Masokombinát

-

Killing power FC

8D

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

UTS Vršovice VET

-

Tyran Saens 1.FC VET A

V2A

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Zachovalí

-

Bránický tank VET

V3C

0:6

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Hvězda VAB F.C.

-

Přezletice SG

V4D

6:0

Nedostavení se k utkání (druhá omluva v sezóně); 400 Kč.

Hojivý typy

-

K.F.C. FC VET

V4D

6:0

Nedostavení se k utkání (s oml.); 300 Kč.

Berušky B

-

Sebranca 2018

S3A

6:0

Nedostavení se k utkání (třetí omluva v sezóně); 500 Kč.

4)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace: 

                                Utkání:

Liga:

Výsledek:

Důvod::

AC SK FC

-

Spirit bar FC B

4D

8:1

Start hráče v trestu (Zahradníček M.); výsledek dosažený na hřišti.

DDR FC

-

1.FC Zahradní Město

8N

0:6

Start hráče, který je registrován v jiném týmu (Pavlík Z.)

Socra SUP

-

Berušky B

S3A

6:0

Start hráče, který je registrován v "A" týmu (Hájek J.)

5)   Projednala žádosti a podněty:              

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

 

Hlavonožci na niti FC

5E

Upozornění na opakovaný údajný start hráče týmu M – Bubo A na cizí RP.

Předvolání zúčastněných (viz odst. 7).

 

Malostranský SK

V2A

Stížnost na rozhodování utkání Ekonom WT VET – Malostranský SK dne 19.11.2018.

Odročeno, další šetření.

6)   Předvolává na jednání v úterý 4.12.2018: 

Jméno:

Tým:

Liga:

Čas jednání:

Důvod předvolání:

Bartoň J.

M - Bubo A

5E

17:00

Kapitán týmu v utkání Sokol Picasso B – M - Bubo A dne 21.11.2018.

Čech V.

M - Bubo A

5E

17:00

Hráč týmu, uvedený v ZU Sokol Picasso B – M - Bubo A dne 21.11.2018.

Průža A.

M - Bubo A

5E

17:00

Hráč, zaregistrovaný do týmu M - Bubo A dne 26.11.2018.

Černý F.

Sokol Picasso B

5E

17:00

Kapitán týmu v utkání Sokol Picasso B – M - Bubo A dne 21.11.2018.

Halauko S.

Lunochod 1.MFK (delegující tým)

8B

17:00

Rozhodčí utkání Sokol Picasso B – M - Bubo A dne 21.11.2018.

Fushchich E.

Lunochod 1.MFK

8B

17:00

Asistent rozhodčího utkání Sokol Picasso B – M - Bubo A dne 21.11.2018.

Jednání STDK se uskuteční v zasedací místnosti za recepcí v budově Casablanca (bývalý Strojimport), Vinohradská 184, Praha 3 (u stan. metra A Želivského).

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 28.11.2018.

Zapsal: Zdeněk Hopfinger                                                      Za STDK: Matěj Horn (předseda)