Přítomni:   Horn (předseda), Filip, Hopfinger, Kňap, Suhrada, Šebek

STDK projednala případy a rozhodla takto:

1)   Uložila nepodmíněné tresty zastavení činnosti:

Hráč:

Tým:

Liga:

Trest zastavení činnosti nepodmíněně:

Důvod:

Hrechko S.

Audi United FC

1

1 SU od 5.4.2016

2. ŽK v soutěži

Michálek M.

Úterní hosté Ski FC A

1

1 SU od 30.3.2016

ČK - hra rukou brankáře mimo PÚ

Baskaev A.

Internazionale AC

2B

3 SU od 2.4.2016

ČK - napadení protihráče

Murzakanov R.

Internazionale AC

2B

od 2.4. do 31.12.2016

ČK po 2. ŽK - kopnutí, strčení do protihráče; po vyloučení hrubé nesp. chování

Březina D.

The Penguins 6:5 B

2B

4 SU od 2.4.2016

ČK - napadení protihráče

Cabrnoch B.

Traktor humus A

2B

5 SU od 6.4.2016

Neoprávněný start po přestupu do jiného týmu.

Marcinik A.

Modrý Svině A

4B

1 SU od 30.3.2016

ČK - faul v brankové šanci

Gina R.

Pekárny United FC

6A

od 22.3.2016 do 21.3.2019

ČK - napadení a zranění rozhodčího

Jiřík M.

Madona music bar

6H

od 2.4. do 30.6.2016

ČK - napadení a zranění protihráče v přerušené hře

Javorský M.

Stars beer

6I

1+1 SU od 6.4.2016

Start v trestu.

Hanuška P.

Atletico Dělo SFC B

7D

od 30.3. do 31.5.2016

ČK - napadení protihráče

Zobač M.

DTS Praha

7D

od 30.3. do 30.6.2016

ČK - oplácení, napadení protihráče

Sedláček J.

Kapitáni

7G

2 SU od 1.4.2016

ČK - oplácení

Mleziva Z.

Slamník I.USP

7G

1 SU od 1.4.2016

ČK po 2. ŽK - fauly

Teller M.

F3N FC B

8A

5 SU od 6.4.2016

Kapitán týmu, jehož hráč nastoupil na cizí RP.

Klail J.

Akvaristika TJ

8K

5 SU od 6.4.2016

Start na cizí RP.

Kushenov I.

Ak-Bars

8M

1+1 SU od 6.4.2016

Start v trestu.

Tsepke D.

Sarmat FC

8M

1+1 SU od 6.4.2016

Start v trestu.

Tylle J.

Česlo

8O

1+1 SU od 6.4.2016

Start v trestu.

Lněnička P.

Běchovičtí sršni A

V3C

2 SU od 31.3.2016

ČK - oplácení

Mach J.

Tučňáci VET

V3C

1 SU od 31.3.2016

ČK po 2. ŽK - fauly

SU = soutěžní utkání

2)   Uložila tresty dle SŘ a Propozic soutěží za absenci rozhodčích:

Tým:

Liga:

Absence:

Trest:

Alej FK B

6I

2 SU dne 3.4.2016

Odečtení 4 bodů, pokuta 800,- Kč.

JZD Slivenec

7D

2 SU dne 3.4.2016

Odečtení 4 bodů, pokuta 800,- Kč.

3)   Uložila další tresty: 

Tým:

Liga:

Trest:

Důvod:

Internazionale AC

2B

Pokuta 500,- Kč.

Chování hráčů v utkání The Penguins 6:5 B – Internazionale AC dne 1.4.2016.

Pekárny United FC

6A

Pokuta 1000,- Kč, podmínečné vyloučení ze soutěže do 31.12.2018.

Chování hráčů v utkání Tlakové galoše – Pekárny United FC dne 21.3.2016.

F3N FC B

8A

Odečtení 2 bodů.

Start hráče na cizí RP v utkání F3N FC B – Senioři Praha A dne 21.3.2016.

Raptors FC

8G

Vyloučení ze soutěže.

Nedostavení se ke 2 SU v řadě (23.3., 30.3.2016).

4)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání: 

                                  Utkání:

Liga:

Výsledek:

Důvod; pokuta:

Tuscarora A

-

Santa Tranta PC C

3C

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

Ya Basta! A

-

Notorlet Stodůlky

7E

0:6

Nedostavení se k utkání; 500,- Kč.

Sokol V.-Notorax B

-

Free team

7J

6:0

Nedostatečný počet hráčů k utkání; 500,- Kč.

Raptors FC

-

Hulla hulla FC

8G

0:6

Nedostatečný počet hráčů k utkání; 500,- Kč.

Gambrinus VH VET

-

VV Vokra VV

V2B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

Starci na chmelu SUP

-

Kickers 1990 ČFC

S2B

6:0

Nedostavení se k utkání (s omluvou); 200,- Kč.

5)   Vyhlásila kontumační výsledek utkání – technická kontumace: 

                                Utkání:

Liga:

Výsl.:

Důvod::

The Penguins 6:5 B

-

Internazionale AC

2B

6:0

Nedohráno pro pokračující hrubé nesportovní chování hráčů.

Tlakové galoše

-

Pekárny United FC

6A

6:0

Nedohráno pro napadení rozhodčího.

Borussia Dortšpunt B

-

Kamarádi 1.FC

6G

6:0

Start neregistrovaného hráče.

Corleone

-

Stars beer

6I

6:0

Start hráče v trestu (Javorský M.)

Atletico Dělo SFC B

-

Zavináč FC

7D

6:0

Start neregistrovaného hráče.

F3N FC B

-

Senioři Praha A

8A

0:6

Start hráče na cizí RP.

KáGéčko C

-

Hells Bells 1.FC

8D

0:6

Start hráče po přestupu do jiného týmu (Cabrnoch B.)

Brazzers Praha FC

-

Sarmat FC

8M

6:0

Start hráče v trestu (Tsepke D.)

Ak-Bars

-

Šnek FC B

8M

0:6

Start hráče v trestu (Kushenov I.)

Česlo

-

Vodka team FC

8O

0:6

Start hráče v trestu (Tylle J.)

6)   Projednala žádosti a podněty:              

Jméno:

Tým:

Liga:

Podnět:

Rozhodnutí:

 

Skif

3A

Stížnost na chování protihráčů v utkání Skif – Samson Bonella A dne 29.3.2016.

Předvolání kapitánů.

Novotný P.

Tajfun AC

6E

Prokázání totožnosti.

Činnost uvolněna ode dne 5.4.2016.

7)   Předvolává na jednání v úterý 12.4.2016: 

Jméno:

Tým:

Liga:

Čas jednání:

Důvod předvolání:

Čermák P.

Samson Bonella A

3A

17:00

Kapitán týmu v utkání Skif – Samson Bonella A dne 29.3.2016.

Mytryuk R.

Skif

3A

17:00

Kapitán týmu v utkání Skif – Samson Bonella A dne 29.3.2016.

Jednání STDK se uskuteční v zasedací místnosti za recepcí v budově Casablanca (bývalý Strojimport), Vinohradská 184, Praha 3 (u stan. metra A Želivského).

Uložené pokuty se nehradí hotově, ale po skončení soutěže se týmům započítávají do celkového vyúčtování startovného.

Proti rozhodnutí STDK je možné podat odvolání elektronicky na adresu psmf@psmf.cz nebo osobně v sekretariátu PSMF (poplatek viz Soutěžní řád 5+1 – sazebník poplatků), a to do 14 dnů od zveřejnění zápisu z jednání STDK. Zápis zveřejněn dne 6.4.2016.

Zapsal: Zdeněk Hopfinger                                                                Za STDK: Matěj Horn (předseda)