24. 6. 18 18:45 MIKU3 Normální Chlapi Lord Mayor Idiot 11. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas, kterému chybělo jen přesnější zakončení.
Michal Kabelka – Jiří Andrle, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, David Šimera, Patrik Tomášek, Jan Varga, Václav Zvěřina vs Jakub Krátký – Pavol Bendík, Karel Engliš, Michal Pinka, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa
10. 6. 18 18:45 MIKU1 Botič FC Normální Chlapi 10. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání, zasloužená výhra domácích.
Jan Soušek – Štěpán Kment, Martin Neumann, Michal Novák, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Tomáš Voděsil, Michal Vomáčka vs Jan Varga – Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Petr Poláček, David Šimera, Patrik Tomášek, Václav Zvěřina
6., 31. Michal Novák
42. Martin Neumann
5., 54. Petr Poláček
3. 6. 18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Hosthunters 9. 5:5 (2:3)
Zajímavé utkání, domácí i přes dva vlastní góly nakonec dotáhli náskok soupeře. Voldán
Normální Chlapi Hosthunters
Jan Varga – Jiří Andrle, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Václav Zvěřina vs Petr Adámek – Martin Adámek, Jan Červenka, Michal Jaroš, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Jan Suchý, Michael Volf, Radek Zaoral
22., 37. Václav Zvěřina
26. Michal Kabelka
43., 54. Petr Poláček
2. Jan Kolařík
24., 35. OG
29., 39. Michal Jaroš
27. 5. 18 11:15 P1 KTB B Normální Chlapi 8. 2:6 (1:3)
Domácí bez možnosti střídání dokázali držet krok většinu zápasu, poslední desetiminutovku ale nezvládli. Mlynařík
KTB B Normální Chlapi
Miloslav Doubrava – Martin Halama, Petr Karlický, Jan Král, Roman Krsek, Tomáš Krupka vs Jan Varga – Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Petr Rys, David Šimera, Václav Zvěřina
8. Jan Král
56. Martin Halama
4., 29., 30. Václav Zvěřina
53. Petr Poláček
59. David Šimera
60. Jakub Novotný
20. 5. 18 18:45 MIKU4 Normální Chlapi Prague Gunners 7. 2:3 (1:1)
Tvrdé utkání ve velkém tempu až do poslední minuty. Kovařík
Normální Chlapi Prague Gunners
Jan Varga – Jiří Andrle, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Petr Poláček, Petr Rys, David Šimera, Václav Zvěřina vs Adam Gillern – Pavel Gillern, Jan Kotráš, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Jan Volf
20. Petr Rys
39. Václav Zvěřina
60 Petr Rys
60 Jan Varga
7. Jan Volf
44., 59. Tomáš Melichar
6. 5. 18 08:45 HANSP Alej FK A Normální Chlapi 6. 3:10 (1:3)
Skvělá hra hostů, kteří jasně dominovali. Janča
Alej FK A Normální Chlapi
Robert Konchanskyy – Vladimír Bernát, Bedřich Horák, Tomáš Jauker, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karol, Lukáš Krix vs Jiří Andrle – Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Petr Rys, David Šimera, Václav Zvěřina
60. David Šimera
29. 4. 18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Balbín FC 5. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání ve všech směrech. Domácí dvakrát vedli o dva góly, ale Balbín se nevzdal a v závěru dokázal po krásné střele šajtlí vyrovnat. Rataj
Normální Chlapi Balbín FC
Jan Varga – Jiří Andrle, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Petr Malina, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Patrik Tomášek, Václav Zvěřina vs Miroslav Václavík – Ismar Begič, Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Ondřej Novotný, Jan Sluka, Miroslav Václavík, Jaroslav Vojtek
4., 46. Václav Zvěřina
9. Petr Poláček
30. Miroslav Václavík
55. Ondřej Novotný
60. Daniel Groschup
22. 4. 18 17:45 METE1 Zimbru Olymp A Normální Chlapi 4. 3:1 (1:0)
V prvním poločase si tým Zimbru vypracoval víc šancí a v 16. minutě zaslouženě vedl 1:0. Ve druhém poločase hosté zlepšili hru a ve 35 minutě vyrovnali. Domácí nastřelili tyč a ve 47. minutě střelou ze střední vzdálenosti opět vedli 2:1. Rozhodující gól vstřelili domácí v 57. minutě po hezké akci a zaslouženě zvítězili.
Zimbru Olymp A Normální Chlapi
Eugeniu Marandici – Jamal Allahverdi-Zada, Grigore Cercel, Ivan Isaruk, Alexandr Nedostup, Ihor Pukhal, Ruslan Rata, Dan Rusu, Vladimir Šarapanovschi, Petro Tryhuk vs Jan Varga – Jiří Andrle, Jan Dont, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Václav Zvěřina
16. Petro Tryhuk
47. Ihor Pukhal
57. Vladimir Šarapanovschi
35 Ivan Isaruk 39. Václav Zvěřina
15. 4. 18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Steaua FC 3. 3:3 (2:2)
Napínavý zápas do poslední chvíle, ve kterém ani jeden z týmů nedokázal udržet vedení. Lukáš Švec, Tomáš Axler
Normální Chlapi Steaua FC
Jan Varga – Jiří Andrle, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Petr Rys, David Šimera, Patrik Tomášek, Daniel Zachař, Václav Zvěřina vs Aureliu Secara – Oleksandr Bratanov, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Alexandru Gutuleac, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc, Andrei Pazeniuc, Veaceslav Todorov
6., 28. Václav Zvěřina
39. Petr Poláček
7. Andrei Pazeniuc
25. Ion Gutuleac
60. Alexandru Gutuleac
8. 4. 18 20:00 MIKU1 Řežem to United Normální Chlapi 2. 2:5 (1:3)
Zasloužené vítězství hostů.
Řežem to United Normální Chlapi
Michal Vondrka – Dominik Hodboď, Jiří Hrubý, Jakub Kouba, Petr Topol, Jiří Vávra, Matěj Vondrka vs Jan Varga – Jiří Andrle, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Jakub Novotný, Petr Poláček, Petr Rys, David Šimera, Daniel Zachař, Václav Zvěřina
10. Jiří Hrubý
50. Jakub Kouba
1., 15., 40. Václav Zvěřina
17. Petr Poláček
45. David Šimera
25. 3. 18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Kapr tým 86 B 1. 6:0 (1:0)
Vyrovnanější zápas, než napovídá výsledek. Domácí ale vyhráli zaslouženě.
Normální Chlapi Kapr tým 86 B
Jan Varga – Jiří Andrle, Michal Kabelka, Šimon Kopsa, Petr Malina, Jakub Novotný, Petr Poláček, David Šimera, Patrik Tomášek, Daniel Zachař, Václav Zvěřina vs Jan Sýkora – Norbert Demeter, Jaroslav Franěk, Martin Hyža, Miroslav Korbář, Tomáš Mihal, Ruslan Skopal, Milan Švarc, Marek Valo