St 1.4.20 19:00, 20:15 P1 Miminka AC VET
Čt 2.4.20 18:00, 19:15, 20:30 STER2 Pralinky F.C.K.
Čt 2.4.20 19:00, 20:15 MIKU2 Ugandská ťava VET
Út 7.4.20 18:00, 19:15, 20:30 ZAK Premiéra TV - Nowatron
Út 14.4.20 19:30, 20:45 STOD Vyprahlo FC VET
St 15.4.20 19:00, 20:15 P3 Tamu Pua 1.FC VET
Ne 26.4.20 17:30, 18:45 ZABEH Žalud United 1.PC VET
Ne 26.4.20 18:45, 20:00 P3 Exact old boys
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Předsezonní předpoklady se úplně nepotvrdily, dvojice největších favoritů nakonec zaostala za postupovými pozicemi, a to celkem výrazně. Křídla Ďáblic měla před posledním kolem šanci alespoň na konečné třetí místo, ale po nečekané a vysoké porážce s Ugandskou ťavou si nakonec nesáhla ani na finanční odměnu. Podobně dopadlo i Vyprahlo, které si rovněž ještě mohlo sáhnout na bronz, jenže neodolalo závěrečnému tlaku Blesku. Vyprahlo znovu táhl Daniel Joska, se šestnácti góly nejlepší střelec skupiny, v rozhodujících zápasech s Křídly a Pirelli ale zklamala hlavně obrana – výsledky 3:8 a 4:7 hovoří za vše. O postupujících nebylo nakonec pochyb už dopředu, Premiéra za celý podzim ztratila jediný bod, a to v posledním kole s Eukaryotou. Přitom zápas měla rozjetý znovu na vítězství, jenže v druhém poločase polevila. Inkasovala nakonec pětkrát, když za předchozích osm zápasů dostala jen sedm gólů a brankář Zdeněk Turyna udržel čisté konto 198 minut. O první pozici ale přijít nemohla ani v případě porážky. Druhou příčku mělo už od minulého kola jisté Pirelli, které se rozloučilo osmi góly v síti posledního Exactu.
Poslední aktualizace 22. 4. 24, 22:35 Našli jste chybu? Napište na vedouci@psmf.cz.