Zkratka hřiště Název hřiště

Adresa, další informace

ARIT Aritma Nad lávkou 672/5, Praha 6, pronajímatel SK Aritma. Hřiště je až za kabinami a za tréninkovým fotbalovým (UMT) hřištěm. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!  

ASTR 1, 2 

(hřiště pro futsal)

Astra Zahr. město V Korytech 157/27, Praha 10, pronajímatel TJ Astra Zahradní město. Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanová. UMT 2. generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv!
BECH Běchovice 2

Na Korunce 580, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II. 

V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!

BECHO (hřiště pro futsal)

Běchovice 2

Na Korunce 580, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II. 

V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv! V sezóně Podzim 2016 se zde futsal nehraje.

BIHOR Bílá Hora Moravanů 2360/2a, Praha 6, pronajímatel TJ Sokol Bílá Hora. Vpravo jsou kabiny, hřiště je umístěno na vzdálenějším hř. s UMT 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
CESMI Čechie Smíchov Smrčinská ul., Praha 5, pronajímatel SK Čechie Smíchov. Hř. je hned za budovou s kabinami. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Ke změně došlo od 29.9.2015.
DABLI Ďáblice SK Kokořínská 400/34, Praha 8, pronajímatel SK Ďáblice. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.skdablice.eu . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
DEKAN Děkanka

Děkanská vinice I 987/5, Praha 4, pronajímatel SK Nusle. Hřiště je až vzadu v areálu, jděte podél atletické dráhy a projděte vpravo za hřištěm na minigolf. 

Druhý vchod (bývá ale často uzamčen) je z ul. Pod Děkankou. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!

DOLME Dolní Měcholupy Na Paloučku 223, Praha 10, pronajímatel SK Dolní Měcholupy. Vchod přímo na hřiště je z ulice Ke Školce nebo od kabin v zázemí SK DM (nutno přejít fotbalové hřiště po celé délce po chodníku vpravo od něj), kam je přístup z ulice Na Paloučku. UMT 2. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Nyní hřiště není využíváno.
EDEN (hala) Hala Slavia

Vladivostocká 1460/10, Praha 10,  pronajímatel Halové sporty Slavia Praha. 

Obuv pro futsal: jen sálovky. Hala pouze pro futsal!

GENJA (hřiště pro futsal) ZŠ Generála Janouška Základní škola Generála Janouška 1006, Praha 9, Černý Most. Vchod z Jíchovy ulice, kabiny vedle tělocvičny v budově pod úrovní hřiště. Ulicí Doležalovou projít do Jíchovy, kde je vstup do areálu. UMT 2. generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv! Nyní hřiště není využíváno.
HÁJE 1, 2 (hřiště pro futsal) Háje Květnového vítězství 938/79, Praha 4, pronajímatel FC Háje JM, u ZŠ Schulhoffova. Hřiště č. 1 je blíže vchodu do areálu. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv!
HANSP Hanspaulka Na Hanspaulce 2, Praha 6, pronajímatel Sportovní areál Hanspaulka, u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce. UMT 3. generace, osvětlení. V zimním období se hraje v nafukovací hale! Více na www.sporthanspaulka.cz . Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
HOSTI Hostivař Švehlova 1362/36, Praha 10, pronajímatel SK Hostivař. U křižovatky ulic Švehlova a Pražská, tj. pod OC Hostivař. UMT 3. generace, osvětlení. Do sprch choďte jen vstupem od fotbalového hřiště, případné info v restauraci. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
HRAB 1, 2, 3 Hrabákova Pošepného náměstí 2022/3, Praha 4 (11), pronajímatel Sportovní JM. V areálu ZŠ Pošepného, jediný vchod je ale z ul. Hrabákova 2001.  Hř. č. 1 je při pohledu od restaurace vpravo. Šatny v objektu restaurace. Zákaz vjezdu motorových vozidel do areálu! Nejsnáze zaparkujete v Centru Chodov - cca 5 min rychlé chůze. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
KBELY Spartak Kbely Železnobrodská 961/4a, Praha 9, pronajímatel TH sport, areál Spartak Kbely. UMT 2.generace. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
KLAU 1, 2 Klausova Klausova 2450/2, Praha 5 (13), pronajímatel SK Motorlet Praha. Fotbalové hřiště s UMT 3. generace a osvětlením. Hř. č. 1 je blíže kabinám, č. 2 je vzdálenější. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Nyní hřiště není využíváno.
KORAB Koráb Krejčího 2261/2a, Praha 8, pronajímatel SC Koráb. Po vstupu do areálu se dejte vlevo, za prvním parkovištěm (naproti restauraci) vpravo a dojdete ke hřišti, před kterým je druhé parkoviště. Kabiny se sprchami jsou za prvním parkovištěm v 1.patře. Skříňky lze použít po zadání čtyřmístného kódu (PINu). UMT 3.generace, osvětlení. Pokud by nebylo UO zapnuté, musíte zajít a požádat o zapnutí v  restauraci. Více na www.sckorab.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
LITVI Litvínovská Litvínovská 500, Praha 9, pronajímatel Sport Centrum Prosek. Do kabin se chodí přes recepci.Více na www.sportcentrumprosek.cz . UMT 3. generace, osvětlení.  Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
MALES AFK Malešice Heldova 555/1, Praha 10, pronajímatel AFK Slavia Malešice. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
METE 1, 2 (dříve byla zkratka MET8) Meteor 8 U Meteoru 29/3, Praha 8, pronajímatel FK Meteor Praha 8. Hraje se na prvním fotbalovém hřišti (UMT) od vchodu do areálu. Šatny a sprchy jsou v budově pod restaurací, tedy až za "hlavním" travnatým hřištěm.  Hřiště č. 1 je blíže šatnám (= dál od vchodu do areálu). UMT 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
MIKU 1, 2, 3, 4 Mikulova Mikulova 1594/4, Praha 4 (11), pronajímatel Time 4 sport, v areálu ZŠ Mikulova.  Vstup možný brankou od paneláku (ul. Bachova), nebo brankou, ke které se dostanete z metra po chodníku vedoucím po levém kraji Centrálního parku nebo vchodem do školy z ulice Mikulova. Auty se do areálu zajíždět nedá, parkoviště (placené i neplacené) je v ulici Bachova. Hřiště číslo 1 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vpravo, za ním je hřiště číslo 2. Hřiště číslo 3 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vlevo, za ním je hřiště číslo 4. UMT 3. generace, osvětlení.  Více na www.mikulovka.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit v kantýně do schránky, která je za dveřmi vpravo.
MOTO 1, 2, 3 Motorlet Butovická 592/35, Praha 5, pronajímatel SK Motorlet Praha. Po vstupu do areálu hlavním vchodem se dejte vpravo, projděte (cca 70 m) mezi budovou sekretariátu a stadionem, kabiny a hřiště s UMT jsou nahoře za tribunou stadionu. Hř. č. 1 je na polovině fotbalového hřiště blíže vchodu, hř. č. 2 a č. 3 jsou na vzdálenější polovině, č. 2 napravo, č. 3 nalevo. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.sk-motorlet.cz a www.fotbal-motorlet.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
NOVOB Novoborská Novoborská 610/2 (vchod z Lovosické 21), Praha 9, pronajímatel Centrum volného času Praha 9, v areálu SPŠ Strojnické (pozor na omyl, nedaleko je též hřiště základní školy!). Nejbližší info (zapnutí UO) případně v pizzerii Pavaon. UMT 2. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
P 1, 2, 3 Pražačka Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3, pronajímatel Sportovní a rekreační areál Pražačka. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit do schránky vpravo za dveřmi chodby před občerstvením (které je v současné době v rekonstrukci). Kolem areálu jsou parkovací zóny, proto dobře zvažte cestu autem!
PRKOP Přední Kopanina FC Ke Goniu 123, Praha 6, pronajímatel FC Přední Kopanina. Při cestě autem možno využít odbočku z Evropské na Nebušice nebo pokračovat směrem k letišti Praha-Ruzyně. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.fcpk.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. U Drahušky.docx (dokument MS Word)U Drahušky.docx
SANC 1, 2, 3, 4 Na Šancích Turínská 1494/1, Praha 10 (15), pronajímatel Sportovní areál Na Šancích. Fotbalové hřiště s UMT 3. generace a osvětlením je vpravo. Šatny jsou uprostřed areálu vpravo mezi restaurací a hřištěm (= pod úrovní hřiště). Hřiště č. 1 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vpravo, hř. č. 3 je za ním. Hř. č. 2 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vlevo, hř. č. 4 je za ním. Více na www.nasancich.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Nepleťte si s fotbalovým hřištěm s přírodní trávou, do kterého se dostanete z ulice Milánská. Nyní hřiště není využíváno.
SCBEC Sportovní centrum Běchovice Richtrova 536, Praha 9, pronajímatel Sportovní centrum Běchovice. Nejedná se o fotbalový areál v Běchovicích! Více na www.sportbechovice.cz . UMT 2. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
SLIVE Slivenec AFK U Sportoviště 54, Praha 5, pronajímatel TJ AFK Slivenec. UMT 3.generace, osvětlení + nové multifunkční hřiště. Nové vytápěné sanitární kontejnery s šatnou, sprchou, přímo u hřiště. Kantýna s občerstvením v provozu, více na www.afkslivenec.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V lisovkách se hrát může.
STER 1, 2, 3 Štěrboholy U Školy, Praha 10, pronajímatel SK Hamr - areál Štěrboholy. Fotbalové hřiště s UMT je u Sportovní haly, sousedí s hřištěm SK Viktoria Štěrboholy. Hř. č. 1 je nejblíže hale, č. 3 nejdále. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.hamrsport.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec  III. V "lisovkách" se hrát může.
STOD Stodůlky Kovářova 1617/3, Praha 5, pronajímatel TJ Sokol Stodůlky. Parkování z ulice Lýskova mezi kotelnou a hřištěm. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně  turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
STRE Střešovice Tatran Sibeliova 368/51, Praha 6, pronajímatel TJ Tatran Střešovice. Do šatny v hale vchod přes recepci, hřiště je při pohledu na halu vpravo. UMT 2. generace, osvětlení. Více na www.tatran.czObuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Nyní hřiště není využíváno.
STRES (hřiště pro futsal) Střešovice Tatran Sibeliova 368/51, Praha 6, pronajímatel TJ Tatran Střešovice. Hřiště je při pohledu na halu vpravo. UMT 2. generace, osvětlení. Více na www.tatran.czObuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv.
TEMPO Tempo Praha FC Ve Lhotce 1045/3, Praha 4, pronajímatel FC Tempo. Hřiště je za vzdálenější brankou druhého fotbalového hřiště. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
ZABEH  Záběhlice

Záběhlická 82/3, Praha 10, pronajímatel Bowling a relax centrum Na Ovčíně. Nepleťte si s areálem SK Hamr Záběhlice! Ve směru od Bohdalce je hřiště za SK Hamr vpravo, příchod ulicí Přespolní. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Ke změně došlo od 21.3.2016.

ZAK Zákostelní Novoškolská 696/2, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Vysočany. Na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv pro soutěže 5+1 viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit do schránky na plotě naproti vchodu do šaten.
ZAKO (hřiště pro futsal) Zákostelní Novoškolská 696/2, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Vysočany. Na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv pro futsal (hrají zde jen ženy): povoleny jen turfy a sálová obuv! Zápisy o utkání lze vhodit do schránky na plotě naproti vchodu do šaten.
ZARUB Zárubova Zárubova 977/17, Praha 4, pronajímatel ZŠ Zárubova. ZŠ je vlevo přes ulici nad parkovištěm OBI. UMT 2. generace, Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Nyní hřiště není využíváno.

Zkratka

Místo

Popis spojení na nevyužívaná hřiště

ANG 

(nevyužívá se)

Angelovova Hřiště ZŠ Angelovova, Praha 4 (12), Modřany. Hřiště je cca 600 metrech vpravo pod lesíkem (mimo areál školy). UMT (umělá tráva) 2. generace. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv.  V "lisovkách" se hrát nesmí! Od sezóny Podzim 2011 se zde nehraje.

HABR

(nevyužívá se)

Hamr Braník Vltavanů 1542, Praha 4, pronajímatel SK Hamr - areál Braník. Vstup do areálu je za parkovištěm, hřiště je při pohledu z parkoviště na areál za restaurací, obejít možno kolem recepce. Místo tradičních šaten lze použít skříňky na čtyřmístný kód, při jeho zapomenutí pomohou v recepci. Sprchy v místnostech u skříněk jsou k dispozici. UMT 3. generace, osvětlení. V zimním období se hraje v nafukovací hale! Více na www.hamrsport.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Od sezóny Jaro 2014 se zde nehraje.

JUNI 1, 2 

(nevyužívá se)

Junior Praha Hřiště Junioru Praha, Praha 10. Hřiště č. 1 je blíže kabinám. Povrch: písek. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Od sezóny Podzim 2011 se zde nehraje.
PANK 1, 2 (nevyužívá se) Pankrác Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), hřiště č. 2 je dále od vchodu do kabin. Povrch: škvára. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Od sezóny Podzim 2011 se zde nehraje.

PODVI

(nevyužívá se)

Podvinný Mlýn Hřiště Rugby clubu Sparta v ulici Kovanecká v Praze 9. Hřiště je napravo od budovaného atletického areálu. WC, šatny lze využít v hale RC Sparta, pěšky cca 3 minuty. PSMF proplatí použití šaten po předložení dokladu o zaplacení (100,- Kč). UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Od sezóny Podzim 2012 se zde nehraje.

ZL 

(nevyužívá se)

Zelená liška Hřiště TJ Zelená liška v Praze 4 - Krči v ulici Na strži. Ulice Na Strži, hřiště je vlevo po cca 300 metrech. Od sezóny Podzim 2007 se zde nehraje.

Vzhledem k častým změnám si ve vlastním zájmu ověřte aktuální stav Pražské integrované dopravy!