Zkratka hřiště Název hřiště

Adresa, další informace

ARIT Aritma Nad lávkou 672/5, Praha 6, pronajímatel SK Aritma. Hřiště je až za kabinami a za tréninkovým fotbalovým (UMT) hřištěm. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.skaritma.cz . Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!  

ASTR 1, 2 

(hřiště pro futsal)

Astra Zahr. město V Korytech 157/27, Praha 10, pronajímatel TJ Astra Zahradní město. Vchod z ul. V Korytech, zhruba naproti ul. Břečťanová. UMT 2. generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv!
BECH Běchovice 2

Na Korunce 580, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II. 

V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC! UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.sokolbechovice.cz . Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!

BECHO (hřiště pro futsal)

Běchovice 2

Na Korunce 580, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II. 

V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv! V sezóně Jaro 2018 se zde futsal nehraje.

BIHOR Bílá Hora Moravanů 2360/2a, Praha 6, pronajímatel TJ Sokol Bílá Hora. Vpravo jsou kabiny, hřiště je umístěno na vzdálenějším hř. s UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.sokolbilahora.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
CESMI Čechie Smíchov Smrčinská ul., Praha 5, pronajímatel SK Čechie Smíchov. Hř. je hned za budovou s kabinami. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.cechiesmichov.cz . Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Ke změně došlo od 29.9.2015.
DABLI Ďáblice SK Kokořínská 400/34, Praha 8, pronajímatel SK Ďáblice. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.skdablice.eu . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
DEKAN Děkanka

Děkanská vinice I 987/5, Praha 4, pronajímatel SK Nusle. Hřiště je až vzadu v areálu, jděte podél atletické dráhy a projděte vpravo za hřištěm na minigolf. 

Druhý vchod (bývá ale často uzamčen) je z ul. Pod Děkankou. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.sknusle.profitux.cz .Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!

DOLME Dolní Měcholupy Na Paloučku 223, Praha 10, pronajímatel SK Dolní Měcholupy. Vchod přímo na hřiště je z ulice Ke Školce nebo od kabin v zázemí SK DM (nutno přejít fotbalové hřiště po celé délce po chodníku vpravo od něj), kam je přístup z ulice Na Paloučku. UMT 2. generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Nyní hřiště není využíváno.
EDEN (hala) Hala Slavia

Vladivostocká 1460/10, Praha 10,  pronajímatel Halové sporty Slavia Praha. 

Obuv pro futsal: jen sálovky. Hala pouze pro futsal!

GENJA (hřiště pro futsal) ZŠ Generála Janouška Základní škola Generála Janouška 1006, Praha 9, Černý Most. Vchod z Jíchovy ulice, kabiny vedle tělocvičny v budově pod úrovní hřiště. Ulicí Doležalovou projít do Jíchovy, kde je vstup do areálu. UMT 2. generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv! Nyní hřiště není využíváno.
HAGIBOR TJ Bohemians Praha Izraelská 6, Praha 10, pronajímatel TJ Bohemians Praha. Vchod do areálu mezi halou a tenisovými kurty a pak vlevo ke hřišti. Klíče od hřiště a umělého osvětlení v hale v přízemí u vrátného, klíče od kabin a sprch také. UMT 3.generace, osvětlení. Více na http://bohemianstj.cz/objekty-tj-bohemians/sportovni-areal-hala-hagibor/  Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
HÁJE 1, 2 (hřiště pro futsal) Háje Květnového vítězství 938/79, Praha 4, pronajímatel FC Háje JM, u ZŠ Schulhoffova. Hřiště č. 1 je blíže vchodu do areálu. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv!
HANSP Hanspaulka Na Hanspaulce 2, Praha 6, pronajímatel Sportovní areál Hanspaulka, u ZŠ Sušická na křižovatce ulic Na Hanspaulce a Sušické. Vstup je pouze z ulice Na Hanspaulce. UMT 3. generace, osvětlení. V zimním období (od 28.10.2018) se hraje v nafukovací hale! Více na www.sporthanspaulka.cz . Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
HOSTI Hostivař Švehlova 1362/36, Praha 10, pronajímatel SK Hostivař. U křižovatky ulic Švehlova a Pražská, tj. pod OC Hostivař. UMT 3. generace, osvětlení. Do sprch choďte jen vstupem od fotbalového hřiště, případné info v restauraci. Více na http://skhostivar.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
HRAB 1, 2, 3 Hrabákova Pošepného náměstí 2022/3, Praha 4 (11), pronajímatel Sportovní JM. V areálu ZŠ Pošepného, jediný vchod je ale z ul. Hrabákova 2001.  Hř. č. 1 je při pohledu od restaurace vpravo. Šatny v objektu restaurace. Zákaz vjezdu motorových vozidel do areálu! Nejsnáze zaparkujete v Centru Chodov - cca 5 min rychlé chůze. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.jihomestska.cz/sportovni-areal-hrabakova . Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
KBELY Spartak Kbely Železnobrodská 961/4a, Praha 9, pronajímatel TH sport, areál Spartak Kbely. UMT 2.generace. Více na www.spartak-kbely.cz . Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
KLAU 1, 2 Klausova Klausova 2450/2, Praha 5 (13), pronajímatel SK Motorlet Praha. Fotbalové hřiště s UMT 3. generace a osvětlením. Hř. č. 1 je blíže kabinám, č. 2 je vzdálenější. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Nyní hřiště není využíváno.
KORAB Koráb Krejčího 2261/2a, Praha 8, pronajímatel SC Koráb. Po vstupu do areálu se dejte vlevo, za prvním parkovištěm (naproti restauraci) vpravo a dojdete ke hřišti, před kterým je druhé parkoviště. Kabiny se sprchami jsou za prvním parkovištěm v 1.patře. Skříňky lze použít po zadání čtyřmístného kódu (PINu). UMT 3.generace, osvětlení. Pokud by nebylo UO zapnuté, musíte zajít a požádat o zapnutí v  restauraci. Více na www.sckorab.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. POZOR: V současné době je částečně uzavřena Zenklova ulice (tramvaje znovu v provozu od 1.9.2018). Uzavírka se bude průběžně měnit, příjezd autem ke hřišti může být omezen.
LITVI Litvínovská Litvínovská 500, Praha 9, pronajímatel Sport Centrum Prosek. Do kabin se chodí přes recepci. UMT 3. generace, osvětlení.  V zimním období (od 28.10.2018) se hraje v nafukovací hale! Více na www.sportcentrumprosek.cz .Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
MALES AFK Malešice Heldova 555/1, Praha 10, pronajímatel AFK Slavia Malešice. UMT 3. generace, umělé osvětlení v sezóně Jaro 2019 není možné používat. Více na www.sportarealsafarka.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
METE 1, 2 (dříve byla zkratka MET8) Meteor 8 U Meteoru 29/3, Praha 8, pronajímatel FK Meteor Praha 8. Hraje se na prvním fotbalovém hřišti (UMT) od vchodu do areálu. Šatny a sprchy jsou v budově pod restaurací, tedy až za "hlavním" travnatým hřištěm.  Hřiště č. 1 je blíže šatnám (= dál od vchodu do areálu). UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.fkmeteorpraha.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. POZOR: V současné době je částečně uzavřena Zenklova ulice (tramvaje znovu v provozu od 1.9.2018). Uzavírka se bude průběžně měnit, příjezd autem ke hřišti může být omezen.
MIKU 1, 2, 3, 4 Mikulova Mikulova 1594/4, Praha 4 (11), pronajímatel Time 4 sport, v areálu ZŠ Mikulova.  Vstup možný brankou od paneláku (ul. Bachova), nebo brankou, ke které se dostanete z metra po chodníku vedoucím po levém kraji Centrálního parku nebo vchodem do školy z ulice Mikulova. Auty se do areálu zajíždět nedá, parkoviště (placené i neplacené) je v ulici Bachova. Hřiště číslo 1 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vpravo, za ním je hřiště číslo 2. Hřiště číslo 3 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vlevo, za ním je hřiště číslo 4. UMT 3. generace, osvětlení.  Více na www.mikulovka.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit v kantýně do schránky, která je za dveřmi od 19.3.2018 vlevo.
MOTO 1, 2, 3, 4 Motorlet

Butovická 592/35, Praha 5, pronajímatel SK Motorlet Praha. Po vstupu do areálu hlavním vchodem se dejte vpravo, projděte (cca 70 m) mezi budovou sekretariátu a stadionem, Hř. č. 1 (nové) je vpravo za administrativní budovou oddílu. Hř. č. 2 a č. 3 jsou na vzdálenější polovině fotbalového hřiště s UMT, č. 2 napravo, č. 3 nalevo při pohledu od vchodu do areálu. Hř. č. 4 (nové) je vlevo vedle fotbalového hřiště s UMT.

UMT 3. generace, osvětlení. Sprchy jsou nahoře za tribunou stadionu, tj. na úrovni hřišť č.2-4. Více na www.sk-motorlet.cz a www.fotbal-motorlet.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.

NOVOB Novoborská Novoborská 610/2 (vchod z Lovosické 21), Praha 9, pronajímatel Centrum volného času Praha 9, v areálu SPŠ Strojnické (pozor na omyl, nedaleko je též hřiště základní školy!). Nejbližší info (zapnutí UO) případně v pizzerii Pavaon. UMT 2. generace, osvětlení. Více na www.centrumvolnehocasupraha.cz .Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! V sezóně Jaro 2019 se hřiště nebude využívat.
PLAM Plamínkové

Plamínkové 1593/2, Praha 4, pronajímatel ZŠ Plamínkové. Vchod do areálu pouze z ul. Plamínkové naproti hřišti, kabiny jsou v buňkách, hraje se na hřišti blíže škole.

UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. V areálu školy platí přísný zákaz kouření.

P 1, 2, 3 Pražačka Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3, pronajímatel Sportovní a rekreační areál Pražačka. Hřiště číslo 1 je nejblíže kabinám, číslo 3 je nejvzdálenější. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.prazacka.cz Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit do schránky VENKU nalevo vedle vchodu do Grill parku. POZOR jsou zde dvě schránky - výše zavěšená hnědá patří Viktorii Žižkov a NENÍ určena na zápisy PSMF; schránka PSMF, tedy ta správná, je stříbrná a níže; je jasně označena. Kolem areálu jsou parkovací zóny, proto dobře zvažte cestu autem!
PRKOP Přední Kopanina FC Ke Goniu 123, Praha 6, pronajímatel FC Přední Kopanina. Při cestě autem možno využít odbočku z Evropské na Nebušice nebo pokračovat směrem k letišti Praha-Ruzyně. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.fcpk.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. U Drahušky.docx (dokument MS Word)U Drahušky.docx
SANC 1, 2, 3, 4 Na Šancích Turínská 1494/1, Praha 10 (15), pronajímatel Sportovní areál Na Šancích. Fotbalové hřiště s UMT 3. generace a osvětlením je vpravo. Šatny jsou uprostřed areálu vpravo mezi restaurací a hřištěm (= pod úrovní hřiště). Hřiště č. 1 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vpravo, hř. č. 3 je za ním. Hř. č. 2 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vlevo, hř. č. 4 je za ním. Více na www.nasancich.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Nepleťte si s fotbalovým hřištěm s přírodní trávou, do kterého se dostanete z ulice Milánská. Nyní hřiště není využíváno.
SCBEC Sportovní centrum Běchovice Richtrova 536, Praha 9, pronajímatel Sportovní centrum Běchovice. Nejedná se o fotbalový areál v Běchovicích! Více na www.sportbechovice.cz . UMT 2. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! POZOR: až do 30.6.2019 bude dlouhodobě uzavřena Českobrodská ulice mezi ul. Do Říčan a Mladých Běchovic. Využít lze  PID nebo objízdnou trasu ul.Mladých Běchovic, Ve Žlíbku, Staroklánovická, resp. Šestajovice. Rozhodně si raději ověřujte změny a dopravní dostupnost.
SLIVE Slivenec AFK U Sportoviště 54, Praha 5, pronajímatel TJ AFK Slivenec. UMT 3.generace, osvětlení + nové multifunkční hřiště. Nové vytápěné sanitární kontejnery s šatnou, sprchou, přímo u hřiště. Kantýna s občerstvením v provozu, více na www.afkslivenec.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V lisovkách se hrát může.
STER 1, 2, 3 Štěrboholy U Školy, Praha 10, pronajímatel SK Hamr - areál Štěrboholy. Fotbalové hřiště s UMT je u Sportovní haly, sousedí s hřištěm SK Viktoria Štěrboholy. Hř. č. 1 je nejblíže hale, č. 3 nejdále. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.hamrsport.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec  III. V "lisovkách" se hrát může.
STOD Stodůlky Kovářova 1617/3, Praha 5, pronajímatel TJ Sokol Stodůlky. Parkování z ulice Lýskova mezi kotelnou a hřištěm. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.sokolstodulky.cz Obuv: povoleny maximálně  turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí!
STRE Střešovice Tatran Sibeliova 368/51, Praha 6, pronajímatel TJ Tatran Střešovice. Do šatny v hale vchod přes recepci, hřiště je při pohledu na halu vpravo. UMT 2. generace, osvětlení. Více na www.tatran.czObuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Nyní hřiště není využíváno.
STRES (hřiště pro futsal) Střešovice Tatran Sibeliova 368/51, Praha 6, pronajímatel TJ Tatran Střešovice. Hřiště je při pohledu na halu vpravo. UMT 2. generace, osvětlení. Více na www.tatran.czObuv pro futsal: povoleny jen turfy a sálová obuv.
TEMPO Tempo Praha FC Ve Lhotce 1045/3, Praha 4, pronajímatel FC Tempo. Hřiště je za vzdálenější brankou druhého fotbalového hřiště. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.fctempo.cz .Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.
ZABEH  Záběhlice

Záběhlická 82/3, Praha 10, pronajímatel Bowling a relax centrum Na Ovčíně. Nepleťte si s areálem SK Hamr Záběhlice! Ve směru od Bohdalce je hřiště za SK Hamr vpravo, příchod ulicí Přespolní. UMT 3. generace, osvětlení. Více na www.ovcin.cz Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Ke změně došlo od 21.3.2016.

ZAK Zákostelní Novoškolská 696/2, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Vysočany. Na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv pro soutěže 5+1 viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit do schránky na plotě naproti vchodu do šaten.
ZAKO (hřiště pro futsal) Zákostelní Novoškolská 696/2, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Vysočany. Na rohu Zákostelní a Novoškolské ulice. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv pro futsal (hrají zde jen ženy): povoleny jen turfy a sálová obuv! Zápisy o utkání lze vhodit do schránky na plotě naproti vchodu do šaten.
ZARUB Zárubova Zárubova 977/17, Praha 4, pronajímatel ZŠ Zárubova. ZŠ je vlevo přes ulici nad parkovištěm OBI. UMT 2. generace, Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Nyní hřiště není využíváno.

Zkratka

Místo

Popis spojení na nevyužívaná hřiště

ANG 

(nevyužívá se)

Angelovova Hřiště ZŠ Angelovova, Praha 4 (12), Modřany. Hřiště je cca 600 metrech vpravo pod lesíkem (mimo areál školy). UMT (umělá tráva) 2. generace. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv.  V "lisovkách" se hrát nesmí! Od sezóny Podzim 2011 se zde nehraje.

HABR

(nevyužívá se)

Hamr Braník Vltavanů 1542, Praha 4, pronajímatel SK Hamr - areál Braník. Vstup do areálu je za parkovištěm, hřiště je při pohledu z parkoviště na areál za restaurací, obejít možno kolem recepce. Místo tradičních šaten lze použít skříňky na čtyřmístný kód, při jeho zapomenutí pomohou v recepci. Sprchy v místnostech u skříněk jsou k dispozici. UMT 3. generace, osvětlení. V zimním období se hraje v nafukovací hale! Více na www.hamrsport.cz . Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Od sezóny Jaro 2014 se zde nehraje.

JUNI 1, 2 

(nevyužívá se)

Junior Praha Hřiště Junioru Praha, Praha 10. Hřiště č. 1 je blíže kabinám. Povrch: písek. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Od sezóny Podzim 2011 se zde nehraje.
PANK 1, 2 (nevyužívá se) Pankrác Fotbalová hřiště TJ Pankrác v ulici Družstevní ochoz. Za ZŠ Sdružení doprava ulicí Družstevní ochoz a opět doprava po cestě k areálu. Hřiště č. 1 je nejblíže kabinám a sprchám (při příchodu do areálu v první budově vpravo), hřiště č. 2 je dále od vchodu do kabin. Povrch: škvára. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Od sezóny Podzim 2011 se zde nehraje.

PODVI

(nevyužívá se)

Podvinný Mlýn Hřiště Rugby clubu Sparta v ulici Kovanecká v Praze 9. Hřiště je napravo od budovaného atletického areálu. WC, šatny lze využít v hale RC Sparta, pěšky cca 3 minuty. PSMF proplatí použití šaten po předložení dokladu o zaplacení (100,- Kč). UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí! Od sezóny Podzim 2012 se zde nehraje.

ZL 

(nevyužívá se)

Zelená liška Hřiště TJ Zelená liška v Praze 4 - Krči v ulici Na strži. Ulice Na Strži, hřiště je vlevo po cca 300 metrech. Od sezóny Podzim 2007 se zde nehraje.

Vzhledem k častým změnám si ve vlastním zájmu ověřte aktuální stav Pražské integrované dopravy!