Ligový pohár Pavla Formáčka 2018 – 1. kolo (24.2. a 25.2.)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Výsledek
101 Palmeiras Prosek - Vlci Praha SO 24.2.18 10:00 MALES 5:5, pk 3:4
102 Jabadabadoo Prosek - PRKA SO 24.2.18 11:15 MALES 3:9
103 Vojenské lesy - Real Hagrid CF NE 25.2.18 16:15 KORAB 8:0
104 Hanspaulský beton - Prague St. Gentlemen NE 25.2.18 15:00 KORAB 2:4
105 Real Praha - Elita národa TJ NE 25.2.18 15:00 MALES 4:4, pk 0:3
106 Napoleoni - Morna to zařídí NE 25.2.18 16:15 MALES 9:0

Hřiště:  KORAB = SC Koráb, MALES = AFK Malešice.

Ligový pohár Pavla Formáčka 2018 – 2. kolo (10.3. a 11.3.)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Výsledek
201 Restaurace U Pecků A - Napoleoni (Vítěz 106) NE 11.3.18 13:45 P3 16:3
202 Morová rána - Hosthunters NE 11.3.18 13:45 P2 0:6 k.
203 Torpedo Ohrobec - Steaua FC NE 11.3.18 13:45 P1 0:6 k.
204 Holosmetky FC A - U.G.A.R. NE 11.3.18 15:00 P3 10:1
205 TJ Spoje Praha - Brazzers Praha FC NE 11.3.18 15:00 P2 11:1
206 Dynamo UK - Čanda bůráků NE 11.3.18 15:00 P1 12:2
207 Sparta Pankrác - Vojenské lesy (Vítěz 103) NE 11.3.18 16:15 P3 7:6
208 Santa Dominica  - Prague St.Gentlemen (Vítěz 104) NE 11.3.18 16:15 P2 18:6
209 Úterní hosté Ski FC A - Vlci Praha (Vítěz 101) SO  10.3.18 10:00 P1 0:6 k.
210 Power Rangers - MTPCH SO  10.3.18 11:15 P1 4:3
211 Kapr tým 86 B - Sorry FC SO  10.3.18 12:30 P1 3:8
212 Torpedo Barrandov   PRKA (Vítěz 102) SO  10.3.18 10:00 P2 8:2
213 PAPE Dejvice   SAS fans SO  10.3.18 11:15 P2 2:4
214 Pneuservis-Bartoušek   Petrohradská BFK A SO  10.3.18 10:00 P3 1:1, pk 1:2
215 Domácí potřeby   Manchlastr FC SO  10.3.18 11:15 P3 6:1
216 Deko - Elita národa TJ (Vítěz 105) NE 11.3.18 16:15 P1 11:3

Hřiště: P1, P2, P3 = Pražačka 1 - Pražačka 3.

Ligový pohár Pavla Formáčka 2018 – 3. kolo (17.3. - 22.6.)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Výsledek
301 Restaurace U Pecků A (Vítěz 201)   Hosthunters (Vítěz 202)  ČT  17.5.18  20:45  DEK 7:3
302 Steaua FC (Vítěz 203)   Holosmetky FC A (Vítěz 204)  SO  17.3.18  11:15  ZAK 1:3
303 TJ Spoje Praha (Vítěz 205)   Dynamo UK (Vítěz 206)  ST

 9.5.18  

 18:15  CES 4:2
304 Sparta Pankrác (Vítěz 207)   Santa Dominica (Vítěz 208)  SO  17.3.18  08.45  ZAK 4:7
305 Vlci Praha (Vítěz 209)   Power Rangers (Vítěz 210)  SO  17.3.18  10:00  ZAK 1:6
306 Sorry FC (Vítěz 211)   Torpedo Barrandov (Vítěz 212)  PÁ  11.5.18  20:45  HOS 0:6 k.
307 SAS fans (Vítěz 213)   Petrohradská BFK A (Vítěz 214)    22.6.18  18:15  DEK 1:1 pk 5:6
308 Domácí potřeby (Vítěz 215)   Deko (Vítěz 216)  UT    3.4.18  18:15  ZAK  3:5

Hřiště: CES = Čechie Smíchov, DEK = Děkanka, HOS = Hostivař, ZAK = Zákostelní

 

Ligový pohár Pavla Formáčka 2018 – čtvrtfinále (21.6. - 5.9.)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Výsledek
401 Restaurace U Pecků   Holosmetky FC A

 ST

 27.6.18

 20:15 P3 2:2, pk 2:0
402 TJ Spoje   Santa Dominica   ČT  21.6.18  20:15 MIKU4 4:7
403 Power Rangers   Torpedo Barrandov  NE  24.6.18  17:30 MIKU1 10:1
404 Petrohradská BFK A   Deko  ST

 5.9.18

 19:00  P3 1:9

Hřiště: MIKU 1-4 = Mikulova 1-4, P3 = Pražačka 3

Ligový pohár Pavla Formáčka 2018 – semifinále (29.10.)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Výsledek
501 Restaurace U Pecků A   Santa Dominica  PO 29.10.18 19:15 MALES 4:9
502 Power Rangers   Deko PO 29.10.18 20:30 MALES 1:7

 Hřiště: MALES = AFK Malešice

Ligový pohár Pavla Formáčka 2018 – finále (27.11.)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Výsledek
601 Santa Dominica   Deko  UT  27.11.18  18:00  KORAB 1:1, pk 4:3

Hřiště: KORAB = SC Koráb