Ligový pohár Pavla Formáčka 2020 – 1. kolo (22.2. a 23.2.)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledky
101 volno - volno            
102 Dynamo UK - Lucián FC A NE 23.2. 13:45 P1 Dynamo UK 15.00.  2:3
103 Deko - Blesk VK A NE 23.2. 16:15 P3 Blesk VK A 15:00.  6:0 k.
104 Hosthunters - Morová rána 1.FC NE 23.2. 15:00 P3 Hosthunters 16:15.  3:3,pk1:2
105 Legion Aliena - Real Praha SO 22.2. 10:00 P1 Real Praha 11:15.  10:2
106 SAS fans - Petrohradská BFK A SO 22.2. 10:00 P2 SAS fans 11:15.  1:3
107 Sorry FC - Palmeiras Prosek SO 22.2. 11:15 P1 Sorry FC 10:00.  4:4,pk2:3
108 Pneuservis-Bartoušek - MTPCH SO 22.2. 11:15 P2 MTPCH 10:00.  6:0 k.
109 volno - volno            
110 Youngsters FC - Morna to zařídí NE 23.2. 15:00 P2 13:45 Youngsters, 16:15 Morna to zařídí.  18:0
111 volno - volno            
112 Břewnow boys KMK - Mamissero NE 23.2. 15:00 P1 13:45 Břewnow boys, 16:15 Mamissero.  6:1
113 Sparta Pankrác - Lužinýýý Boys NE 23.2. 16:15 P2 Lužinýýý Boys 15:00.  6:6,pk5:6
114 Restaurace U Pecků A - Torpedo Ohrobec NE  23.2. 13:45 P2 x  6:0 k.
115 volno - volno            
116 Vojenské lesy - Klokan Brightbox club NE 23.2. 16:15 P1 x  7:2

Hřiště: P1, P2, P3 = Pražačka 1 - Pražačka 3.

Ligový pohár Pavla Formáčka 2020 – 2. kolo (7.3. a 8.3.)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledky
201 TJ Spoje Praha   Lucián FC NE 8.3.  15:30  P1  Lucián 14:15.  
202 Deko   Morová rána 1.FC NE 8.3.  15:30  P2  Morová rána 14.15.  
203 Legion Aliena   Petrohradská BFK SO 7.3.  10:00  P1  Legion Aliena 11:15.  
204 Palmeiras Prosek   Pneuservis-Bartoušek SO 7.3.  11:15  P1  Palmeiras Prosek 10:00.  
205 Steaua FC   Youngsters FC NE 8.3.  14:15  P1  Steaua FC 15:30.  
206 Huňáč PK   Břewnow boys KMK NE 8.3.  14:15  P2  Huňáč PK 15:30.  
207 Lužinýýý Boys   Restaurace U Pecků NE 8.3.  14:15  P3  Restaurace U Pecků 15:30.  
208 Santa Dominica    Vojenské lesy NE 8.3.  15.30  P3  Vojenské lesy 14:15.  

Hřiště: P1, P2, P3 = Pražačka 1 - Pražačka 3.

Ligový pohár Pavla Formáčka 2020 – čtvrtfinále
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledky
301 vítěz 201   vítěz 202            
302 vítěz 203   vítěz 204            
303 vítěz 205   vítěz 206            
304 vítěz 207   vítěz 208            

Ligový pohár Pavla Formáčka 2020 – semifinále
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledky
401 vítěz 301   vítěz 302            
402 vítěz 303   vítěz 304            

Ligový pohár Pavla Formáčka 2020 – finále
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledky
501 vítěz 401   vítěz 402