Ligový pohár Pavla Formáčka 2024 – 1. kolo (neděle 25.2.2024) | |||||||||
Č. | Utkání | Den | Datum | Čas | Hř. | Čas pískání (stejné hřiště) | Výsledek | ||
101 | Vojenské lesy A | Kunratický vlci | NE | 25.2. | 18:45 | P1 | 20:00 Kunratický vlci. | 5:1 | |
102 | SČZP | Pogo Praha FC | NE | 25.2. | 13:45 | P1 | 15:00 Pogo Praha FC. | 8:4 | |
103 | Komety FC A | Smrtijedi FK | NE | 25.2. | 15:00 | P1 | 13:45 Smrtijedi FK. | 4:1 | |
104 | Santa Dominica | Fat Burners FC | NE | 25.2. | 16:15 | P3 | 17:30 Fat Burners FC. | 18:1 | |
105 | Restaurace U Pecků A | Diablos Blancos C.F. | NE | 25.2. | 17:30 | P3 | 16:15 Diablos Blancos C.F. | 11:1 | |
106 | Huňáč PK A | Ukradený širáci | NE | 25.2. | 17:30 | P1 | 16:15 Ukradený širáci. | 6:2 | |
107 | Úžas 1.FFS | Serus AC A | NE | 25.2. | 20:00 | P1 | 18:45 Serus AC A. | 4:0 | |
108 | G.I.C La Plate de Cünde | Sorry FC | NE | 25.2. | 20:00 | P2 | 18:45 Sorry FC. | 6:2 | |
109 | Dynamo UK | Real Oranjes | NE | 25.2. | 13:45 | P3 | 15:00 Real Oranjes. | 8:1 | |
110 | Zimbru Olymp A | Lunochod 1.MFK A | NE | 25.2. | 15:00 | P3 | 13:45 Lunochod 1.MFK A. | 3:5 | |
111 | Morová rána 1.FC | Brazzers Praha FC A | NE | 25.2. | 16:15 | P1 | 17:30 Brazzers Praha FC A. | 5:2 | |
112 | TJ Spoje Praha A | Well Done | NE | 25.2. | 17:30 | P2 | 16:15 Well Done. | 8:3 | |
113 | Lucián FC A | Hanspaulský beton A | NE | 25.2. | 16:15 | P2 | 17:30 Hanspaulský beton A. | 6:0 k. | |
114 | Deko | Papaya Royal Club | NE | 25.2. | 18:45 | P3 | 20:00 Papaya Royal Club. | 3:4 | |
115 | AT FK | Halandovo kladivo FK | NE | 25.2. | 18:45 | P2 | 20:00 Halandovo kladivo FK. | 13:1 | |
116 | MC Sarmat A | Chábři FC | NE | 25.2. | 20:00 | P3 | 18:45 Chábři FC. | 9:0 |
Hřiště: P1, P2, P3 = Pražačka 1, Pražačka 2, Pražačka 3.
Ligový pohár Pavla Formáčka 2024 – 2. kolo (neděle 10.3.2024) | |||||||||
Č. | Utkání | Den | Datum | Čas | Hř. | Čas pískání (stejné hřiště) | Výsledek | ||
201 | Vojenské lesy A | SČZP | NE | 10.3. | 18:45 | P1 | 20:00 SČZP. | 2:3 | |
202 | Komety FC A | Santa Dominica | NE | 10.3. | 17:30 | P1 | 16:15 Komety FC A. | 4:4,pk 2:4 | |
203 | Restaurace U Pecků A | Huňáč PK A | NE | 10.3. | 18:45 | P2 | 20:00 Huňáč PK A. | 1:5 | |
204 | Úžas 1.FFS | G.I.C La Plate de Cünde | NE | 10.3. | 20:00 | P1 | 18:45 Úžas 1.FFS. | 3:7 | |
205 | Dynamo UK | Lunochod 1.MFK A | NE | 10.3. | 16:15 | P1 | 17:30 Lunochod 1.MFK A. | 10:7 | |
206 | Morová rána 1.FC | TJ Spoje Praha A | NE | 10.3. | 20:00 | P2 | 18:45 Morová rána 1.FC. | 0:6 k. | |
207 | Lucián FC A | Papaya Royal Club | NE | 10.3. | 18:45 | P3 | 20:00 Papaya Royal Club. | 13:2 | |
208 | AT FK | MC Sarmat A | NE | 10.3. | 20:00 | P3 | 18:45 AT FK. | 1:7 |
Hřiště: P1, P2, P3 = Pražačka 1, Pražačka 2, Pražačka 3.
Ligový pohár Pavla Formáčka 2024 – čtvrtfinále (středa 3.4.2024) |
|||||||||
Č. | Utkání | Den | Datum | Čas | Hř. | Čas pískání (stejné hřiště) | Výsledek | ||
301 | SČZP | Santa Dominica | ST | 3.4. | 19:30 | P3 | xxx | ||
302 | Huňáč PK A | G.I.C La Plate de Cünde | ST | 3.4. | 20:30 | MOTO1 | xxx | ||
303 | Dynamo UK | TJ Spoje Praha A | ST | 3.4. | 20:45 | P3 | xxx | ||
304 | Lucián FC A | MC Sarmat A | ST | 3.4. | 19:15 | MOTO1 | xxx |
Hřiště: MOTO1 = Motorlet 1, P3 = Pražačka 3.
Ligový pohár Pavla Formáčka 2024 – semifinále (xx.xx.2024) | |||||||||
Č. | Utkání | Den | Datum | Čas | Hř. | Čas pískání (stejné hřiště) | Výsledek | ||
401 | vítěz 301 | vítěz 302 | |||||||
402 | vítěz 303 | vítěz 304 |
Hřiště:
Ligový pohár Pavla Formáčka 2023 – finále 2023 (29.11.2023) | |||||||||
Č. | Utkání | Den | Datum | Čas | Hř. | Čas pískání (stejné hřiště) | Výsledek | ||
501 | MC Sarmat | Vojenské lesy | ST | 29.11.23 | 19:15 | MOTO1 | xxx | 1:0 |
Hřiště: MOTO1 = Motorlet 1.