Úvod  >  Aktuality

Aktuality

26.11.2021 | Drtivá podzimní tečka. Staropramen dal Plzni čtrnáct gólů

Praha – Obě mužstva potvrdila svou podzimní formu, i když takový rozdíl asi nikdo nečekal. V dohrávce šestého kola Superligy malého fotbalu vedoucí celek západní skupiny Staropramen Praha deklasoval v tabulce pátou Plzeň 14:0.

+ celá novinka

16.11.2021 | Příbramské vyrovnání nahecovalo Staropramen, který už je v čele tabulky

Příbram – Čtvrtá výhra v řadě posunula hráče Staropramenu Praha do čela západní skupiny Superligy malého fotbalu. V předehrávce sedmého kola celostátní soutěže zvítězili v Příbrami 7:2.

+ celá novinka

15.11.2021 | Staropramen od začátku mířil za výhrou, Plzeňané si dali i dva vlastence

Chotěšov – V jednoznačnou záležitost se proměnila dohrávka prvního kola západní skupiny Superligy malého fotbalu. Plzeň přivítala Staropramen Praha, který si z Chotěšova odvezl pohodovou výhru 7:1.

+ celá novinka

3.11.2021 | Staropramen hned vletěl na ospalého soupeře a doma porazil Most

Praha – Povedený úvod posadil Staropramen Praha do sedla, ve kterém zůstal až do konce dohrávaného utkání pátého kola Superligy malého fotbalu. Domácí celek porazil Most 7:4.

+ celá novinka

19.10.2021 | Brno neztratilo ani bod, Staropramen Praha se přetahoval s Příbramí

Praha, Brno – Stejné týmy jako při květnové premiéře Superligy malého fotbalu do 23 let bojovaly o vítězství v úvodních kvalifikačních turnajích nové sezony. Zatímco v Příbrami tentokrát domácí přepustili první příčku Staropramenu Praha, v Brně domácí celek opět zvítězil před Olomoucí.

+ celá novinka

18.10.2021 | Kvalifikacím Superligy do 23 let vládly týmy Brna a Staropramenu Praha

Příbram, Brno – První ze dvou kvalifikačních turnajů mají za sebou východní i západní skupina Superligy malého fotbalu do 23 let. V Brně vyhrál domácí výběr před Olomoucí, v Příbrami se z vítězství radoval tým Staropramenu Praha před domácím celkem.

+ celá novinka

Pražský svaz malého fotbalu