50% sleva na laser game pro hráče a jejich kamarády

50% sleva na laser game pro hráče a jejich kamarády

Máme tady na úvod sezóny jedinečnou akci pro všechny hráče Hanspaulky. Od 21.3. – 30.4. 2022 jsme pro vás připravili unikátní slevovou akci na pořádný adrenalinový zážitek. O co se jedná? O největší laser game komplex v ČR!

Chcete při hře posedět u pivka? Poté jsou pro vás ideální pobočky v Holešovicích a na Braníku, kde je připravený plně zásobený bar pro 80 osob, v Braníku dokonce pro 170 osob. Chcete se se spoluhráči dobře naladit před večerním pokračováním v centru Prahy? Poté je pro vás ideální pobočka Na Příkopě, která sídlí přímo v centru Prahy u Václavského náměstí. Všude vás čeká perfektní design baru, arén a nejmodernější australské vybavení. K tomu je možnost využít doprovodné aktivity jako minibowling, simulátor virtuální reality či arkádové automaty a stolní fotbálek.

Hráči PSMF hrají v Mercurii s až 50% slevou a to za jedinečných 69,-/osobu. Sleva navíc platí pro celou skupinu, takže můžete vzít své kamarády nebo rodinu (stačí, aby byl jeden člen rezervace hráčem PSMF). Doporučujeme rezervaci předem na www.mercurialaser.cz/rezervace a do poznámky prosím napište PSMF.

Více informací na www.mercurialaser.cz