Ligový pohár

Ligový pohár Pavla Formáčka 2022 – 1. kolo (26.2. a 27.2.2022)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledek
101 Dynamo UK   volno            
102 Real Praha   Plameňáci 1.FC A SO 26.2. 10:00 P2 11:15 Real Praha. 2:4
103 PAPE Dejvice   Beránci FC SO 26.2. 10:00 P3 11:15 Beránci FC. 11:2
104 Pogo Praha FC   G.I.C La Plate de Cünde NE 27.2. 16:30 P1 x 2:17
105 Santa Dominica   Pohoda FC NE 27.2. 16:30 P2 x 14:0
106 Zimbru Olymp A   Power Rangers NE 27.2. 14:00 P1 15:15 Zimbru Olymp A. 6:0 k.
107 Youngsters FC   Diablos Blancos C.F. NE 27.2. 15:15 P2 14:00 Diablos, 16:30 Youngsters FC. 4:2
108 Serus AC   Morová rána 1.FC NE 27.2. 14:00 P2 15:15 Serus AC. 3:7
109 Lucián FC A   NeReal Žižkov FC NE 27.2. 16:30 P3 x 11:1
110 Sorry FC   Harum Praha SO 26.2. 11:15 P2 10:00 Sorry, 12:30 Harum Praha. 8:1
111 Uragan   Lunochod 1.MFK A SO 26.2. 11:15 P3 10:00 Lunochod 1.MFK A. 6:3
112 Catchers   Vojenské lesy NE 27.2. 15:15 P1 14:00 Catchers, 16:30 Vojenské lesy. 1:9
113 Restaurace U Pecků A   volno            
114 Smrtijedi FK   Ukradený širáci NE  27.2. 15:15 P3 14:00 Smrtijedi, 16:30 Ukradený širáci. 3:6
115 Huňáč PK   Gwern Nupaky SO 26.2. 12:30 P2 x 12:2
116 Tralalalala   Deko NE 27.2. 14:00 P3 15:15 Tralalalala. 2:4

Hřiště: P1, P2, P3 = Pražačka 1 -  Pražačka 3.

Ligový pohár Pavla Formáčka 2022 – 2. kolo (12.3. a 13.3.2022)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledek
201 Dynamo UK   Plameňáci 1.FC A SO 12.3. 10:00 P2 11:15 Plameňáci 1.FC A. 3:4
202 PAPE Dejvice   G.I.C La Plate de Cünde NE 13.3.  16:15  P3 17:30 G.I.C La Plate de Cünde. 0:6 k.
203 Santa Dominica   Zimbru Olymp A NE 13.3.  16:15  P1 17:30 Santa Dominica. 7:3
204 Youngsters FC   Morová rána 1.FC NE 13.3.  17:30  P1 16:15 Morová rána 1.FC. 2:7
205 Lucián FC A   Sorry FC NE 13.3.  17:30  P3 16:15 Lucián FC A. 9:2
206 Uragan   Vojenské lesy NE 13.3.  17:30  P2 16:15 Uragan. 6:2
207 Restaurace U Pecků    Ukradený širáci NE 13.3.  16:15  P2  17:30 Restaurace U Pecků 17:30. 5:2
208 Huňáč PK   Deko SO 12.3.  11:15  P2  10:00 Huňáč PK. 3:4

Hřiště: P1, P2, P3 = Pražačka 1 -  Pražačka 3.

Ligový pohár Pavla Formáčka 2022 – čtvrtfinále (19.3. a 20.3.2022)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledek
301 Plameňáci 1.FC   G.I.C La Plate  NE  20.3.  16:15  P1  17:30 Plameňáci 1.FC A. 0:15
302 Santa Dominica   Morová rána 1.FC  NE  20.3.  17:30  P1  16:15 Morová rána 1.FC. 3:3, pk 4:3
303 Lucián FC A   Uragan  NE  20.3  16:15  P2  17:30 Lucián FC A. 5:0
304 Restaurace U Pecků A   Deko  NE  20.3.  17:30 P2  16:15 Deko. 3:3, pk 2:0

Hřiště: P1, P2 = Pražačka 1, Pražačka 2.

Ligový pohár Pavla Formáčka 2022 – semifinále (??.??.2022)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledky
401 G.I.C La Plate   Santa Dominica             
402 Lucián FC A   Restaurace U Pecků A             

Hřiště MOTO1 = Motorlet 1.

Ligový pohár Pavla Formáčka 2020 – finále (21.6.2021)
Č. Utkání Den Datum Čas Hř. Čas pískání (stejné hřiště) Výsledek
501 TJ Spoje Praha   Santa Dominica  PO  21.6.  20:30  KORAB  xxx  2:5