Aktuality

Čtvrtfinále Superligy malého fotbalu

Čtvrtfinále Superligy malého fotbalu

Je tady čtvrtfinále play-off, trenéři se shodují ve vyrovnanosti šancí na postup

Praha – V rychlém sledu pokračuje sezona Superligy malého fotbalu, hned po návratu z mezinárodního turnaje v ázerbájdžánském Baku se někteří čeští reprezentanti zapojí do čtvrtfinále celostátní soutěže. Do play-off se probojovalo osm nejlepších mužstev, o všech semifinalistech bude jasno 16. května.

Více
Dárek pro členy

Dárek pro členy

Jarní dárek přichystala pro členy Asociace malého fotbalu České republiky, tedy i pro vás, italská firma Macron, která se před rokem stala partnerem malého fotbalu v ČR a mimo jiné obléká reprezentační i superligové výběry. Pro zájemce z řad oblastních svazů připravila firma trvalou třicetiprocentní slevu na veškeré zboží.

Více
100.sezóna začala 20.3.2023

100.sezóna začala 20.3.2023

V pondělí 20.3.2023 začala jubilejní 100. (skutečně stá!) sezóna Hanspaulské ligy. Zakladatelé soutěže v čele s Jiřím Sedláčkem na jaře 1972 možná ani neuvažovali nad tím, jak dlouho se "Hanspaulka" bude hrát. Hrát se začala také 61. sezóna veteránské ligy, 42. sezóna superveteránské ligy a 21. sezóna ultraveteránů.

Více
Změny Pravidel a Soutěžních dokumentů od J23

Změny Pravidel a Soutěžních dokumentů od J23

Změny a úpravy Pravidel malého fotbalu 5+1 od 20.3.2023 v soutěžích PSMF:

Změny Pravidel MF 5+1 J23.pdf

Změny byly zaslány vedoucím týmů spolu s rozpisy dne 3.3.2023 a byly provedeny na webu PSMF dne 17.3.2023.

Více
!!! Postup při registraci hráčů platný od 19.2.2010

!!! Postup při registraci hráčů platný od 19.2.2010

Vážení přátelé,

připomínáme opatření, které musel PSMF přijmout před sezónou Jaro 2010. Chápeme, že to registraci hráčů ztěžuje, ale neplýtvejte svým časem. Zároveň tímto žádáme vedoucí týmů, aby na sekretariát PSMF neposílali zbytečně k registraci hráče bez fotky formátu 4,5 cm x 3,5 cm (může být vytištěná na obyčejném papíru) a originálu OP, cestovního pasu nebo řidičského průkazu. Pokud nebude fotka hráče porovnána s některým z uvedených dokladů totožnosti, nebude hráč zaregistrován, tj. nebude moci nastoupit k utkáním.  Nicméně - za hráče může registraci vyřídit kdokoli jiný, přinese-li vyplněný a podepsaný registrační lístek, hráčovu fotku a 50 Kč v hotovosti, přičemž potřebný doklad hráčovy totožnosti může v takovém případě předložit vyfocený (přeposlaný) v mobilu.

Více
Rozhodčí HL - sezóna Jaro 2023

Rozhodčí HL - sezóna Jaro 2023

V Hanspaulských soutěží (HS) se stále rozšiřuje okruh lidí, kteří jako tzv. nájemní rozhodčí nabízejí za úplatu týmům odpískání utkání, předepisované jim v každé sezóně formou Delegace rozhodčích, a též stále více týmů jejich služby využívá. Díky tomu se celkově zvýšila úroveň řízení utkání, bohužel však v uplynulých sezónách došlo i k několika excesům, zaviněným právě některými nájemnými rozhodčími, kteří prokázali hrubou neznalost pravidel či Soutěžního řádu.

Více
Souhrn 10.kola Superligy malého fotbalu

Souhrn 10.kola Superligy malého fotbalu

Praha - Je dobojováno. Alespoň tedy v základní části Superligy malého fotbalu. Ta skončila desátým kolem, ve kterém se rozhodlo o osmičce postupujících a také z něj vzešly čtvrtfinálové dvojice play-off.

Jednotlivá utkání si opět rozebereme detailně.

Více
Pavel Formáček zemřel před 20 lety

Pavel Formáček zemřel před 20 lety

Dnes je to již dvacet let, kdy nás 21.4.2003 opustil v nedožitých čtyřiceti letech Pavel Formáček, v letech 1985 - 2003 funkcionář, osobnost a hráč Hanspaulské ligy. Nezapomeneme. /VV PSMF

Více
Souhrn 9.kola Superligy malého fotbalu

Souhrn 9.kola Superligy malého fotbalu

Praha – Devět z deseti kol má za sebou základní část Superligy malého fotbalu. A je jasné, že i v závěrečném kole půjde většině týmu ještě o hodně. O lepší výchozí pozici do play-off v západní skupině a dokonce o postup ve východní.

Na jednotlivá utkání se opět podíváme detailně.

Více
Souhrn 8.kola Superligy malého fotbalu

Souhrn 8.kola Superligy malého fotbalu

Praha – Jarní část Superligy malého fotbalu odstartovala a výsledky osmého kola naznačily, jak může vypadat osmička postupujících do play-off. V západní skupině je jasno, Rytíři Plzeň ani Vlci Kolín už nemají naději. Ve východní skupině jsou ze hry Pardubice, ovšem bodové rozmezí mezi zbylými pěti mužstvy je nepatrné.

Podíváme se na jednotlivá utkání osmého kola podrobně.

Více
Rozhovor s Václavem Socherem

Rozhovor s Václavem Socherem

Praha – Až ze třetího místa tabulky západní skupiny vstupují do jarní části Superligy malého fotbalu obhájci titulu z Hanspaulky Praha. Na Příbram a Predátory však mají jen dvoubodové manko. „Na první zápas jdeme v plné síle a věřím v úspěšný vstup do jarní části,“ prohlásil kouč Hanspaulky Václav Socher před domácím duelem s Vlky Kolín, který začíná v neděli v osm hodin večer.

Více
Sezóna Jaro 2023 - rozpisy dnes po 15:35

Sezóna Jaro 2023 - rozpisy dnes po 15:35

Rozpisy sezóny Jaro 2023 Hanspaulských soutěží budou na webu v pátek 3.3.2023 po 15:35. /PSMF

Více