Soutěžte s Prahou sportovní o knihu Jaromíra Bosáka a podepsaný dres fotbalové reprezentace

Nemáte ještě vánoční dárek? Možná vám to usnadníme. Na webu www.prahasportovni.cz můžete soutěžit o dva zajímavé dárky, knihu známého českého moderátora Jaromíra Bosáka a dres fotbalové reprezentace. Stačí se přihlásit do tipovací soutěže a být co nejblíže správné odpovědi.

Vše potřebné k soutěži najdete právě na webu www.prahasportovni.cz. Není to však vůbec složité a vy během několika vteřin budete v osudí o věcné ceny. A třeba si tím ušetříte cestu do obchodu v předvánočním šílenství.

Kniha Jaromíra Bosáka: Fotbalový deník Jaromíra Bosáka z Polska a Ukrajiny

Deník zavede čtenáře do Polska a na Ukrajinu na fotbalové EURO. Den po dni provází populární fotbalový komentátor šampionátem, nerozebírá jen zápasy a hru jednotlivých týmů, ale líčí také zákulisní události, historky, občas svéráznou organizaci ukrajinské části mistrovství i slovní výměnu, kterou v průběhu turnaje vedl s Hradní kanceláří. Čtení je to plné informací a zároveň zábavné, jak je v případě tohoto autora zvykem. Knihu si také můžete za speciální slevu 20% zakoupit na webu www.nakladatelstviprchal.cz. Do poznámky uveďte heslo EURO2012. Akce platí do 31.12.2012.