Zrušení sezóny Jaro 2020

Dobrý den,

vzhledem k vládou ČR zveřejněnému "harmonogramu uvolnění činností" ze čtvrtka 23.4.2020 (předtím z úterý 14.4.) by k uvolnění opatření, které se týká sportovních akcí, mělo dojít 25.5.2020 (předtím 8.6.). Sezóna hanspaulských soutěží by dle Propozic a přihlášek měla skončit do 30.6.2020, což bohužel není časově proveditelné.

Pokud by sezóna po  25. květnu (8. červnu) měla začít, muselo by se hrát v červenci a srpnu, ovšem proti tomu jsme od vás dostali již několik negativních ohlasů. Podzimní sezóna by pak nemohla začít hned, ale nejméně měsíc po skončení jarní sezóny (zpracování přihlášek, platby týmů, tvorba termínové listiny, atd.).

Na základě uvedených skutečností jsme se rozhodli sezónu Jaro 2020 zcela zrušit.

Pro sezónu podzim 2020 bude použito startovné, které jste zaslali na jarní sezónu. Pokud chcete startovné (resp. jeho část - zálohu na start 10 hráčů, tedy 3.000,-Kč) vrátit, tak napište na psmf@psmf.cz a uveďte číslo účtu s kódem banky, kam je máme zaslat. V takovém případě ovšem budete muset uvedenou částku v červenci, pokud se do sezóny Podzim 2020 přihlásíte, převodem na účet PSMF opět uhradit.

Rozhodnete-li se zrušit svou účast v sezóně Podzim 2020, oznamte nám to.

Původní (jarní) přihláška se nedá pro podzim použít, vaše požadavky na termíny se mohly změnit a na podzim jsou jiná data svátků atd. Proto bude nutné na sezónu Podzim 2020 vyplnit a poslat novou přihlášku

Formulář přihlášky zašleme na e-maily vedoucích týmů v první polovině června, uzávěrka přihlášek bude 18. června 2020.

Bude-li to možné, v červnu by se dohrála finálová část Zimního turnaje a čtvrtfinále (semifinále) Ligového Poháru Pavla Formáčka.  Doufáme, že by se mohl uskutečnit Letní turnaj, přihláška (případně jiná informace) bude umístěna na www.psmf.cz začátkem června.

Přejeme vám všem hodně zdraví a doufáme, že tato krizová situace co nejdříve pomine a sejdeme se na hřišti.

S pozdravem

VV PSMF