Ne 15.4.07 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15, 17:30 zzANG Ujde to 1980 SK
Út 24.4.07 17:00, 18:15 zzANG Dvorce SK MPI
Pá 27.4.07 17:00, 18:15 zzPANK1 VSK MFF UK Praha A
Další pískání Kompletní rozpis pískání

25. 6. 07 20:30 ZAK PAVAPA Motl VSK MFF UK Praha A 11. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání výborné úrovně. Oba týmy předvedly rychlé kombinace, ale také spolehlivou hru obrany. Proto zápas rozhodla jediná branka Matfyzu, v prvním poločase.
PAVAPA Motl VSK MFF UK Praha A
David Motl – Pavel Hofman, Milan Korman, Marek Lojda, Miroslav Lojda, Jakub Motl, Pavel Motl, Michal Šimon vs Marian Krajč – Pavel Borský, Tomáš Husák, Radim Kubacki, David Nečas, Miroslav Srp, Vítězslav Stejskal
28 Marek Lojda 17. Pavel Borský
25. 6. 07 20:15 P2 Pražačka J.R.Club A 11. 2:1 (1:1)
V první půli poklidně vedené utkání se po změně stran zbytečně vyhecovalo, J.R.Club měl více šancí, byl i šikovnější, nicméně se zakončením byl na štíru. Na druhou stranu mohli být hosté rádi, že dohráli v plném počtu, kdy červená karta visela ve vzduchu.
Pražačka J.R.Club A
Petr Kubín – Tomáš Hrubý, Radek Líbal, David Nauš, Tomáš Solar, Jan Syrovátka, Vojtěch Vančát vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Václav Kadlec, Zdeněk Liška, Oldřich Makovský, Aleš Mička, David Mička, Miloš Opatrný
28. Radek Líbal
33. David Nauš
4. Zdeněk Liška 33. Václav Kadlec
38. Aleš Mička
25. 6. 07 19:30 zzANG Ujde to 1980 SK Dvorce SK MPI 11. 2:2 (1:0)
Vyrovnané a pohledné utkání. V 1.půli přes navrch "Ujde to", ale ve 2.polovině "Dvorce" hru vyrovnalo a i chvílemi přehrávalo mužstvo "Ujde to" v kombinaci. Remíza je zasloužená. Tomáš Filous, Stanislav Rambousek
Ujde to 1980 SK Dvorce SK MPI
Ondřej Šindelář – Jan Bouda, Jiří Daniel, Jan Hepnar, Martin Houdek, Viktor Komar, Jan Lokajíček, Jan Malypetr, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, Michal Vágner vs Luboš Olmr – Miroslav Drahota, Marek Haleš, Pavel Lobodáš, Daniel Lyach, Marcel Nikl, Petr Pařízek, Oldřich Přibyl
21., 45. Jan Hepnar 36., 38. Oldřich Přibyl
25. 6. 07 19:30 zzCIS South Stars Farkáň 92 1.FC 11. 1:2 (1:1)
Bojovné utkání hrané za deště rozhodla ojedinělá chyba v obraně South Stars. Jan Novák
South Stars Farkáň 92 1.FC
Miloslav Hrdlička – Miroslav Charvát, Petr Dvořák, Jan Kašpar, Josef Maršík, Michal Sojka, Martin Špička vs Jan Mandelík – Petr Adam, Jan Fousek, Aleš Froňka, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Tomáš Kofroň, Ondřej Nierostek
11. Jan Kašpar 20. Aleš Froňka
59. Petr Adam
25. 6. 07 19:30 zzHAGI4 Sebranka FC A Felix club 11. 2:0 (2:0)
Utkání odpovídalo 4.lize. Hráči Sebranky dokázali lépe využít šance. Hra proběhla v klidu a bez zákeřných faulů. Jan Abrahamčík
Sebranka FC A Felix club
Vít Dostál – Petr Bašek, Stanislav Černoch, Václav Chmel, Ondřej Klesal, Jan Kvapil, Saša Pavlovič, Aleš Pfeifer, Draško Radmilovič vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Jan Kárník, Marek Lisý, Jan Šída, Petr Švonc, Radek Troják
9. Stanislav Černoch
19. Draško Radmilovič
25. 6. 07 19:15 zzARIT2 Rychlí hroši APK Fugas CF A 11. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, které rozhodlo lepší využívání příležitostí hráčů Rychlého hrocha. Výborný výkon brankářů. Tomáš Vais, Luboš Škornička
Rychlí hroši APK Fugas CF A
Marek Němec – Vladimír Burian, Jan Doubek, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Václav Lokajíček, František Vrňata vs Tomáš Peterka – David Brošta, Radek Fál, Petr Gemza, Karel Mikeš, Jan Purkrábek