Út 3.4.07 17:00, 18:15 zzJUNI1 Kerata Chíjos
St 4.4.07 17:00, 18:15 zzZARUB Sokol DeVilda
So 7.4.07 08:45, 10:00, 11:15 HANSP Ginesio
Po 23.4.07 17:00, 18:15 zzZARUB Bened VFK
So 28.4.07 08:45, 10:00 ZAK New Jersey Devils A
So 28.4.07 08:45, 10:00 TEMPO RAF Jinonice
So 28.4.07 08:45, 10:00, 11:15 BECH Ginesio
Další pískání Kompletní rozpis pískání

17. 6. 07 10:00 zzPODVI Sokol DeVilda Bened VFK 11. 7:5 (1:3)
Až do vyloučení hráče měli Bened zápas ve svých rukách. DeVilda využili početní převahy dokonale. V závěru už odpočívali, a tak Bened snížil na přijatelných 5:7. Pavel Martinovský, Stanislav Kocmánek
Sokol DeVilda Bened VFK
Jiří Lukáš – Dominik Kastl, Martin Morch, Václav Morch, Antonín Nulíček, Jan Růžička, Milan Tichý, Jiří Vyhnánek vs Martin Drábek – Vít Bockstefel, Martin Hlaváček, Michal Kolařík, Michal Vaňáč, Štěpán Vaněček, Milan Vondrášek
29. Martin Hlaváček
17. 6. 07 10:00 P2 Sever 1.FC Botič FC 11. 6:0 (0:0)
Kvůli zranění hráčů Botiče klesl počet hráčů pod dovolenou mez. Utkání tak bylo ukončeno před začátkem druhého poločasu.
Sever 1.FC Botič FC
Roman Kuba – Pavel Dusbaba, Karel Frankota, Michal Kabela, Petr Kvapil, Miloš Niesner, Tomáš Roštík, Jiří Štědronský vs Vladimír Janda – Jaroslav Hájek, Jaromír Horníček, Martin Neumann, Tomáš Voděsil
17. 6. 07 10:00 zzJUNI1 Nisa AC Čech Mejd 11. 7:0 (3:0)
Pěkné utkání, ve kterém po právu zvítězil tým AC Nisa s neprůstřelným gólmanem a nejlepším střelcem Staňkem. I na tak těžkém povrchu jako je Junior a při teplotách okolo 30 stupňů se oba týmy držely statečně.
Nisa AC Čech Mejd
Martin Netrefa – Tomáš Čebiš, Ondřej Červinský, Jiří Kordovský, Jan Kříž, Martin Kubín, Vojtěch Mráz, Jiří Šindela, Ondřej Staněk, Jaroslav Válek, Jaroslav Vaněček, Otakar Vlasák, Václav Žákovský vs Luděk Bradáč – Václav Král, Petr Kysela, Pavel Pastorek, Ivo Unger, Jiří Vrbický, Pavel Zajíček
5. Jiří Kordovský
15., 41. Jan Kříž
16., 56., 59. Ondřej Staněk
42. Ondřej Červinský
17. 6. 07 10:00 TEMPO RAF Jinonice S.F.O.T. 11. 3:2 (2:1)
Zápas byl hrán ve vysokém tempu. Velice vyrovnaný. Lukáš Vítek, Jakub Skála
RAF Jinonice S.F.O.T.
Jiří Zach – Petr Brož, Petr Chudoba, Stanislav Holman, Pavel Kassl, Daniel Keřlík, David Krejdl, Jiří Kytka, Jan Liška, Michael Melena vs Martin Freitag – Martin Beke, Josef Bešta, Petr Hozman, Milan Karas, Václav Kohout, Jan Krůta, Dan Pěnčík, Petr Praženka, Martin Šafránek
18. Michael Melena
26. Daniel Keřlík
43. Petr Brož
19. Petr Praženka
41. Milan Karas
17. 6. 07 10:00 zzS1 Jožin z bažin FNQB Ginesio 11. 1:0 (1:0)
Velmi kvalitní a pohledné utkání, které rozhodla krásná střela z "voleje" po pěkném centru z pravé strany v 11. minutě. Průběh prvního poločasu byl vyrovnaný a obě mužstva si vypracovala několik brankových příležitostí. U obou byla snaha kombinovat i přes značně nerovný terén. V druhé půli byl jednoznačně lepší tým Ginesio, ale svou převahu nedokázal brankově využít. K tomu ve 45.minutě pohrdlo Ginesio i nařízenou penaltou za hraní rukou v pokutovém území. Penaltový střelec selhal a střela jen otřela tyč. Václav Lukšík, Tomáš Wünsch
Jožin z bažin FNQB Ginesio
Radek Malínský – Tomáš Bouchal, Ivo Koranda, Roman Macků, Michal Moravec, Jakub Navrátil, Michal Tichý, Tomáš Tichý, Marek Troněv vs Pavel Štětka – Jan Doležal, Kamil Kohout, Patrik Lancz, Radek Lancz, Vladislav Loskot, Dalibor Pavlíček, Jindřich Pavlíček, Pavel Šilhavý, Michal Truksa, Petr Ulman
11. Marek Troněv
17. 6. 07 10:00 zzHAGI4 New Jersey Devils A Kerata Chíjos 11. 0:3 (0:2)
Naděje New Jersey na úspěch v zápase se rozplynula ještě před úvodním hvizdem, díky špatné docházce. Ve čtyřech to prostě nejde a tak není divu, že Kerata po celý zápas diktovala tempo hry. Vzhledem k ospalému pojetí, kdy málokdo byť jen popoběhl, se daly pískat pouze góly v síti N.J.D. Petr Šešín, Jan Polák