Po 9.4.07 16:15, 17:30 zzJUNI1 Vozovna Motol FC
Ne 15.4.07 13:45, 15:00 zzHAGI4 Gladiators 1.FC
St 25.4.07 17:00, 18:15 zzPANK3 Admira 97
Ne 29.4.07 10:00, 11:15, 12:30, 13:45, 15:00, 16:15 P2 Stork Wings FC
Ne 29.4.07 10:00, 11:15, 12:30 zzJUNI1 Speciál Bráník A
Ne 29.4.07 15:00, 16:15 zzZLICH Gladiators 1.FC
Út 1.5.07 17:00, 18:15 zzJUNI1 Durchfall KZV
Ne 13.5.07 16:15, 17:30, 18:45 zzPANK1 Speciál Bráník A
St 16.5.07 17:00, 18:15, 19:30 zzJUNI1 JUDr. Brouk Pytlík
Další pískání Kompletní rozpis pískání

28. 5. 08 19:30 zzS1 EOS KSI Fotb. básníci Petřiny 8. 6:0 k.
Zápas ovlivnila silná bouřka v úvodu utkání. Kvalita fotbalu odpovídala kvalitě hřiště. Vítězný tým byl fotbalovější a zaslouženě vyhrál. Jan Pucherna, Tomáš Řehoř
EOS KSI Fotb. básníci Petřiny
Lukáš Fiala – Jiří Bumba, Vladimír Gazárek, Martin Kaufmann, Jakub Pavel, Pavel Staněk, Ratmír Šunkevič, Zbyněk Tetour vs Jan Linda – Filip Bláha, Jiří Borovský, Tomáš Nájemník, Pavel Nejdl, Vilém Novotný
33. Zbyněk Tetour
48. Jakub Pavel
28. 5. 08 19:30 zzPANK2 Durchfall KZV Gladiators 1.FC 8. 0:3 (0:2)
Gladiátoři šli celý zápas za vítězstvím především svou urputností. Durchfall zahazoval šanci za šancí. Skoro celý zápas pršelo, na výkony obou týmů však déšť neměl vliv. Lukáš Goga, Lukáš Mrňavý
Durchfall KZV Gladiators 1.FC
Štěpán Trousil – Martin Elišák, Matěj Honskus, Ondřej Kacbal, Jakub Škvára, Filip Trousil, Martin Zelený vs Tomáš Ptáček – David Bernátek, Norbert Hrčko, David Kroutil, Václav Mladý, Zdeněk Pospíchal
13. David Kroutil
25. Zdeněk Pospíchal
60. David Bernátek
28. 5. 08 19:30 zzPODVI Cerveza 18.FC JUDr. Brouk Pytlík 8. 6:0 (2:0)
Jednoznačný vývoj utkání pro FC Cerveza i díky tomu, že hráči Brouk Pytlík "A" hráli pouze v pěti. Kapitán Levý skvěle řídil hru, na řadu gólů přihrál a jeden sám vstřelil. Marek Šedlbauer, Jan Rataj
Cerveza 18.FC JUDr. Brouk Pytlík
Martin Horvát – Adam Bach, Radim Conk, Jan Kareta, Tomáš Kotrlík, Tomáš Kriebel, David Levý, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Jaroslav Exner – Jiří Kácovský, Lukáš Kašuba, Miroslav Kubesch, Lukáš Rejzek
8. Jan Kareta
16., 39. Adam Bach
35. Radim Conk
47. David Levý
56. Tomáš Kriebel
28. 5. 08 19:30 zzPANK1 Tlakové galoše Speciál Bráník A 8. 0:1 (0:0)
Také velmi vyrovnaný zápas, ale po 40. minutě začal padat déšť a to asi nevyhovovalo "Galošům", a tak díky hráči Černušákovi dopadl zápas 0:1. Ondřej Sankot, Michal Kalina
Tlakové galoše Speciál Bráník A
Mario Casado – Milan Babiš, Karel Barták, Daniel Buš, Zbyněk Hrdina, Václav Nohejl, Jan Říha, Ladislav Salvet, Pavel Sladovník, Petr Vaněk, Karel Zajíček vs Jiří Dorazil – Štěpán Černušák, Jiří Freika, Karel Kodeš, David Ledinský, Martin Palacký, Pavel Procházka, Jakub Rejlek, Jan Rejlek
48. Štěpán Černušák
28. 5. 08 17:00 DEKAN Stork Wings FC Vozovna Motol FC 8. 2:1 (1:0)
Už ve třetí minutě kopala Vozovna Motol penaltu za ruku, ale neproměnila, naopak do vedení šli Wings, kteří byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítězili, i když si nechali dát lacinou branku a pak se o vítězství strachovali.
Stork Wings FC Vozovna Motol FC
Jaroslav Pfeifer – Lukáš Janotka, Daniel Materna, Jiří Šotola, Robert Spálavský, Jakub Truneček, Tomáš Velinský, Daniel Zavadil vs Vít Chlup – Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Karhan, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Poustecký, Pavel Povondra, Bohuslav Sadlek
9., 32. Jakub Truneček 35 Lukáš Janotka 50. Jiří Kubát
25. 6. 07 18:15 zzNOVOB Tlakové galoše Admira 97 11. 4:8 (3:3)
Utkání hrané v klidném tempu, padaly zajímavé a pěkné branky. Ve druhém poločase si Admira vybudovala zasloužený náskok a s přehledem zvítězila. Jan Šusta, Michal Freiberg
Tlakové galoše Admira 97
Jindřich Tomas – Milan Babiš, Karel Barták, Mario Casado, Roman Červenka, Jan Heller, Václav Nohejl, Jan Říha, Ladislav Salvet, Petr Vaněk vs Petr Štrébl – Cyril Fischer, Jindřich Holakovský, Pavel Hron, Miroslav Jaroš, Tomáš Junek, Petr Kopsa, Robert Kovařík, Petr Lácha, Jan Šabacký, Petr Sinke, Dušan Štumpf, Václav Teller